Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sexybi

Solarium

Polecane posty

Witam temacik tyczy się tylko i wyłącznie dziewczyn które są bardzo mocno opalone po solarium :) dziewczyny mam pytanko ile razy w tygodniu chodzicie po ile i jakich kosmetyków używacie? chce być opalona na "czekoladkę " co mi doradzicie? heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka11
A miewasz opryszczkę? Jeśli tak to w ogóle nie proponuję korzystać z solarium, bo promienie UV moga aktywować wirusa. Poza tym takie ładne słońce za oknem a ty na solarkę chcesz iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka155
co 2, 3 dzien chodze do solarium, opalam sie na masło karotenowe z bielendy, super. jestem brazowa. Chodze na 15 min. za onem słonce-zgadzam sie, ale ja pracuje i nie mam czasu lezec cały dzien na słoncu, by uzyskac taki efekt, a 15 min, zawsze sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka11
Chmurka, ale promienie słonecznie tez wywołują wirusa opryszczki, także wszystko z umiarem, no i wizyta u lekarza, który odpowiednią kurację na opryszczkę wypisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka11
No tak tak, wiem że słońce też. Ale jednak ma mniej tych promieni UV więc zagrożenie jest mniejsze, przynajmniej tak mi się zdaje. A co do kuracji to się zdecydowanie zgadzam :) Na pewno nie same maści i plastry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia020
Takie same zagrożenie, bo wirus jest w organizmie na zawsze i wszystko go może wywołać nawet stres, także leczenie jet jak najbardziej wskazane, nawet wtedy kiedy się nie opalamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka11
acha, to dobrze wiedzieć takie rzeczy, dzięki za wyprowadzenie z błedu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
sosssssss, nie krzyw się :D One za 5 lat będą wyglądać jak własne babki (promienie UV masakrycznie niszczą skórę), a my i za 20 będziemy piękne i wyglądające młodo. Zwłaszcza na tle takich przedwcześnie postarzałych skwarek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia020
No niestety, ale skwarki to możesz nawet od złości albo jakiegoś stresu dostać, to że się nie opalasz nie uchroni cie od wirusa opryszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
monia020, skwarka to jest wysmażona do czarności na solarium czy plaży panna, a nie opryszczka. I tak będzie skwarka wyglądać za parę lat: http://notunsafe.com/pictures/sunburn.jpg Opryszczka to naprawdę najmniejszy problem, jaki UV może wywołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się że na czekoladkę nigdy się na solarium nie opalisz, co najwyżej na pomarańczkę. I nabawisz się raka gratisowo. Więc powodzenia. Opalaj się naturalnie jeśli już musisz i używaj kremów z filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×