Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachaaaaaaa

Ile sie sie daje teraz kasy - na 2 dniowe wesele?

Polecane posty

Gość kachaaaaaaa

Dawno nie byliśmy na weselu i nie mamy pojęcia ile dać na 2 dniowe wesele u kuzynostwa. Dodam, że młodzi życzą sobie właśnie kase więc prezent odpada. Zamiast kwiatów - wino :o co za czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa minimum
1200 zł od pary,bo 1. MA sie zwrócić za jakiś zasrany talerz a po 2. poza talerzem MA być zysk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaaaaaa
Toż to kupa forsy. Na tyle mnie nie stać... nie wierzę, że teraz każdy kto idzie na wesele wręcza w kopercie minimum tysiaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się ze TYLKO tysiaka
bo te ci co się żenią za rok, dwa to dopiero będa blankiety wystawiac na minumim 2 000 zł :o takie czasy. Liczy się tylko talerzyk, nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaaaaaa
To nikt na takie wesele nie pójdzie ;) a mi by to było na rękę bo nie lubie wesel. Mam nadzieję, że ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia czy to wesele 1 czy 2 dniowe i nie ma znaczenia, czy młodzi organizują nocleg na własny koszt, czy goście sami załatwiają sobie dach nad głową, a i nie ma znaczenia, czy młodzi płacą za talerzyk 220 czy 110 złotych. Ważna jest wasza obecność i to, żebyście dobrze się bawili, a to ile dacie i czy w ogóle coś dacie zależy tylko i wyłącznie od waszej dobrej woli i możliwości finansowych, bo nie każdego stać na to, żeby włożyć do koperty 500 czy 1000 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZ PRZESADY ! - MYŚLĘ ŻE 500 OD PARY OK. CHYBA ŻE ZABIERASZ 8 DZIECI TO WIADDOMO ŻE WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jasneee jak slonce
bla bla bla, nie ma znaczenia - JASNEEEE poczytaj inne topiki "jak bardzo" nie ma znaczenia, jak nie chcesz żeby Was obgadali po slubie gdy juz zerkną w tą cudowną kopertę z nadzieją na conajmniej 2 wypłaty i zobacza jakis badziew w postaci 200 zł, to z płaczem przybędą na kafeterię 🖐️ Teraz wesel nie robi się dla "obecności" tylko dla kasy.(przynajmniej z tego co tutaj wypisuja tak wynika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaaaaaa
Ja myślałam o kwocie 400-500zł. Niestety do tego dochodzą kwiaty, wino, ubranie się i dojazd 400km więc kosztowna imprezka :( Pracuje tylko mąż więc nie da rady więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee to z tymi 400 zł
lepiej się schowaj i nigdzie nie jedź, dobrze ci radzę. To ZA MAŁO!! Teraz banknotami po 200 zł (i to kilkomana osobę) to rzuca się w pare pod kościołem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaaaaaa
Ciekawe gdzie tak rzucają :D poczucie humoru to ty masz.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj autorko głupich postów - 2 tys. to daje chrzestna - milionerki na tym forum siedzą tylko za 5 zł to by sukę do limanowej goniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystawiam się
nie, najlepiej niech slucha tych co jej każą za talerzyk zwracać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rannyyy nooo
spokojnie 400-500 zł ja miesiac temu mialam slub od znjaomych podostawalismy od 300-500 zł rodzinka wiecej daj ile masz dla mie liczylo sie ze mialam wieeeeelu znajomych na weselu i bylo wesolo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalkowalkaka
nie prawda!!! Ja miałam dwudniowe wesele i tylko chrzestni i rodzice dawali takie kwoty. Pozostali dawali 300-500. Rzadko kiedy więcej. Kuzynka z mężem i dzieckiem dali 400, druga z mężem i dwoje dzieci 300.BYli też tacy co dawali więcej, każdy daje ile może i TY daj ile możesz. Nawet przez chwilę nie liczyłam na to, że mi się zwrócą koszty wesela, a co dopiero, że mogę coś zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za talerzyk MUSI sie zwrocic. Jezeli masz zamiar dac mniej niz 500 to nie idz bo to wstyd i wiocha, przeciez mlodym nic sie nie zwroci nie mowiac juz o tym, ze musza przeciez jeszcze zarobic! Podejrzewam, ze jezeli się zdecydujesz i pójdziesz i dasz mniej to dostaniesz jeden talerz na cała impreze albo jakas informacja pójdzie do kelnerek, ze masz dostac okrojona porcje zarcia, abys za duzo w siebie nie wepchnela, bo to koszt dla mlodych, a jak nie zapalcilas to nie jesz i nie piszesz. Ile po swiecie chodzisz, ze nie wiesz, ze nie ma nic za darmo? Nawet w morde nie dostaniesz za nic, musisz kogos sprowokowac :D Ludzie sa juz naprawde tak niedomysli, ze ja faktycznie rozważam załaczenie blankietu do wplaty czy przelewu na konto z wpisana kwota 1000 (minimum, w zaleznosci od zasobnosci portfela gosci :) ), musze sobie jakos radzic, całe wesele musi mi sie przeciez zwrocic i jeszcze chce pojechac na dwa tygodnie na Malediwy, a kasa z nieba jak manna nie leci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz na Malediwy
to nie rób sobie siary z tymi 1.000 zł. Na blankiecie MUSi byc conajmniej 2.5 tys. zł. Inaczej nie dasz rady, bo KTO NIBY opłaci zespól, fotografa, kościoł. O tym nie pomyślałas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam wesele na 120 gosci, to wychodzi 120tys zł, mysle, ze się zmieszcze! CHociaz mam profesjonalna sesje zdjęciowa w Paryzu i Rzymie, za która płaca goscie, mam nadzieje, ze starczy, a jak nie to powiem rodzicom aby kredyt na 30 lat pod hipoteke domu wzieli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska kanapa
chrzestna daje 2 tyś? No co Wy ... teraz chrzestna ponoć daje 3 tyś. :O musicie uwzględnić waloryzację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama znajomej dała jej 25tys, swoim powiedzialam, ze mniej niz 30tys to ja nie chce, zeby mi sie na oczy z mniejsza kasa nie pokazywali! :o Co ja mam byc gorsza od kolezanki? Przeciez to mój dzien i musze byc ksieżniczka w każdym calu... tj. w kazdym portfelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Monikuchą
A niby po co ślub biorę ?? Mieszkanie trza odnowić, kupić nowy samochód i co najważniejsze wyjechać w podróż poślubną na Teneryfę ! Też chcę mieć piękne fotki na NK z podrózy poślubnej w ciepłe kraje ! Jak ktoś nie rozumie, że to jest nasz dzień , to niech się nie pokazuje. Myśli, że dorwie się na krzywy ryj do koryta ?? Co to, to nie ! My zastanawiamy się, czy przy wejściu do restauracji nie otwierać każdej koperty i przydzielać gościom porcje adekwatne do kwoty w kopercie. Co sądzicie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczek100
a jakie to dwu dnowe wesele;>???mowisz o poprawinach???? minimum od pary to uwazam jest 400zl, bo 300 zwroci sie za jedzenie a 100 zostanie na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos

600 na troje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×