Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Ja tez juz napisalam... Singiel a co ty za czapeczki ubierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem.. jak to bylo bujaj wora :-P haha musze to zapamietac;-) Lady a ty gdzie sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ singiel "Ubieraj się jak chcesz kijm mi do tego. Ale o ile pamiętam to nie wolno chodzić w ciuchach wojskowych, wszelakich panterach itp Ale i tak nikt tego nie przestrzega." O tym nie wiedziałem, wiem tylko, że nie można nosić 2 flag na ramionach bo to tylko dla wojska zarezerwowane. "Wojowniku.... za robote się weź lepiej." Jestem ciężko pracującą osobą. @Lady " Ale nie bierz sobie tego do serca " Nic nie biorę do serca, im szybciej je zabetonujesz tym lepiej. "Fubar Ty na prawdę jesteś ironiczny" nawet się nie rozgrzewam. "Ty jesteś typem twardziela" Nie jestem typem twardziela, obawiam się, że mnie źle oceniłaś @ dobrze "zalozylam temat i nikt z plci meskiej nie chce mi odpowiedziec" "-co myslicie o zwiazkach i kobietach? -jak sobie wyobrazacie zwiazek? - co czujecie to tej 2-giej polowy jezeli juz sie zdecydujecie na zwiazek? -dlaczego tak naprawde jestescie w zwiazkach?" -Związek jest dobry jeśli obie strony dają i biorą, a nie tylko biorą/dają -W chwili obecnej mam bardzo niską opinie o kobietach -Spędzanie razem czasu, dbanie o siebie wzajemnie... Co ja się rozpisuje robienie wspólnie większości rzeczy, bez "zamykania w klatce" drugiej osoby, pomoc w osiąganiu celi. To chyba oczywiste. Dziwne to pytanie twoje. -To samo co przed zdecydowaniem się, inaczej to by się nigdy nie zaczęło -Nie jestem @ singiel "Zwyczajnie jestem jednoczesnie męski i wrażliwy...." Bardzo dobre określenie. Też się tak określam. @ wszyscy Jeszcze jest marszczyć pingwina @ singiel "I w sumie od paru dni odczuwam smutek, gdzieś tam w środku, nie wiem co to jest" Tylko od paru dni? Szczęściarz (nie ironizuje) @ wszyscy Co z wami jest nie tak?! Cały czas tylko o kiełbaskach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuber wrzuć na ten luz wreszcie... "@ wszyscy Co z wami jest nie tak?! Cały czas tylko o kiełbaskach! " Dobrze że nie o kutasach! Hej Wszystkim tak wogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel:-) i znowu mam sie uczyc twoich slowek:-)haha, musze przeczytac jeszcze raz to co napisal nasz kolega:-) pozdrawiam a ty Lady gdzie sie kryjesz??:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Tak Fubarze, my ciągle krążymy w temacie kiełbasek... Czy to coś złego? :P Singiel jakich Ty słów używasz... Oj, oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu przyznam, że nie czytałam Waszych wypowiedzi, bo to tyle już stron.W każdym razie nie wszyscy są stworzeni do życia w związku.Może nawet lepiej być singlem niż pakować się w byle co. Zresztą coraz więcej wykształconych ludzi decyduje się na życie w pojedynkę. Bycie singlem to w pewnym stopniu wygoda.Szkoda jedynie, że człowiek szybko żyje i pewnych chwil nie da się zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu przyznam, że nie czytałam Waszych wypowiedzi, bo to tyle już stron.W każdym razie nie wszyscy są stworzeni do życia w związku.Może nawet lepiej być singlem niż pakować się w byle co. Zresztą coraz więcej wykształconych ludzi decyduje się na życie w pojedynkę. Bycie singlem to w pewnym stopniu wygoda.Szkoda jedynie, że człowiek szybko żyje i pewnych chwil nie da się zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby bycie singlem to wygoda, ale któregoś dnia dochodzisz do wniosku, że jednak czegoś Ci brakuje... Bycie singlem jest fajne - do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie singlem to wygoda??? Jest się zdanym tylko na siebie. W trudnych chwilach samemu trzeba sobie pomagać. Samemu organizoać wakacje. Wysłuchiwac rodziny w święta i jej 'mądrych' rad. Nie wiem kto wymyślil że życie singla to wygoda... Ale prawda, nie ma co sie pakować w związek tylko po to by kogoś na siłe mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie singlem to wygoda ale do czasu... aż ktoś z rodziny nie będzie wygadywał, aż nie zatęskni się za przytulaniem, za trzymaniem się za ręce itd... Pytań ze strony rodziny doświadczyłam wczoraj :D Uwielbiam :D :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradź ten sposób :D Ja zawsze mówię, że jeszcze się takie nie urodził co by mi dogodził, albo może już sie urodził ale musi podrosnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha takie texty są najlepsze :P Nie zapomnę co powiedział znajomy swojej babci kiedyś... Babcia zachwycała się, że z taką fajną dziewczyną był na weselu mojej siory i jego brata, taka ładna,mądra, sympatyczna... A on do niej całkiem poważnie: Chcesz do niej nr? :P "Kobieta wierzy, że 2+2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę" :) "Kobiety są tak trudne do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły..." :P Dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych kobiet??? http://demotywatory.pl/uploads/201007/1279550329_by_misia5580.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ja tez tak mowie... albo mowie hmm przeszkadza wam ,ze bedziecie musieli mi kupywac kota na starosc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, daj spokój z tym demotem, strasznie taki jakiś... krzywdzący i sam nie wiem. Kojazy mi sie z debilstwem :P Singiel odkąd pamiętam... Singiel z wyboru... Każdy pisze swoją własną książkę życia ...dobrze jak jest oryginalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolałabym psa chyba :P Tak a propos kota to mój w pt stracił ostatnie życie ze swoich 7 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadzają zmiany na kafe, ktos chyba atakował kafe :P Singiel odkąd pamiętam... Singiel z wyboru... Każdy pisze swoją własną książkę życia ...dobrze jak jest oryginalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widzę :D Tylko po jaką cholerę wkleja się stopka że tak powiem podwójnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×