Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila 65

odchudzajmy się razem

Polecane posty

Gość kamila 65
ja musze sobie kupic jakies tabletki nawlosy bo normalnie wypadają garsciami!!! mam dlugie i byly ladne a teraz.... dlatego sie boje. poradzcie jakis dobry preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
hej.no kamila nie poddawaj się założycielko topicu tego .kto jak kto ale autor musi dać radę :-) u mnie z włosami jest ok.ja niewiem ile obecnie ważę ale jedząc kefir w tym tygodniu jakoś mój brzuch sie zmniejszył chyba albo mam zwidy już:-( trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
no niestety wlosy i paznokcie strasznie cierpia przez te diety :( ja biore capivit piekne wlosy, bo kiedys polecil mi go dermatolog na wypadajace wlosy i rozdwajajace sie paznokcie... no i takie witaminy ogolne tez biore, dzieki nim np. nie lapia mnie skurcze, nie drga mi powieka tak jak to bywalo podczas stosowania diet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
ojjj dzis bylo trudno:( ale zyje i jestem nadal z wami nie moge was zawiesc:D :* jadlam kefiry plus normalny obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
no gdzie jestescie!!!! jak was nie ma... czyli jak nasze foum upada to ja sie poddaje... tylko w was mialam oparcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
fakt wiele dziewczyn nam uciekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
Ty tez juz nic nie piszesz... wczoraj sprawdzalam dokladnie, ale tylko moja wypowiedz nadal....:( aajjjjjjjj wszystko jest do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
kamila ja nie mam czasu pisać .wczoraj wróciłam o 1 do domu ....zaraz też wyjeżdzam z domu wrócę w nocy. zresztą nie wiem czy warto mi się odchudzać jak wszystko dobrze to myślę o dziecku na jesieni gdzieś ... ale ty się nie poddawaj ,będe odwiedzać kiedy mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
ooo superrr!! :D no jasne ze myslcie:D i startujcie:) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a u mnie to sie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
nie ,się zobaczy,tylko jak się podjęłaś odchudzania to trwaj w tym dalej z korzyścią dla ciebie.ja zeszłam poniżej 79 .silnej woli też nie miałam ale po malutku coś spadało.ja utrzymam tą bo u mnie zawze tak jest że jak schudnę to nie tyję ,mimo że jem .spadam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilez mozna czytac to samo
kmila65 ty jestes najwiekszym przegrancem jesli chodzi o odchudzanie.wez dziewczyno sie ogarnij i znajdz sobie jakas sensowna diete i zrob w koncu cos porzadnie albo w ogole daj se siana bo szczerze to ci nie wroze schudniecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
do ilez mozna czytac to samo: no to nie czytaj, matko ....! kaze Ci ktos czy co.....? :( trzymalam sie bardzo dobrze d tej pory jakbys chciala wiedziec, i jakos nie wierze ze Ty nie mialas chociaz jednego dnia porazki... jak nie wiesz nic o mnie i co sie w moim zyciu sie wydarzylo to prosze nie wypowiadaj się... ilez mozna czytac to samo, ja wiem czy to samo? - to nie czytaj!!! nikt Cie nie zmusza, a jak Tobie tak rewelacyjnie idzie z odchudzaniem to gratuluje... do tej pory sie trzymalam, ale nie wiem czy wiesz ale przez Ciebie zostawiam ten topik, bo mnie tak dobilas.... odchudzac sie bede nadal i wiem ze osiagne rezultaty, ale nie w takim towarzystwie! oj na pewno nie!! gdzie mnie ludzie dobijają i dolują... a teraz do ewelinkaaa 1992 jesli będziesz chciala nadal popisac, to odezwij się i popiszemy gdzie indziej, albo na gg:) pozdrawiam kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
Kamila!!!!! :* No proste ze mozemy popisac na gg 24472206, chcesz to sie odezwij, ale kurcze nie przejmuj sie slowami jakies dziewczyny :( ktorej w sumie niewiadomo o co chodzi, chyba ma nudy i mysli co by tu gdzies napisac! Niech nie czyta i nie pisze jezeli jej cos nie odpowiada. To forum bez ciebie nie bedzie istniec ejjj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
ok ewelinkaaa napisalam do Ciebie na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
też opuszczam to forum bo lubię kamilę 65,i nie lubię osób które krytykują moje koleżanki. a swoją drogą jak ty wyglądasz ile ważysz ,skoro krytykujesz Kamilę? spójrz na siebie najpierw dziewczyno,podejmij się diety..ale jeśli nie potrzebujesz diety to nie krytykuj osób których nawet nie znasz...bo Kamila jest naprawdę ok.Bez Kamili 65 umrze to forum ....CZeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
no i forum zamilklo . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
CZESC KOCHANE!!!!!! :) WRACAM DO WAS! :D mam nadzieje, ze zajrzycie tutaj :P dlugo mnie nie było w domu, bylam na koloni...;/ az sie za wami stesknilam... no i za odchudzaniem, tam nie dalo sie odchudzac, klamac czy przemycac;/ no i nawet nie mialo sie czasu myslec nad sobą i swoim wygladem... dlatego jak wrocilam, od razu pierwsza mysl- o kurde!!! znowu zaczynam. no i jestem! :) mam nadzieje ze nie ucieklyscie na dobre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
hej laski...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
Heeee przez ponad tydzien nie bylam na tym forum i dzis sobie mysle: zajrze..... no i wrocilas Kamilo, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
Forum zamilko, nic sie juz nie dzieje, nikt nie pisze... Slabo, ale moze da sie jeszcze jakos to ozywic ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
No bo chyba ktos sie jeszcze odchudza, a pzrynajmniej probuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
hehe to akurat trafilas:D no tak tak:D jak my nie będziemy zaniedbywac to reszta się obudzi tez i będzie widziec nasz topik:) jak Ci idzie kochana? schudlas przez ten czas? co jadlas? ja od piatku zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
No waze ok56 wiec tak jakby 2 kg mniej :) hmmm a co jadlam... przez kilka dni jadlam 4 posilki, z tym ze 2 byly normalne a drugie 2 to byly jabluszka albo gruszki. :) Potem rodzinka przyjechala, wiec nie dalo sie odchudzac, jadlam i pilam i w sumie waga za bardzo sie nie powieksza. :) A naprawde ciagle ciastka, wieczorami grill, wiec pieczone kielbaski, oczywiscie piwo :) kurcze jakos trace motywacje :( chcialabym byc szczupla, ale wszyscy mi mowia zebym sie nie odchudzala, taki kolega z ktorym sie spotykam mowi ze mam sie nie odchudzac bo zostane "sucha baba bez cycek" :P i mowi ze jemu sie podobam taka jaka jestem i nie mam motywacji :(((((((((( troche mnie to wkurza, bo silna wole tez trace. Zaraz koniec wakacji a ja chcialam wygladac ladnie i fajnie na poczatek roku. :( Musz sie jakos zmotywowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
no ja tez sie ostatnio opuscilam bo sie nie dalo...;/ chociaz nie chcialam jesc ale musialam...;/ ale od pt albo od przyszlego tyg wracam do formy... po wakacjach musze ladnie wygladac:) zaczynam kilka dni od chalwowej-bo ostatnim razem ta dietka spisala sie na medal :D a pozniej mż albo 10dniowa bo tez kiedys zdala egzamin na 5:D wiec czas to powtorzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
a ta chalwowa to przez ile trwa ??? bo ja uwielbiam chalwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
i ile na niej schudlas ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
mysle ze wiecej niz tydzien nie ma co sie katowac na niej... ja 4 dni na niej bylam i prawie 3 kg w dol wiec chce to powtorzyc. najwiekszy jej plus to to ze nie chce ci sie jesc po jej zakonczeniu zadnych slodyczy, kurczy sie zoladek i nie masz ochoty na jedzenie... wejdz sobie na topik chalwowej to zobaczysz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
dzisiaj zjadlam owsianke z owocami:) wieczorkiem jade na rowerki:D a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
a ja tu widzę że coś nie gra .masz gg ale sie nie odzywsz.to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×