Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Formensteck

Test na ojcostwo po latach

Polecane posty

Gość gość 10 20
co trzecia rozwodząca się kobieta miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozostałe 2/3 to qrwy niekłamliwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Tomka
Ja miałam taką sytuację, że mój były już mąż przez 2 lata mi wmawiał, że to nie jego dziecko. Zamówiliśmy przez neta (dokładnie stąd http://www.genmed.pl ) zestaw do pobrania materiału genetycznego i opłaciliśmy badanie. Okazało się, że to jego dziecko o czym ja od początku wiedziałam. Czasem warto udowodnić to co jest dla nas oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tate cykory jak macie podejrzenia to mig badanko i 1-kamień z serca 2 -prawda wychodzi na jaw i ... bo lepiej jak dziecko ma 2 latka niż czekać do 15 roku życia wtedy ma spieprzone życie schizy itp . No i przez te lata nie płacicie na nie swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziecko ma 2 latka to i tak płacicie na nie swoje. A dziecko ma schizy - tylko jeszcze o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddv
Rozsądne ceny mają w firmie Medicogen. Znalazłem ich kilka tygodni temu jak potrzebowałem wykonać takie badania. Dziewczyna mnie chciała dosłownie wrobić w dziecko...Masakra, niektóre kobiety są tragiczne po prostu. Co do konkretów to na stronie www.medicogen.com/cennik jest ich cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvfg
Dla celów sądowych to profesjonalne i certyfikowane badania genetyczne robi Medicogen. Jak to wygląda to ładnie objaśniają na stronie www.medicogen.com/test-dla-celow-sadowych. Korzystałem z ich usług i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie poszukuję mężczyzn, którzy zdecydowali się na wykonanie testu na ojcostwo. Szukam Panów, którzy chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami z owego testu w programie telewizyjnym. Za udział w programie przysługuje honorarium. E-mail: o.kowalska@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jalenta
No nie wiemy... nie znamy twojej sytuacj dokladnie wiec nie wiemy... czy dostawalas jakies alimenty na dziecko czy czego sie boisz? idz do prawników z Legaleo, to ci powiedza co robic. Mi juz w dwóch różnych sytuacjach pomogli i wiem, ze wszystko zalezy tak naprawdę od konkretnego przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka881
Na pewno tutaj https://zdrowegeny.pl/ustalenie-ojcostwa można wykonać takie testy - i to zarówno w 450 punktach jak również wysyłając materiał do badania. Można się przekonać czy rzeczywiście dana osoba jest ojcem dziecka czy też nie. Takie badanie nie jest drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×