Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Singiel widzę że zajebisty romantyzm przez Ciebie przemawia....:P Wyobraź sobie, że u mnie taka dziura że prądu nie ma, kompa włączam tylko jak stado chomików biega w karuzelach :D produkują prąd :D a żeby światło było to zapalam świeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, a chciałabyś spędzić parę godzin pod gwieździstym niebem w ciepłą letnią noc w otoczeniu cykających świerszczy? ;) Na miękkim kocyku, pośród zapachu trawy i przypływu gorących namiętności, wołających o więcej i więcej..... :P Hmmm? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel... No baaa... ale pod warunkiem, że to byłaby ciepła noc... :) No zobacz, jak chcesz to potrafisz wykrzesać z siebie trochę romantyzmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta jest drobna i delikatna Singiel:D a wiesz... 28 będę w twoim mieście ...nie martw się nie będę cie ścigać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaka kobieta jest :P Słyszałem że ciepła też jest ale ile w tym prawdy to nie wiem :D 28 u mnie? Jeszcze dziś wyprasuję świeżą pościel i zejdę do piwnicy wybrać najznamienitsze wino! :classic_cool: Ta noc, będzie należeć do Nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak będzie niezapomniana Lady jedziesz tez :P tylko jest jeden mały problem Singiel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadałam się z moim znajomym z starej delegacji i chcemy odwiedzić inne osoby w twojej miejscowości zamieszkujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×