Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Glos z SERCA

LONDYN samotnosc

Polecane posty

Gość Glos z SERCA

Hej Jestem przystojnym 27 letnim brunetem mam 187cm dobrze zbudowanym nie pale pije okazjonalnie Pracuje w londynie dobrze zarabiam podobam sie kobieta a ciagle jestem SAMOTNY w tej betonowej dzungli DLACZEGO? na emigracji ponzac kogos jest trudno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy musi być to koniecznie Polka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glos z SERCA
oczywiscie ze musi byc polka gdyz nie wyobrazam sobie roznicy kulturowej jaka moze wystapic w wychowaniu przyszlych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska z laska
chce pociupciac za darmo i tyle... biedny chlop,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sranie na banie że nie można nikogo normalnego poznać.Dla chcącego nic trudnego.Nikt Ci na tacy nie przyniesie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glos z SERCA
niby dlaczego sadzisz ze klamie jak napisalem wyzej ze mam ochote kogos poznac czyli czuje sie samotny prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glos z SERCA
26f roicznie dla mnie wystarczy a czy to jest malo na londyn nie sadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huerdssguhugut
donkapatke dobrze obciaga ale musisz zaplacic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, chlopcze! Nie szukaj na Kafeterii! :D Wiesz, dobrej dziewczyny z Polski w Londynie to raczej nie znajdziesz. Te fajne to juz sa dawno zajete. A jesli sa jakies wolne to o swieczce szukac! No i pamietaj, ze dla wiekszosci co sie liczy? Tylko kasa. Wiec radzilabym uwazac. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dziewczyna
hm..ja po przeczytaniu pierwszych linijek postu nawet sie zainteresowalam kolega..ale jak walnal wlasnie ile zarabia odrazu mnie to zniesmaczylo..nie znosze kolesi, ktorzy obnosza sie ze swoimi zarobkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glos z SERCA
zarobki zarobkami i tak to nie sa kokosy.. napisalem tak gdyz chcialem podkreslic ze nie zyje na minimum i ze stac mnie na rozne rzeczy a mimo to ciagle sam w tym durnym londynie., Nie chce pisac ze jestem ciagle sam ale przelotne znajomosci mnie nie interesuja i ich nie licze bo chce sie zakochac i przezyc cos na cale zycie .. a jestem 3 lata juz w tym londynie i poznalem naprawde tylko jedna kobiete ktora mogla byc moja zona nie mniej jednak wrocila do pl gdyz stracila prace pech to pech ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glos z SERCA
to doskonale mnie rozumiesz... bardzo trudno kogos poznac wartosciowego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa milosc trudno jest znalezc nie tylko w Londynie, ale mam nadzieje, ze w koncu ja znajdziesz, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
taaaa,przy 26k stac cie na rozne rzeczy.......... nawet mieszkania sobie nie wynajmiesz sam ,bo pozniej dupa cio z tej kasy zostanie ,i na nic inengo cie nie bedzie stac.................... phi, kto by tam chcial jakiehgos polaczka przed 30-stka co nadal w pokoju mieszka........ jeszcze to twoje ego-''podobam sie kobieta a ciagle jestem SAMOTNY ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojna twoja rozczochrana mysle ze znajde Twoje wypowiedzi opieraja sie tylko w aspekcie pieniedzy tak wiec w twoim zyciu tylko onie sie licza gratulacje podejscia do zycia.. Widze ze bylas i jak widac od polakow stronilas bo mieli mniej pieniazkow niz turcy murzyni badz inne nacje mieszkajace od urodzenia. Pozniej takie osoby jak ty psuja opinie o polkach na zachodzie ktore wykorzystuja finansowo za swoja pupe a pozniej wracaja do domu bez pozegnania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela prawie anderson
uwierz mi, nie kazda laska szuka kasiastego faceta, bo kasa rzecz nabyta..a do tych ktorzy twierdza, ze 26k to malo..ja zarabiam 15k i jakos zyje, a Ty kolego moze szukasz w zlych miejscach, napisz jaki typ dziewczyn Cie interesuje a moze ktos sie znajdzie, a Ty Mayor nie gadaj, ze na kafe same puste, durne i zle baby siedza bo mnie obrazasz....czytajac twoje posty to ja mam wrazenie, ze Ty jestes straszna chwalipieta i zadufana w sobie, ktora pozjadala wszystkie rozumy..a moze kolega umowi sie z Mayor? ona tez samotna podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
wez daj spokoj chloptasiu.....widocznie dla ciobei aksa tez sie liczy bo zadna normalan sooba w takim ''anonsie towarzsykim'' nie podaje ile zarabia....mogles napisac ze maz prace a, nie ile konkretnie zarabiasz. zwlaszcza ze w tym zakresie nie amsz az za bardzo czym sie pochwalic.........no pewnie i za 15k mozna przezyc, no ale na niewiele cie stac jak tyle zarabiasz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
no i bardzo ceikawe jak to sie stalo ze moj pierwszy post ktos usunal?!?!?!?!?!!? ''Glos z SERCA psx27@tlen.pl'; wood green , palmers green Ta sama sytuacja nie z kim wyjsc Jesli jest w tej samej sytuacji jakas mila sympatyczna kobieta Prosze o e-mail Ja 27 lat 187cm opalony brunet dobrze zbudowany nie palacy pijacy okazjonalnie kontrakt na 26 tysiecy rocznie ogarniety nuda w tej betonowej dzungli;/'' wiesz chloptasiu jeszcze ten twoj ,pozal sie Boze,anons bylby do ewentulanego zaakceptowania....no ,ale dla mnie to juz dechy mialam jak napisales ''opalony'' ,no a z tymi twoimi, pozal sie Boze,zarobkami to juz mnie zabiles.......... :-D ;-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide po wino
pewnie opalenizna z solarium hihihi, wloski na zel, odstawiony w firmowe ciuszki z roleksem na reku..hm.....no i co nie ma chetnych laseczek? wklej fotki kolego to obaczymy, ocenimy moze ktoras sie umowi...ale z gory Ci powiem, ze to w jaki sposob sie reklamujesz to z mojej listy Cie skresla..zamiast pisac o walorach ciala i kieszeni moze byc raczej napisal o zainteresowanaich, co tutaj robisz, i jakie panie preferujesz...bo nei wiem czy z Toba mozna wysjc do parku, kina, wyjechac za miasto czy tylko interesuja Cie techno imprezki w zatlocoznych klubach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 nie napisalem ile zarqabiam na tym poscie piszac ze mam prace napisalem ze mam kontrakt ktory pozwala na jako takie zycie nie pisze ze jestem zarobasem czy cos w tym podobnego to wy uczepiliscie sie kto ile zarabia i ze sie tym chwale. Przepraszam bardzo jakbym chcial tu podrywac kogos to moze bym to inaczej napisal.. No nie wazne nie bede polemizowal z osobami ktore mnie nie znaja i ktore nie mieszkaja w londynie i nie wiedza o co chodzi.. Po prostu napisalem ze jestem sam i milo by bylo kogos poznac czy to cos zlego???? Jak tak to WIELKIE sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o anons napisalem jak facet czyli jako wzrokowiec pisze to co widac Kazdy facet napisze do kobiety ktora jest ladna wysportowana dba o swoje cialko jest sympatyczna Nikt mi nie powie ze jesli kobieta napsize ze jest inteligentna przebojowa kreatywna a zarazem wladcza i przekonujaca w swych dzialaniach facet na nia poleci z reguly faceci sie taki kobiet boja ( ja wrecz przeciwnie ) te walory sa drugorzedne bo kto jaki jest oceni sie przy ewentulanym spotkaniu a wygladu nie oszukasz ! i szczerze napisze wyglad ma dla mnie znaczenie jak dla wiekszosci tu przesiadujacych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
''Po 1 nie napisalem ile zarqabiam na tym poscie piszac ze mam prace napisalem ze mam kontrakt ktory pozwala na jako takie zycie ;; no jak to ...przeciez skopioowalam twoj post z innego watku i wlasnie dokladnie napsiales ze zarabiasz 26k..... wiec co tutaj wypisujesz..... tak FYI to mieszkam w londynie i nie rozumiem skad ten wniosek ,ze w nim nie meiszkam skoro napisalam ze na Londyn ,te twoje 26k to nie jest duzo. widocznie dla ciebie pierwszorzedne sa walory fizyczen,skoro tylko pod tym wzgledem siebie okresliels,no i jak sam piszesz to wyglad ma dla ciebie znaczenie,skoro jeste taki ''materialistyczny'' no to pwoeim ci ,ze jak masz takie wymgania to licz na to ze druga strona tez ebdzie miala wymagania i np.jendym z nich bedzie posiadanie porzadnej i DOBRZEPLATNEJ pracy,czego na razie nie masz....... wiesz takich nieudacznikow jak ty jest w Londynie od koloru do wyboru ,wiec musisz sie bardzi postarac.... a tak z cioekawosci ,to jak to sie stalo ze jestes opalony? chodzisz na solarium? no i jeszcze jedmo:masz samochod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Pamela! Nie masz racji. Nie napisalam nic obrazliwego tylko sama prawde. Ze dobrej dziewzcyny to w Londynie niech szuka facet o swieczce. Ja o swieczce nawet fajnego faceta w tym zasranym Londostanie bym nie znalazla. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia londynu
wiadomo ze jak sie pojdzie w piatek wieczorem do oblesnego pubu to raczej ciezko bedzie spotkac wartosciowego partnera... zazwyczaj znajduje sie to czego sie szuka, ty mayor sie nie odzywaj( obie wiemy dlaczego), ja poznaje fajnych facetow,interesujacych, uwielbiam londyn bo tyle osob co tu spotkalam w Polsce nigdy nie poznalam. to co mi sie tu podoba to fakt ze jak zarabiaja dobrze to zadko zadzieraja nosa, a taki polaczek ma 26 tys i mysli ze zwojowal Anglie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura P
jesli dla Ciebie takie cechy jak inteligencja i kreatywnosc sa drugorzedne i patrzysz najpierw na wyglad kobity to zapraszam do mnie na leyton pod tutejsza asde.....tutaj kroluja takie wypicowane laleczki, ktore z wygladu by Ci odpowiadaly: solarniana opalenizna, ostry blond lub czarna czern wlosow, obcisle ciuszki, mini miniowki....full make up, czasami lubia troszki sobie przeklac, ale mysle ze pare kurew i chujow jako przerywnik wypowiedzi Cie nie odstraszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czemu klamiesz chloptasiu nie chce ciagle pisac z toba na temat pieniedzy bo staje sie to nudne uczepiles sie tego nie rozumiem cie. Piszesz ze jest to malo ok dla innych jest to duzo a dla takich jak Ty to malo ale zwroc uwage ze dorabiajac extra 400f miesiacznie wkraczasz juz w 2 stopienien taxu Widze ze MOJ WIELKI BLAD ze to napsialem sorka za to glupie to bylo i nie istotne. co do opalenizny takie geny pabababcia byla wloszka czy cos i chyba wypadlo na mnie Auta w UK nie posiadam gdyz prace mam 15 min od punktu zamieszkania tak wiec jest to zbedny wydatek jak dla mnie przy tak dobrze rozwinietek komunikacji a kupowanie sobie auta dla szpanu i po to aby wiekszosc czasu stalo jest dla mnie smieszne.. Mayor of London ja jestem naprawde sympatyczny tyle tylko kilka slow za duzo napisalem i moja sympatycznosc jest tylko slowem pisanym przez ze mnie ;) Zalezy w jakim gronie sie obracasz ale racja w londynie ciezko o normalnego faceta bo z mojego punktu widzenia to przestepcy uchylajacy sie wyroku z pl alkoholicy cpuny dilerzy a normalni ludzie ktorzy przyjechali do normalnej pracy jest malo ale jednak sie znajduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
realia london i laura P CZY ja napisalem ze szukam cukierkowatej lalki barbie >? NIE !! napisalem tylko to w jaki sposob sie zareklamowalem co moze przykuc uwage przy tego typu ogloszeniu.. nie jest oprawda ze dla mnie walory intlektualne sa dla mnie drugorzedne jednak chcialem zaznaczyc ze wyglad dla mnie jednak sie liczy a tego nie zmienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×