Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksagreaseone95

Czy to mi pomoże schudnąć ?

Polecane posty

Gość memena22

Odstawienie przetworzonej żywności cukrów, ale przede wszystkich deficyt kaloryczny oraz regularne ćwiczenia. Zamiast samochodu do sklepu wybierz rower, dużo chodź. Możesz ćwiczyć w domu, sprawdź sklep https://kelton.pl/, gdzie kupisz potrzebny sprzęt do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizzka

może dieta sokowa? teraz ciepło, jeść się nie chce wiec może akurat?Lubię pić soki kupowane w sportfoodsoki.pl. Są bardzo fajne i smaczne. No i mają niezłe połączenia smakowe. Dla mnie są bardzo smaczne i pożywne! Naprawdę warto je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jedz zdrowo, pięć razy dziennie, ogranicz wartość kaloryczną

jeśli na początku wydaje się to trudne to polecam catering dietetyczny, np wygodnadieta.pl, układają tak menu, że na pewno osiągniesz swój cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaAnna

Problem z nadwagą? Wiem coś o tym... Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej dziewczyny Moniki (kom.517 906 693) . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodza

Biphasic Slim, Sibutramine ---> 881 354 456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja też postawiłam na jedzenie i catering dietetyczny z WygodnaDieta.pl

może też spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wszelkie przyspieszacze spalania tkanki tłuszczowej może i są skuteczne, ale na chwilę, co więcej to nie jest zdrowe i bezpieczne dla organizmu, lepiej nie iść na łatwiznę i zadbać o zdrowe nawyki, które będą normą w naszym życiu - takie coś dopiero zapewnia długotrwały efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

Najlepsze efekty można osiągnąć tylko i wyłącznie dzięki zdrowemu odżywianiu, a np catering dietetyczny to super sprawa, przede wszystkim 5 posiłków dziennie bardzo ułatwia zrzucanie zbędnych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja także pilnuję swojej diety - idealnie mi pomagają w tym soki sportfood - smaczne i bardzo pożywne. a do tego mają dużo wartości odżywczych i błonnika. wiec głodna zdecydowanie nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×