Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam dylemat z imieniem

Jakie imię lepsze Tymon czy Tymoteusz?

Polecane posty

a ja myślałam że Tymon i Tymoteusz to jedno i to samo imię. Bardzo mi się one podobaja sama tak chce nazwać moje dziecko ale niestety mąż się nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym te imiona mają wiele fajnych zdrobnień; Tymuś, Tymcio itp. Starszy chłopak jest poprostu Tymkiem, a dorosły mężczyzna Tymonem (lub Tymoteuszem). Ja właśnie kierowałam się tym również, aby imię miało wiele wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dylemat z imieniem
Słuchajcie, żebym wymieniła 100 imion, to do każdego znajdzie się przynajmniej kilka osób, którym się nie będą podobały. Nie ma imienia, które się podoba wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama32
Moj synek ma na imie Tymon-jest to imie sliczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallerryja
Tymon I mnie się to imie niesamowicie podoba, jak bedę kiedys miała syna, to tak mu dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymon. Jakie fajne imię:D Jak będę miała drugiego syna to tak mu dam. Odjazdowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallerryja
A w ogóle to o ile jeszcze rozumiem, że można skrzywdzic dziecko imieniem ekstremalnie dziwnym, długim, przecudowanym typu Kunegunda, Klotylda, Scholastyka, o tyle nie wiem, co takiego do wyśmiewania można znalexć w Tymonie. Tymek - prawie tak samo jak Tomek. I ta jedna litera tyle zmienia? A Tymosz - prawie tak samo jak Szymon. Kurwa jak ja uwielbiam tych wszystkich czepialskich. Za to jak sami ponazywają swoje dzieci tymi wiesniackimi, wyswiechtanymi imionami - tak, jak akurat jest moda - to wszystko jest w porządeczku. Nic tylko Julia i Julia pare lat temu, potem Zuzia i Zuzia, a teraz Maja i Lena. Mam taka jedna koleżankę, która swoje córki właśnie tak nazwała - starsza Maja, młodsza Lena. Bosko. Modnisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymon zdecydowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Tymoteusza. Jest jeden w szkole. Bardzo lubi swoje imię. Nikt się nigdy z niego nie śmiał Jak ktoś jest "ciapa" to powód do śmiechu się zawsze znajdzie, a jak ktoś zna swoją wartość to żadne śmiechy mu nie grożą :) Większość mówi na niego Tymon. Drugiego mam Szymona Mój najmłodszy mówi na nich Szymon i Szymek ;P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panibasia
a cio to Tymon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie co do imienia to bardzo ładne.. Osobiście wybrałabym Tymona, bo dziecko wiadomo że Tymek, ale już nastolatek .. Tymon bedzie Tymonem, a Tymoteusz nie wiadomo jak( w sumie też może być Tymonem ale nie jest to takie oczywiste) Zobacz tez jak imię pasuję do nazwiska. Osobiście wolę krótkie imiona, ale do Krótkiego nazwiska dałabym Tymoteusza, do długiego Tymona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytaj sie dziecka jak mu dasz, to ci powie, przeklnie cie, co za imie do doopy nie podobne, szkoda ze tobie Pelagia nie dali,tez bys sie cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie w temacie, ale
ja mam akurat Błażeja. Typy były jeszcze Miłosz i Mikołaj, stanęło na Błażeju, i mi rodzinka dooope truła a jak to się będzie zdrabniać? A co to za dziwne imię, a to a tamto, a sramto. Nam się podobało i daliśmy nie oglądając się na innych. A ty daj Tymon, jeśli bardziej pasuje do nazwiska, ale ładne sa oba i Tymon i Tymoteusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienkaa1986
nie wiem kto bierze udzial ww tym forum ale niekturym brak klepek ..... mam synka Tymoteusza iii jest to piekne imie nie np jak JASIEK ...jak ponizej pseudo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walleryja
Tymon lepsze. I bardzo fajne imie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie TYMOTEUSZ
Tymon jest brzydkie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-g
A JA MAM TYMONA :) JEST SUPEROWY ,TAK JAK TO IMIE.POPIERAM OSOBY,KTORE NIE CHCA JEDYNIE WBIC SIE W TŁUM JASIA,STASIA,ANTOSIA,KUBUSIA...JEST TYLE PIEKNYCH IMION.POZA TYM KAZDE JEST LADNE JAK LADNIE SIE JE WYMAWIA!! TYMUŚ JEST SUPER DLA MAŁEGO DZIECKA,W SZKOLE TYMEK,A POZNIEJ PANIE TYMONIE...PIEKNIE UWAZAM I NIE WIEM CO Z CZEGO NIBY MIELIBY SIE KIEDYS INNI SMIAC?! MOJ STARSZY SYN MA NA IMIE BENIAMIN I TO DOPIERO CUDNE IMIE!!!WSZEDZIE SIE DOPYTUJA JAK WOLAM BENIUŚ... I WSZYSCY GO PAMIETAJA WŁASNIE DLATEGO ZE MA TAK ORYGINALNE IMIE! WIEC PRZYSZLI RODZICE TO DO WAS NALEZY WYBOR JAK CHCECIE NAZWAC WLASNE DZIECKO... JA WYZNAJE ZASADE IM MNIEJ ZNANE TYM PIEKNIEJSZE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaem
A mój synek ma na imię Tymoteusz. Dla mnie to najpiękniejsze imię świata. I super pasuje mojemu smykowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymek/Tymoteusz
tymoteusz mi sie podoba a nie takie popuralne kture słysze 99999999999999999razy na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się oba nie podobają,ale jeżeli już to lepsze chyba Tymoteusz. Wiadomo każdy nadaje dziecku imię według swojego upodobania,jak by świat wyglądał jakbyśmy dawali dzieciom jednakowe imiona:-) Każdy ma prawo wyboru. Niektórym nie podoba się Julia,innym Agata a jeszcze innym Paweł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
Tymoteusz to imię kota moich sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
a moich-to kot Tymon! Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymuś
Tymon to bardzo ładne, oryginalne imię, mam masę znajomych którzy swoim zwierzętom nadali ludzkie imiona, na pewno większość z Was nazywa się tak samo. I co takiego? Dla mnie liczy się oryginalność i to, że dostojnie brzmi z nazwiskiem. A więc mój syn będzie TYMONKIEM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladkaaaaaaaa
Ja mam synka tymoteusza. Tymcio tymus tymulek tymo..mamy krotkie nazwisko wiec pasuje . Wahalismy sie miedzy tymonem a tymoteuszem. Oba ladne jak dla mnie. Ale wiadomo co osoba to inny gust wiec wydaje mi sie troche niestosowne nasmiewanie sie z innych imion..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×