Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Formensteck

Test na ojcostwo po latach

Polecane posty

Gość Genmed + ROZMOWY W TOKU
TVN i Laboratorium GenMed zapraszają http://www.genmed.pl/rozmowy.php Chciałbyś wykonać test na ojcostwo ale przerażają Cię koszty badania? Zgłoś się do programu i wykonaj genetyczne ustalanie ojcostwa za darmo! Program Rozmowy w toku poszukuje chętnych par z dziećmi do lat 3, które chciałaby wykonać badanie na ustalenie ojcostwa. Jeśli Twój partner nie wierzy, że jest ojcem Twojego dziecka, masz dosyć ciągłego stresu i przekonywania go, weź udział w naszym programie! Jeżeli masz wątpliwości, że nie jesteś ojcem swojego dziecka i chciałbyś wreszcie być pewny na 100% również NAPISZ! Warunkiem wzięcia udziału w nagraniu jest zgoda na udział pary, wiek dziecka nie może przekraczać 3 lat. POKRYWAMY KOSZTY BADANIA DNA! Jeżeli jesteś zainteresowana wyślij swój numer telefonu ma na następujący adres e-mail: m.bigos@tvn.pl lub m.podeszwa@tvn.pl . NIE ZWLEKAJ - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlfredBoom
Nie ma czegos takiego jak bezpłatny test na ojcostwo, ludzie nie dajcie sie zwiesc! Mozna co najwyżej uwaznie wybrać laboratorium, które wykona test za sensowne pieniądze. W medicogenie robią za 800 zł taki test. Czeka sie coś koło dwóch tygodni na wyniki. Mozna też jakiś w trybie expresowym wykonac, no ale wtedy kasa też jest większa http://medicogen.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potokslów
Swoją drogą albo provo albo temacik po którym sporo facetów,jeżeliby to przeczytali, zostanie mizoginami. A swoją drogą czy taki rogacz nie mógłby podać ex o oszustwo ? Jeżeli świadomie oszukała w tak ważnej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Niby prawo jest,ale martwe.Bezplodny maz bedzie placil na bekarta zony przez kolejne 20 lat.tylko dlatego ze jest/byl jej mezem jak ona dawala du.py inemu.Zawsze liczy sie dobro dziecka.Zapominajac o "dobru"'" faceta ktory nie ruchal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Takie sprawy sa ciezkie.Zawsze patrza jak zabezpieczyc dzieciaka a nie jak zaszyc dupodajke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvasw
Ja pierdzielę... Chyba najgorsze uczucie jakie może być - czy moje dziecko napewno jest moim. TY się kobieto zastanów co Ty mężowi i dziecku narobiłaś. Czasem za swoje błędy trzeba płacić do końca życia. Szkoda, że oni będą je płacić razem z Tobą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwfdffds
ale to jest chyba tak, że jak on ma płacić alimenty i dowiedział się po czasie to może wystąpić o test niestety, ale jak nie chcesz alimentów to możesz się chyba nie zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorianGray
Pwiem tak - zrobic test na ojcostwo. jak wyjdzie negatywny to zniszczyc zone za zniszczenie zycia i ojcostwa... jak sie kocha dzieciaka to kontakt zostanie zachowany. ja bym nie zniosl takiej niewiedzy i zroblbym test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchórz00
a ja się cykam...mam podejrzenia, że dziecko które wychowuję nie jest moje... boję się wykonać test, bo nie wiem co zrobię jak sie okaże, że to nie moje biologiczne dziecko... dzowniłem do laboratorium medicogen. niby czeka się kilkanaście dni po przesłaniu i zbadaniu próbek. raptem kilkanaście dni czekania na objawienie prawdy... jasna choelra, nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tchórz00
Jeśli Cię stać to lepiej sprawdź - przynajmniej się uspokoisz (zwłaszcza jeśli będzie Twoje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka do tchórza
I zamierzasz się tak cykać dalej? Jak zrobisz test i okaże się, że to Twój dzieciak - kamień z serca. Jak w drugą stronę - wiesz, że ktoś bardzo ważny dla Ciebie zrobił Cię w balona... Chciałbyś dalej żyć z taką osobą? Ja wiem, że na 100% Twój świat się zawali gdy się okaże, że to nie Twoje dziecko. Ale będziesz mógł go sobie budować na nowo, bez kłamstw i niedopowiedzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchórz00
patrzyłem, na stronie www.medicogen.pl test to 99,9% pewności że jest się ojcem albo 100% zaprzeczenia... znowu dzwoniłem. zamówiłem zestaw do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikXY
czytałem na stronach że można pobrać materiał do badania np z buzi, to prawda? można to sobie samemu w domu zrobić czy trzeba z dzieckiem do laboratorium jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorianGray
Chyba nie musisz dzieciaka ngdzie ze soba zabierac. Material do badania mozna pobrac samodzielnie. Mozna tez chyba sprobowac zrobic badanie z jakichs przedmiotow gdzie jests szansa ze pozostal material gentyczny jakiejs osoby np slina na niedopalonej fajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchórz00
nigdzie z dzieckiem nie musisz jechać, chyba że chcesz. jak dostaniesz zestaw to możesz samodzielnie pobrać próbkę. jak będa z tym problemy to wtedy możesz zgłosić do badania jakis przedmiot na którym zostały ślady DNA. tu masz podaną listę z czego można wyizolować (jak to określili) DNA http://medicogen.pl/index-17.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Powiem tylko tyle,jak można być tak skurwysynska matka,raczej suczyskiem żeby pokrywać sobie z dziecka-nie z faceta,chociaż tu swoją droga wychodzi ze trza być suka do kwadratu.Komplikowac życie tak ważnym osobom w swoim własnym kurewskim życiu.kasa jednak ważniejsza niż dobro dziecka i jego domniemanego czy tez nie ojca.Obzydliwa jesteś autorko,szkoda ze inni bedą płacić za twoje rozwlone krocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodolfo
Dziwię się, że w dzisiejszych czasach można miec wątpliwości co do tego, kto jest biologicznym ojcem dziecka. Przecież test DNA można zrobić łatwo i szybko i podejrzewam, że moralność na tym nie utraci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
Dzięki Bogu , nauka cały czas się rozwija. A oszustki , złodziejki i cudzołożnice mają coraz mniej terenu dla swojego draństwa. Szkoda tylko ,że prawo i państwo za tym nie nadąża. I ktoś przez wiele lat utrzymuje nie swoje dziecko . A to dziecko też myśli ,że ma do czynienia z własnym ojcem . A taka szmata nadal zgodnie z prawem nie ponosi konsekwencji swego zeszmacenia , oszustwa i złodziejstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka12
ja też wykonywałam taki test w Medicogenie, zdecydowanie polecam:) szybko i anonimowo. można zadzwonić i od razu zamówić, wysyłają zestw do samodzielnego pobrania (bałam się tego, ale jest genialna instrukcja krok po kroku, więc teraz uważam to za banalnie proste). jak dzwonisz to udzielają wszystkich informacji, więc sama wiem już dużo na temat badania ojcostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli komuś zależy na anonimowym, szybkim ustaleniu ojcostwa przez badanie DNA w Krakowie i okolicach to polecam DNAi. Cena jak dla mnie była również przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Kraków to zmyślne miasteczko - adwokatki świetnie obdzierają trupy ze skóry, tanio robią badania dna..... Czy to chodzi o badania dna szamba? - bo można by skorzystać. Ale to szambo to trzeba wam przywieść do Krakowa czy przyjedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości to ile te badania dna szamba kosztują w Krakowie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraN
Wydaję mi się, że wszystko da radę zrobić. Moja znajoma od razu po urodzeniu dziecka robiła testy w: http://www.genmed.pl/ ale tu była trochę inna sytuacja. Jej parter jak tylko dowiedział się o ciąży od razu chciał dać nogę. Na szczęście ten etap ma już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy trafiła za pierwszym razem? Czy musiała robić kilka testów? A jak się robi kilka to dają jakieś zniżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraN
Tego nie wiem. Najlepiej skontaktować się z laboratorium i oni rozwieją wszystkie wątpliwości jak to jest z tymi badaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta twoja znajoma to ilu chłopaków musiała zbadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Dopóki nie będzie kary za oszustwo,dotyczące spłodzenia dziecka , to ta sytuacja będzie trwała . U Nas się mówi ,że chodzi o dobro dziecka. A ja pytam , jakie dobro dziecka?. Dziecka ,które widzi ,że można oszukiwać i nie ponosić za to kary? Co z tego dziecka wyrośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraN
Znajoma miała tylko jednego partnera, który nie dorósł do ojcostwa. Jak wspominałam, jak dowiedział się o ciąży zaczął ją oskarżać o zdradę i że na cudzego dzieciaka nie będzie płacił. Tacy są niestety mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Niestety tacy są. Co nie zmienia faktu, że wielu z mężczyzn płaci na cudze dzieciaki. Takie są niestety kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 10 20
"Według badań zaś genetyka prof. Marka A. Bellisa z John Moores University w Liverpoolu, opublikowanych w "Journal of Epidemiology and Community Health", co trzeci rozwodnik przy okazji sprawy rozwodowej się dowiaduje, że został oszukany i wychowuje nie swoje dziecko. Taki wynik profesor uzyskał, kiedy podsumował dane z dwudziestu prac naukowych z całego świata, próbujących ustalić liczbę sfałszowanych ojców od 1950 roku. " Czyli co trzecia kobieta to kłamliwa k***a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×