Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Ha ha właśnie skończyłam zapijać swoje smutki z przyjaciółką... Śpij słodko Dobrze... i Ty Singielku gdziekolwiek jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udawany? Facet jak możesz... :( Nie widzisz jak bardzo tęskniłyśmy? Aż nam się nie chciało pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady miała doline a Dobrze do tyłka....no co Wy tam robiłyście? :P Nie będę Tu opowiadał bo jeszcze mnie ktoś skojarzy. było dobrze choć nie wszysko tak jakbym chciał ale ogólnie na + :D Lady czemu dolina, co się dzieje? To coś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd ta pewność że nie byłem zakochany???? Swoją drogą jak Ty wszystko rozpamiętujesz..... ludzie.. przecież każdego następnego faceta będziesz porównywać do poprzedniego/poprzednich? Przecież to nie dorzeczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za palant za przeproszenim mysia... nie masz co zalowac ,ze o niego nie walczylas, pomysl sobie jaki on musi miec charakter wiedzial ,ze tobie na nim zalezalo do tego ma dziewczyna i kontaktuje sie z toba zeby sobie z toba porozmawiac o DZIEWCZYNIE ---- albo klamie ze mu jest tak cudownie z nia ---- albo ma ochote na znajomosc z toba i z nia ---- albo musi czuc sie dowartosciowany , ze ty o nim nie zapomnials dobrze zrobilas kasujac jego nuery telefony gg.. to juz pierwsze kroki uwiez mi do tego zeby zylo sie tobie lepiej bez niego, uwierz mi ja tez tak zrobilam.... a co do tego, ze zostaniesz stara panna , to w to nieuwierz masz tak fajny charakter, do tego mysia jestes ladna dziewczyna i znajdziesz kogos kto bedzie ciebie wart, mysl pozytywnie a teraz cos dla zartu:-) jak zostaniesz stara panna to kupisz sobie psa, ja kota i zamieszkamy razem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieszkacie razem? :P Co jeszcze, może na parade równości pójdziecie? :D:D Dobrze dobrze gada, co za świnia wypisuje takie rzeczy? Po co takie coś pisać, ten koleś to idiota co nie szanuje cudzuch uczuć. Lady ... teraz Cię ochrzanię, będzie brutalnie i mocno..... znowu jesteś naiwna, zachowujesz się jak mała dziewczynka... nie mogę na to patrzeć jak takie rzeczy piszesz.... :( Facet poszedł, No to go nie ma. Czego grzebiesz w przeszłości, zmienisz ją czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielek sorry... nie wiem tak na prawdę... :/ Wiesz co? Czasami po prostu się nie da nie rozpamiętywać. Chodzą po tym świecie tacy ludzie,którzy strasznie wbijają się w psychikę, serce... i jest na prawdę ciężko... Spotkałeś kiedyś kobietę-prawie ideał? Dobrze Palant to mało powiedziane... Jedyną jego wadą jest to, że nie ma za grosz delikatności, jakiegoś takiego wyczucia. Wie ile kiedyś dla mnie znaczył a pisał mi takie rzeczy o niej, że nie dziwię się, że zrobiło mi się przykro... Ale tak to jest jak facet nigdy nie dostał kosza, po prostu nigdy... A później "przepraszam"... Może sobie to wsadzić... Nie wiem czemu się odezwał, liczę, że już nigdy tego nie zrobi... I jeszcze to gadanie, że laska naciska na ślub a on nie jest pewien, bo to poważna decyzja na całe życie i dodał jeszcze, że przecież z tej strony go znam... Takich facetów powinno się wybijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, a nie boisz się, że będziemy wyglądać razem jak dwie lesby? Tak Singiel... Potrzebuję zimnego prysznica... Masz rację, Dobrze też... Dzisiaj doszłam do wniosku, że nie mogę doszukiwać się swojej winy w tej sytuacji, bo wtedy postąpiłam zgodnie ze swoimi zasadami. Widział, że mi na nim długo jeszcze zależało, gdyby ciągnęło go coś do mnie, to nie odszedłby tak łatwo... Widocznie koleś lubi jak laski za nim latają... Ja taka nie byłam... Nie wiem czy tam pisałam o tym, że ta laska ZABRONIŁA mu kontaktować się z koleżankami z przeszłości... Skoro tak to dlaczego do mnie się odezwał? W ostatnim smsie wypomniałam mu to, napisałam, że skoro lala mu zabroniła to niech się tego trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel... z taką facjatą i wyglądem... Nie ma takiej opcji, żeby dostał kosza... Pół jego miasta się na niego śliniło, teraz pewnie połowa następnego, bo się przeprowadził... i dobrze... jak najdalej ode mnie, żebym go nie oglądała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak facet piękny, laski na niego lecą a on robi co z nimi chce i jeszcze nimi pomiata... i co myśleć o takich dziewczynach hmmm? No ale tak to jest jeden ma ich na pęczki inny wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to boli, że nigdy nie dostał w d***... Może trochę by go to sprowadziło na ziemię, może zacząłby myśleć zanim coś napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że przykro mi się słucha o takich facetach co mają takie branie, wpędza mnie to w leciutkiego dołka :P Ide spać zaraz wiec dziś już nie bedę rozpoczynał i drażył nowych tematów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do łóżka moje Dobre Duszki ;) Jak macie coś jeszcze do powiedzenia na ten temat to piszcie... Jutro na pewno odczytam i odpiszę... Dobrej nocy Dobrze i Singielku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielek błagam... nie łap doła... Gdzieś tam jest Twoja i moja druga połówka, nie ma sensu się dołować... Optymizm mnie jakoś ratuje, wierzę, że jeszcze kiedyś będzie dobrze, ale nie mogę oglądać się za siebie... dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×