Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Fujaro,a po co Ci lokalizowanie innych piszących?Co Ci to da ,że będziesz wiedział skąd ktoś pisze?Nie wiem ,czemu to ma służyć ale chyba nie po to,aby ten topik miał dalej istnieć?Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"""Fujaro,a po co Ci lokalizowanie innych piszących?Co Ci to da ,że będziesz wiedział skąd ktoś pisze?Nie wiem ,czemu to ma służyć ale chyba nie po to,aby ten topik miał dalej istnieć?Pozdrawiam """ Ewo, ja po prostu zawodowo zajmuję się tą tematyką. Piszę programy na zamówienie. Więc czasem muszę coś przetestować jak to działa. Jak można coś udoskonalić, jak porawić, jak połączyć z innymi programami. To wszystko nie służy mojej fobii. Jestem daleki od tego. Tylko czasem trafia się ktoś upierdliwy. Ktoś kto jest niemiły i niegrzeczny. Ktoś kto jest chamski. Dlaczego mam nie wiedzieć kto mnie opluwa ? Nie śledzę i nie sprawdzam wszystkich forumowiczów. Jestem daleki od tego. Nie chcę tego robić i nie muszę. A pokazałem swoją dobrą wolę i przekazałem na forum jak to się robi. Więc jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony. Przepraszam. Uwierz mi nie robię tego na codzień. Robię to wyjątkowo z tymi "upierdliwcami" :D Pozdrawiam Cię równierz i Zyczę Szczęśliwego Nowego 2011 Roku. Niech spełnia się Twoje wszystkie marzenia. Niech cały ten rok przyniesie Ci tylko szczęście. Miej serce i patrz w serce. - tak kiedyś napisał Adam Mickiewicz. Podobały mi się te słowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą takiej jednej Zołzie obiecałem coś. I właśnie dlatego dotrzymuję słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu fujaro
piszesz czasem jako "pseudo" a czasem jako "fujara12" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,miej serce i patrzaj w serce,, ten cytat towarzyszy mi od podstawówki,kiedy tak wpisala się nauczycielka do pamiętnika.Tak uczyłam swoje dzieci,jednak do siebie już nie potrafię tego zastosować.Bardziej MIEJ ROZUM I PATRZ ROZUMEM ale i to czasem nie wychodzi...Napisz dla mnie program,który pozwoli ŻYĆ I PATRZEĆ W ŻYCIE bez przeszłości.Dopadły mnie dzisiaj wielkie wątpliwości czy robię coś dobrze,wiem,że to głupie ale czy przeszłość będzie już zawsze towarzyszyć w naszym życiu?W najmniej odpowiednim momencie wejdzie do durnego łba i potrafi niszczyć radość z życia.A niech tam,to tylko wypociny durnej baby ale chyba lżej mi się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płacz ewka - to tak jak w tej piosence. Programu na wymazanie z pamięci................. Tak ale tylko w kompie. Człowiek to taki złożony mechanizm. Bez tych wspomnień nie byłby człowiekiem. Ta pamięć jeżeli się zresetuje powoduje tylko to, że z człowieka robi się warzywo. Więc pamiętaj. Bo pamięć powala Ci na wiele rzeczy. Można uśmiechnąć sie do wspomnień, można poprzeklinać los za zmarnowane złudzenia. Ale ta pamięć powoduje właśnie że żyjesz. A to jest właśnie najpiękniejsze. Żyć. Tylko bezmózgi nie mają wątpliwości. O ile bogatsza jesteś mając wspomnienia, pamięć. A ta chwila refleksji też nie jest bez powodu. To pozwali Ci nie popełnić następnego błędu, a może właśnie popełnisz go wbrew logice ? To jest tylko życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo mam pytanie. Czy ta fujara to to samo co nowy model ? Cały czas jestem taki sam i ten sam. Trudno zmienić człowieka. Czasem tylko jak sama napisałaś - miotają nami jakieś wątpliwości. Trzymaj się ciepło. Mam nadzieję że tej mojej Czarodziejce o Zielonych oczach nic nie dolega. Pewnie ma trochę pracy przed końcem roku i wszystko musi pozapinać na ostatni guzik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klin_klinem_21
czy jesli zdradze męża z kobietą to będzie mniejsza, wieksza czy normalna zdrada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fujary .................. fujaro itd. itp. W systemie Windows są dziury które pozwalają wchodzić co poniektórym jesli to potrafią. Jeżeli ja wchodzę do portalu też nie popełniam przestępstwa.!!!!! Nie jest to zakazane ani zabronione. Przestępstwem by było gdybym wpuszczał wirusy, krzywdził ludzi, ocvzerniał bym ich, stwarzał zagrożenie dla nich. JA TEGO NIE ROBIĘ. A więc nie łamię prawa. A każdy kto posiada "broń" może jej urzyć w swojej obronie. Nie może tylko złąmać warunku obrony koniecznej. Rozpatrzyłem te twoje wątpliwości wcześniej i zbadałem wszystkie aspekty prawne. Nikomu nie muszę imponiować. Jeżeli ktoś mnie się boi to znaczy że ma tylko nieczyste sumienie. ! Napisałem wcześniej - kogo sprawdzam, gdzie mieszka, nawet jak się nazywa. A jeszcze moge mieć takie dane jak nr tel. komórkowego. No bo przecież wiem, znam adres. Ustawiam lokalizator na ten adres i łapię sygnał GSM. To jest właśnie temat pracy jaki wykonywałem na zamówienie. STRACH SIĘ BAĆ ??? :D Jeżeli masz czyste sumienie nie musisz. Nie lubię tylko gdy KTOŚ CIĄG:LE DEPCZE MI PO ODCISKACH. raz rozumiem, przeprosił i odszedł. Ale cały czas do znudzenia ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie też to dotyczy. I nie pomoże zmiana nick-a. Chcewsz spróbować ? A może przeprosisz ? i jak widać.... zielonooka trzyma sie z daleka zdystansowala sie do niego, juz nie jest w stosunku do niego taka jak kiedys i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej złóżcie broń pod poduszkę. Nie wiem czy w tym starciu ktoś wyjdzie wygrany. Ja wam mogę zrobić kuku. Sam mogę stracić coś więcej i w innym wymiarze. Lepiej zostawcie mnie w spokoju. Wszystkim nam się top opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzisz mnie swoimi głupimi wywodami. daj sobie spokój ze mną. Przecież tylko GRZECZNIE PROSZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fujary ..................
Włamujesz się na platforme prywatnego portalu, nawet jeśli wykorzystujesz luki w systemie operacyjnym, co JEST przestępstwem :P. Jeśli do tego dojdzie wykorzystywanie danych prywatnych to bedziesz mieć duzy problem w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujaro, fujaro,
szkoda psuć ten topik na takie idiotki. Zrób to dla tej, co zniszczyła, odpuść sobie taką kretynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś tą samą osobą ale nie wiem..chyba NOWY MODEL bardziej mi odpowiadał.Tu jesteś FUJARĄ i masz jakiś bagaż i tak nie bardzo mi tu pisać a czasami tego potrzebuję a TY potrafisz napisać coś mądrego.Jednak są w Tobie dwie osoby,nie obraż się,jedna ciepła i dobra a druga czasem wredna): i .....ale ja to rozumię,bo jak człowiek cierpi,jak zwał tak zwał,to miotają nim wszystkie uczucia,te dobre i te złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ciemnogród używa kompa ale bez mózgu... W systemie Windows są MAKRA. Forum takie jak kafeteria podaje wszystko na tacy. Wystarczy KLIK i staje siuę jasność, Ciemnej mózgownicy ciężko to wytłumaczyć. Podałem już dwa programy do "podglądania" Mogę zrealizować coś czego sobie nie życzysz. Woięc zejdź ze mnie i żyj sobie dalej po swojemu. Ja nie chcę ani tobie pomagać ani też szkodzić. Tylko czasem człowiek traci cierpliwość, na "komary"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale widzisz Ewo jak można pozostać tym dobrym i ciepłym. Jak takie ratlerki szarpią nogawki spodni i niszczą je. A tak lubię te portki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fujaro może trochę dystansu? piszą tu różni ludzie różne bzdury też nie jesteś różowy normalny człowiek takie pisanie ogranicza do kafe zamiast straszyć i szpiegować w niczym w tej chwili nie jesteś lepszy od tych wszystkich pomarańczy, wyciągających informacje z netu i naśmiewających się z kogo popadnie albo mieszających w czymś życiu bo im się jakaś wypowiedź nie spodobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dobrze ,że są ,,ratlerki,,tak ma być.nie może być za różowo.Czasami opinie ,z którymi się nie zgadzamy dają nam inne spojrzenie na sytuację,bo oprócz białego i czarnego jest jeszcze szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo wystarczy że napiszesz na adresa poczty. Tam jestem już tylko ja taki jak zawsze i ten sam. Tam już nie noszę maski. Tam jestem u siebie. Tam spotykam przyjaciół. I tam nie wchodzą do mnie intruzi. Ale to już wiesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Przecież ja ich nie zaczepiam. Ja im nie dokuczam. Ja ich nie opluwam. Masz rację powinienem mieć ich głęboko w d........... Ike jesteś jak zwykle mądrą kobietą. Kocham Cię io i nic nie jest tego w stanie zmienić :D Dla Ciebi wszystko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się naciśnie prawym przyciskiem myszki na nick............... i wszystko jasne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla co poniektórych co nie czytają, bo nie umieją powtórzę raz jeszcze : 10:35 [zgłoś do usunięcia] fujara12 Nie wykorzystuję swojej wiedzy ot tak bo jestem pokręcony. Nie chcę nikomu robić krzywdy. To głupie by było z mojej strony. Byłbym taki sam jak te pomarańcze. Tylko chciałbym żeby niektórzy zrozumieli, że ich bazgroły nie są ani mądre ani twórcze. Nie wnoszą nic poza ich głupotą i chamstwem. Więc zdrowia życzę każdemu po kolei i z osobna. Wystarczy naprawdę przeczytać zamiast pisać coś bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassandraV
Jednej rzeczy nie rozumiem w tym całym zamieszaniu. Fujara napisał że daje w prezencie wszystkim kto tylko chce programy na szukanie komórek i znajdowanie użytkowników komputerów. Podał linki tych programów i tam wszystko działa bez problemowo, sprawdziłam to osobiście. Musiałam tylko wnieść 5 zł na trzy dni opłatę za skorzystanie z tej usługi. Druga jest za darmo. Więc kto tu jest chory umysłowo. Fujara bo podał jawne dane do publicznej wiadomości, czy te osoby które piszą aby pisać i pokazać jakie to one są "mądre" ? Ludzie przyznajcie się sami przed sobą to wam chyba brakuje piątej klepki. To wy powinniście się leczyć. Przecież to u was jest chore. Ziejecie nienawiścią do człowieka który wam nic nie zrobił. Czy wy jesteście normalni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujaro, witaj. Jeszcze nie zdążyłam przeczytać dwóch ostatnich stron. Ale mam Ci cos do powiedzenia. Wlaściwie to prośbę> o usunięcie z tego forum wpisów dotyczacych lokalizacji. Nie chce tego tutaj. Uważam, że to powinno stad zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po to założyłam ten topik. robi sie tutaj malo przyjemnie. jesli ktoś Cie obraża - możesz to zawsze zignorować. Sadzę, że juz udowodniłeś, że możesz i potrafisz robic takie rzeczy. teraz możesz usunąć te instrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×