Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

No to mam dola do konca!!! chyba sie porycze:-( ide wypije kawe i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam:-) troche mi sie pokrecilo...ale to nie perypetie milosne, niemartwcie sie ja sie nie zakochalam:-D tu chodzi o obowiazki codzienne, ale cos wymysle;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po alkocholu tez sie zbiera na szczere rozmowy i do tego zarty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak za dużo wypiję to mam napad śmiechu bez powodu, aż do łez i bólu brzucha :P A poza szczerymi rozmowami to jeszcze zbiera mi się na przytulanie... :P Dobre Singiel :P Też mam nowy demot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawa, bo alkohol odcina funkcje mózgu odpowiedzialne za problemy, zmartwienia i inne doczesne kwestie wynikłe z narzuconych obowiązków, schematów, powinności i norm społecznych itp :P Lady widziałem ten demot już dawno temu-to stary takie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedy pijemy??:-D i robimy ognisko?? Lady dobry demot tez postaram sie mu to zrobic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary czy nowy, ale bardzo aktualny jak dla mnie... i dla Dobrze też :) Szczere rozmowy idą mi bez problemu również na trzeźwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ?? Jak najszybciej :P Tylko od razu mówię że się wstydzę i mój przyjazd jest .. niepewny ;) Jakby to była amorzyca to bym jej coś innego wsadzić mógł :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też jest raczej niepewny... :/ Singiel przestań... Amor czy Amorzyca ma ponieść karę za złe trafienia, a Ty chcesz jej przyjemność sprawić... Jak Amorowi byś to zrobił to ok, pod warunkiem, że nie jest ciepły :P Ale Amorzycy trzeba wymyślić inną karę, ten łuk w d*** chyba byłby najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są różne kobiety Singielku... Może ona akurat to lubi :P Jasne, że mógłbyś się dużo nauczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×