Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

noo mnie tez to dziwi:) Ja mialam tylko dwa zwiazki w swoim zyciu... ale za swoimi znajomymi nie nadzam nad liczeniem ich pseudo milosci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie nie.. Nie wystraszyłam się :P po prostu spędziłam dzień na basenie i siłą rzeczy nie targałam lapka ze soba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się w sumie dziwię... Nie wiem jak u Ciebie z wyglądem, ale całkiem sensownie gadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mółiłem że kaszalot, niczym potwór z loch nes wychodzę i straszę wieśniaków :P W zamian za spokój mają mi składać dziewice ....a przynoszą jakiś pryszczatych okularników... wykiwali mnie... :P Wracając do tematu, Bardzo rzadko mam okazję kogoś poznać, jeszcze z około 2 lata temu byłem straszliwie nieśmiały i zamknięty w sobie, pewnie to jest przyczyną. Nie chce mi się w to zagłebiać bo to nie potrzebne nikomu ani niczemu :) Lady jak było na basenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuper było, cieplutka woda i w ogóle... :D mmmm uwielbiam :D No mówiłeś, że kaszalot z Ciebie, ale myślę, że nie powinieneś sam siebie oceniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę nie znam się na męskiej urodzie, Za to jestem znawcą entuzjasta i wielkiem zwolennikiem kobiecych wdzieków :P Praktyczniemógłbym o nich rozmawiać godzianami, a miesięcamia... ehmmm która to godzina? Już po dobranocce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po dobranocce, a ty nadal nie spisz:-P a tak myslalam, ze problem tkwi w twoim wygladzie:-) LadyJeyJey dobrze, ze sie zjawilas nasz singielek juz myslal ,ze cie przestraszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie po dobranocce :P To, może jakaś fotka w stopce co? Zobaczymy co z Ciebie za kaszalocik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze----> oj, tam... jestem odważna dziewczynka :P Fotkę mógłby wrzucić co nie? :D Byśmy pooglądały i oceniły czy kaszalot czy nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... wg Twojej znajomej może nic Ci nie brakować, a wg naszego gustu może jednak brakować :P nie wstydź się... ja się nie wstydziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie sama bym sobie poogladala:) nas sie wstydzisz?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, Twojego zdjęcia jakoś nie widać co masz w stopce. No to powiem że jeszcze inna znajoma dała mi swego czasu 8/10 :P Choć ocenianie mnie w skali liczbowej nie jest jakoś mile przezemnie odbierane - dałem tak tylko aby nasycić ewentualnie rozbudzić Waszą wyobraxnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilabym bym tutaj takie smutne oczka jakbym mogla, pokazesz?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, nie ma tak dobrze :P Im bardziej się wypościsz tym będziesz lepsiejsza :D A to co mi wyskakuje jak klikam ten lin w stopce: 403 Forbidden Request forbidden by administrative rules. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może na maila podeślesz... :P Dobrze----> możesz zobaczyć Czy Tobie wyświetla sie moja fota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo mi tez otwarlo twoja fotke, ladna dziewczyna z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel to Tobie coś się sknociło z moją fotą... Dobrze-----> dzięki za komplement i za sprawdzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, nie ! Pokazywałem jak byłem mały nie bede dokanczala jak mowia dalej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pokazesz siebie to powiem tobie jak otworzyc fotke LadyJeyJey :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mi powiedziala, zeby nie dokanczala:-P sweet focie tutaj? :-D zjedli by mnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×