Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcekupicmeble

Czy kupować meble przez Internet?

Polecane posty

Coraz więcej jest sklepów meblowych online, więc ludzie z tego korzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Sama wiele razy zamawiałam do domu meble lub dekoracje z internetu, tak było znacznie wygodniej i szybciej! Jeśli chodzi o ozdoby, to polecam np. sklep https://behome.pl/, bardzo duży wybór :) Warto zajrzeć, jak ktoś jest na etapie urządzania domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę jednak na własne oczy zobaczyć i dotknąć mebli które później będę chciała mieć u siebie w domu. W Szczecinie mamy sklep www.zaprojektujmeble.pl gdzie znalazłam stylizowane meble szyte 'na miarę'. Nie lubię banalnych wnętrz i znalazłam tam masę ciekawych propozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam i jestem zadowolona :) polecam www.domartstyl.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będą szukać Państwo materaca, to również można go kupić online. Materace PlantPur z pianki ekologicznej można zamówić przez Internet i testować w domu przez 101 nocy, żeby sprawdzić czy dany model nam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam meble do salonu na http://meble-24.pl i są praktycznie takie same jak na zdjęciach, nie ma się czego bac w kupowaniu przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derta 731
No pewnie, że warto, nawet bardziej sie to opłaca bo w sieci są jednak tańsze, a i można znaleźć świetne meble. Zobaczcie co dziś wyczaiłam https://www.meblowy.guru/wersalka-Azalia-przyscienna , a miałam kupować sofę. Doszłam do wniosku, że ta wersalka jest o wiele lepsza i zdecydowanie odpowiada mi ta kolorystyka, no i ten automat przyścienny sporo zaważył na mojej decyzji. Zero siłowania sie i suwania mebla po podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1312
A to akurat prawda, że w sieci są tańsze. Nam udało się dobrze trafić kilka lat temu i zazwyczaj kupujemy w domizdrowie.pl. Mają świetnej jakości meble, a i obsługa jest bardzo miła i jak coś to zawsze chętnie służą pomocą i podpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa121
Korzystałam z różnych sklepów, ostatnio z www.umebluje.pl kupowałam meble dla dziecka z forte, Kanapę z Gali i regał z Szynaki. Ceny bardzo dobre, sprawnie szybko, bardzo dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowanka81
Pewnie że kupować! Najłatwiej przez internet kupować nowoczesne meble typu pufy, fotele relaksacyjne i worki sako, bo nie są to ogromne gabaryty, więc można na spokojnie oszacować, co gdzie się nam zmieści. Ja wybrałam właśnie pufy do pokoi dzieci ;) http://pufy.pl/pufy-pilki/74-pilka-nozna-small.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrolina
Witam. Jeśli chodzi zakupy mebli przez internet jestem absolutną zwolenniczką. Urządzałam ostatnio sypialnię w stylu glamour z lustrzanymi meblami,które dotarły do mnie w idealnym stanie ze sklepu jokodecor.pl. Zapłaciłam dużo dużo mniej niż w sklepie stacjonarnym za meble z tej kolekcji więc jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że warto kupić meble onlina, ja znalazłam fajne i nie drogie meble na zajefajne-meble.pl. Jakosc mebli była na bardzo wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabellaA
A dlaczego piszesz, że "była" to już ich nie masz? Jakoś rok temu kupiłam komodę w jagodowymkocie i mam ją do tej pory. A tak swoją drogą to świetny sklep, gdzie nie tylko meble można kupić. Sporo róznych rzeczy mają, nawet dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam pokusę, aby kupić meble do biura przez internet, finalnie jednak zdecydowaliśmy się na zakup w salonie http://www.10office.pl/, na miejscu nam super doradzono, co pomogło w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj! Masz dużo większy wybór i możesz znaleźć niższe ceny. Ja swoje meble znalazłam na zajefajne-meble.pl Ceny w przystępnej cenie a jakość bardz dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble przez internet czy takie, które nie są na wymiar, to zło.. moim zdaniem warto postawić na meble na wymiar z firmy Respol Resopal Dąbrowa Górnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble przez internet tylko w sklepie Dom Meblowy. Super jakość i niskie ceny. www.DomMeblowy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej kupwoanie mebli przez internet jest ok. Ja swoje kupiłam na zajefajne-meble.pl i okazały się być bardzo dobrej jakości. Przede wszystkim mieli duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pełno ciekawych sklepów internetowych gdzie można kupić różnego rodzaju meble. Osobiście lubię kupować w sklepie internetowym https://zajefajne-meble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rónież polecam zajefajne meble! Meble są bardzo dobrze wykonane i są starannie zapakowane do transportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam fajna półkę na allegro , ale ze wzgledu że to przez internet mam obawy. Sprzedawca ma cale pozyttwne opinie. Niemmiej jednak zapytam, czy zna ktoś z was firme MEBLE WOJTALA? Jakie sa wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam meble przez internet tylko w Jokodecor.pl. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne więc śmiało mogę ich polecić. Dodam także, że zakupów dokonałam tam już dwa razy i myślę, że jak będę czegoś potrzebować to na pewno do nich wrócę :). Mają bardzo duży asortyment: stoły, sofy, łóżka, biurka, krzesła, lustra i wiele innych, więc myślę, że warto się zainteresować. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMeblomaniak
Warto ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Można w ten sposób przejrzeć kilkanaście stron i wybrać to co na prawdę pasuje nam i naszym najbliższym.Ze swojej strony serdecznie poleciłabym TobiStol.pl mają meble niedrogie i funkcjonalne. Wykonują meble z różnego rodzaju drewna oraz mają bogatą game wzorników materiałów wykończeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudabezpiegow
Hmm czemu nie. Czasem można wyrwać coś w naprawde bardzo dobrej cenie . Ja np. kupiłam sofę i duuuże łoże do sypialni na www.kieleckafabrykamebli.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaPyska
@Rudabezpiegow, też jesteś ze świętokrzyskiego? Moi rodzice ostatnio wymieniali meble i tez brali z kieleckiej fabryki mebli..hmm coś musi być na rzeczy. Pomagałam im wybierać i fakt -różnorodność była naprawdę duża za co wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×