Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka8329

Być z kimś, a spotykac się z kimś.

Polecane posty

Gość anka8329

Ostatnio zupełnie nie rozumiem facetów, albo mam takiego pecha...Poznałam niedawno faceta, to kolega z pracy. Któregoś popołudnia pojechaliśmy nad jezioro, długo rozmawialiśmy, w końcu mnie pocałował i stwierdził, że chciałby się ze mną spotykać i bliżej mnie poznać nie tylko na gruncie zawodowym. No właśnie "spotykać się". Co facet rozumie pod pojęciem spotykać się? Czy nie ma na tym świecie facetów, którzy pragną sobie ułożyć życie z jedna kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ są tylko zanim zaczniesz z kimś być na poważnie musisz go chyba najperw poznać i wybadać ,czy nadaje się do tego "bycia" tak mi się wydaje-nie wiem co na to panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd my mamy wiedzieć co poeta miał na myśli? Jak chcesz wiedzieć to zapytaj go do cholery, a nie jakieś domysły, potem tylko problemy wynikają z takich niedomówień. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd my mamy wiedzieć co poeta miał na myśli? Jak chcesz wiedzieć to zapytaj go do cholery, a nie jakieś domysły, potem tylko problemy wynikają z takich niedomówień. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
rozumie dokładnie to co Ci powiedział że chce się z Tobą umówić na spotkanie żeby Cię bliżej poznać prywatnie ....a czy będą dalsze spotkania zobaczysz w końcu od czegoś trzeba zacząć ....a Ty oczekujesz od faceta że po pierwszym spotkaniu wyzna Ci miłość po grób i poda datę ślubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdgfhjkjmhdnbgf
no wlasnie, najpierw trzeba sie pospotykac zeby poznac kogos i albo podjac decyzje o stworzeniu zwiazku (raczej samo to naturalnie wychodzi) albo sie pozegnac i/lub pozostac na gruncie kolezenskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak się
od razu dałaś pocałować, niewiedząc w ogóle o co mu chodzi? A może on tak robi z każdą kobita od was z pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ty wiesz,że on przypasuje Tobie? sama piszesz ,ze poznałaś go niedawno to spotykanie się to jest właśnie czas na ocene/obserwacje/poznanie tego czy możecie "coś" budować jak będziesz naciskać,to nie doczekasz nawet II rundy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8329
Może i dobrze nie poznał. Macie rację. Nie! Wcale nie oczekuję od razu oświadczyn, ale chciałabym wiedzieć na czym stoję i teraz pytanie głównie do panów: Jak delikatnie się o tym dowiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8329
Pragnę zaznaczyć, że się spotykamy od jakiegoś już czasu (niedużego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchoma tarcza
wlasnie spotykac sie czyli poznawac cie w celu dowiedzenie sie czy bedzesz ta ktora zostanie jego kobieta czy jednak bedzie musial dalej szukac natomiast spotykanie sie z toba oczywiscie wyklucza spotykanie sie z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
matko kochana na czym stoisz to będziesz wiedziała po pierwszym spotkaniu na gruncie prywatnym ...zobaczysz czy facet będzie proponował następne itd....tylko tak można się o tym przekonać ...a może facet szuka tylko panienki na raz ?...cholera życie zazwyczaj samo weryfikuje takie sytuacje a Ty zadajesz pytania jak dziecko z przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h;oashg;coisa'oiha'oife
:O spytaj go "jakie masz wobec mnie plany?" - gwarantuje, ze w nastepnej chwili nie bedzie mial juz zadnych i Twoj problem bedzie rozwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8329
No własnie po pierwszym spotkaniu proponował następne, potem następne, teraz znów chce sie spotkać, ale .....może on sie tak spotyka jeszcze z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8329
Mięcho to nie ten adres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8329
Koralowa od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h;oashg;coisa'oiha'oife
calkiem mozliwe ze spotyka sie z innymi, i co z tego? Ty tez mozesz. Jak inaczej ma cie poznac? Zeby byc z toba, musi sie w tobie zakochac, zeby sie zakochac, musi cie poznac. Czego nie rozumiesz? Stawiasz pytania jak 13-latka a podobno juz pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę z kafe
W czym masz problem kobieto? Ciesz się fajnym spotykaniem się i nie kombinuj tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
to czemu od początku nie napisałaś że spotykasz się z facetem od jakiegoś czasu ale nie masz do niego zaufania ...bo na to wygląda że nie masz skoro proponuje Ci któreś spotkanie z kolei to chyba mu zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8329
Mięcho tzn, że ja nie należe do tych dziewczyn, które ty masz na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8329
Masz rację "chyba" mu zależy. Sparzyłam sie kiedyś i dlatego podchodzę do tych spraw z dystansem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchoma tarcza
h;oashg;coisa'oiha'oife o nie tu nie masz racji granie na kilka forntow jest niedopuszczalne i z dosiwadczenia wiem ze taki facet nigdy nie jest porzadny i nie ma zasad nie trzeba odrazu sie wiazac najpierw ludzie sie spotykaja ale kobieta nie jst przemdiotem i nie jest to kasting pt dzisiaj jola jutro pola pojutrze basia zobaczymy ktora lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Mięcho tzn, że ja nie należe do tych dziewczyn , które ty masz na myśli. Nie uprawiasz sexu? jesteś dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×