Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

Gość ..ona..
30, a ja uwazam, ze jak fajny facet, to nawet gdyby fałszował, to mozna to zniesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to faceta z gitara nigdy nie mialam, nie wspomne, ze nie grano dla mnie na niej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
hmm.. a ja jak tak w przeszłosc sie cofne, to grał dla mnie taki jeden kolega własnie na elektrycznej gitarze, przyklekał przede mna.. i do tego spiewał.. kurcze jak to dawno temu było... zauroczył mnie wtedy tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
w podstawówce gralismy na fletach:P ale zeby nie był na cymbałakach tez;) hahahhaha 30, udziela mi sie Twoja głupawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
a mój pan od wf-u, nie pozwalał nam za bardzo cwiczyc w spodniach od dresu, w buzach tak, ale nózki chyba chciał sobie oglądac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj pan od w-fu to uczyl skakac na glowke d wody, przy czym za kazdym razem za pupe lapal... popychal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
cycki, to nam dopiero rosły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwiatki 🖐️... ona... pamiętam na fletach, pamiętam na cymbałkach.... ale żeby grał specjalnie ktos dla mnie ??? tu pustka ;) też miałam jutro brać wolne... ale jakoś pogoda nijaka... moze poniedziałek wezmnę ;) a który facet cycków nie chciał by oglądać ? :P ...zaraz na erotyczny nas przewalą ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
30, wazne by na mowieniu o tym sie nie konczyło:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
czlowiek sie zapluwał przy tym dmuchaniu :P);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwał tak zwał, lekcje muzyki zrobiły swoje... ;) pamiętasz trzydziestoparolatka o tym tekście, co mąż chciał by sobie do mikrofonu pośpiewała ? :P musyka to dobra strona zycisa jakby nie patrzeć...:D :P :D równowaga musi być zachowana... troche pogadać, troche podziałać a otoczenie będzie kontente ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
No własnie, tekst niby obrazliwy, ale nam tez sie flet skojarzył z jednym;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×