Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Napisałem posta i go nie wkleiło :( zmęczony jestem i niedługo się kładę spać :P Singiel odkąd pamiętam... Singiel z wyboru... Każdy pisze swoją własną książkę życia ...dobrze jak jest oryginalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć :) A nie wiem czemu tu tak dzisiaj cicho... Ja nie miałam czasu, Dobrze też zajęta... Singielek też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczescie..ale Singielko juz wcielo :-P to kiedy bedziesz w moim miescie i dlaczego Lady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę od rana z mamą bo ma coś do załatwienia odnośnie odszkodowania za pękniętą kostkę... Jak będziesz widzieć granatowe seicento z małym głodem w środku i blondynką za kierownicą to wiedz, że to ja i się chowaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z 3 koleżanki będzie na pewnie:) Nie licząc tego tabunu wygłodniałych kobiet które się we mnie kochają a o których nie mam zielonego pojęcia :P :P Lady ma prawko, No proszę proszę jaka rozgarnięta blondyna :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha singiel mnie nie podejrzewał o takie szaleństwo jak prawko :D Wyobraź sobie że mam od 2 lat... Na koncie 1 stłuczka, 1 upomnienie, 0 mandatów jak na razie :P To chyba nie świadczy o mnie źle co?:P No ja wiedziałam... wiedziałam po prostu... Chłopak ma powodzenie a my dopiero teraz się dowiadujemy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jajców mi tu prosze....jakbym miał powodzenie to bym tu nie przesiadywał i nie biadolił smutów :P Tylko turlał się po kanapie z jakąś pięknością :P :P Dobrze, nikogo nie zdradzam, bo z nikim nie jestem. Moje kontakty są zawsze czysto koleżeńskie :)..................... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra... winny się tłumaczy :D Turlał byś się z pięknością a tak to gadasz z dwoma pięknościami :P Nie narzekaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyyy... zgłodniałam... mam ochotę na banana :D Singiel masz może? :P A czemu miałybyśmy z Tobą nie gadać jak fajny facet jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady prosze bez bananów i skojarzęń ;) Fajny facet? Chyba sobie zapisze gdzieś w notesie :P Zasadniczo dziewczyny odemnei uciekają wiec jak Wy gadacie ze mną to ... WoooW one ze mną gadają .... super....:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam na myśli prawdziwego banana a nie to o czym Ty pomyślałeś... Głodnemu chleb na myśli kolego :D Nad łóżkiem sobie napisz... Jestem fajny, przystojny, zabawny :D Dlaczego miałybyśmy nie gadać z Tobą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Lubie poprostu te pogaduszki z wami...no i was lubie oczywiscie:-P przyznaje racje Lady Singielek jest fajnym facetem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×