Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

Zapach, wyrazy wspolczucia ..:( Ja miaLAm tylko jedna babcie, ktora wspominam ...hmmm , o zmarlych sie zle nie mowi/pisze;) A inni dawno, dawno temu odeszli. Deszczowo u mnie, z sufitu wciaz kapie :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zapach 🌻 Jak to Kwiatki kapie - dosłownie? U nas w miarę ok - ochłodziło się ale nie pada. Ślubny pognał do teściowej panele układać. Ja biorę się za okna, bo brudne :o Jakoś tak pracowicie póki co nam urlopowanie mija... Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doslownie kapie :( Juz sie deski wypaczyly a dopiero dzis przyjdzie facet naprawic usterke:( A tu wciaz pada...i pada a kapie do trzech misek:D Milego wieczoru, wracam do pedzla 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda Maxym, one chyba za Toba pojechaly bo nie odbieraly mojego wolania :O :D Jak bylo na urlopie , opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak było...no ładnie było :) na 8 dni cztery plażowe trzy spacerowe i jeden deszczowy :)ale najważniejsze że odetchnąłem innym klimatem :)a potem weselisko i tańce i jazda do zniszczenia obuwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Mloda30 sobie podrozuje a ja w domu wciaz:O Ale tez sobie gdzies pojade... tylko jeszcze neiw iem kiedy:P;:) Maxym, mam zaproszenie na slub, ale nie moge jechac:( Zaluje...dawno nie tancowalam weselnych kawalkow :) Pozdrawiam Was:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxym , a po drodze Ci zach-pom ? ;) Nie bedzie to jednak wesole wesele bo zmarla babcia pana mlodego:( Jak to jest? Wiele razy sie takie neiszczescia przytrafiaja... umrze rodzic a slub musi sie odbyc bo juz wszystko zalatwione. Znacie takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero co wróciłem z zach-pomorskiego ;) 700 km dokładnie jechałem :) ja nie znam takiego przypadku ale znam wesele bez pana młodego gdyż podczas rzucania kieliszka młody sie odwrócił i dostał odłamkiem w oko:( a i znam wesele gdzie pania młoda puknał swiadek i wesele sie przed pólnocą skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wczasowicze i nie tylko:) Kwiatki mi jest bardzo po drodze, więc dawaj to zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poleżałam na piaszczystej plaży z widokiem na góry :P Połaziliśmy trochę - mój 6latek zdobył Igliczną i Śnieżnik :) Poschylał się ze mną w labiryncie twierdzy kłodzkiej. Byliśmy w Lądku i Bystrzycy. Zgubiliśmy się na szlaku -tak znakomicie Sudety są oznaczone 😠 I stwierdziłam, że góry niższe niż Tatry, a podejścia trudniejsze :o Pęcherze pomimo starych butów mam :o A pogoda miodzio - aż za gorąco nawet :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wietrzny dzień :) Melduję się i ja :) Koniec urlopu dobiega the endu.... a ja czuję się wypoczęta... Góry zamieniłam z racji śmierci babci... byłam na Mazurach w Leśniczówce. Cisza i spokój, jezioro nie zaludnione ale i ptactwo i zwierzyna wokół :) Pozwiedzałam, popływałam i pofotografowałam.... Każdy na swój sposób wypoczywał... Było super. Szara rzeczywisość dopada. Za tydzień i ja mam wesele męża brata rodzonego. Jadę dziś kreacji szukać i butów... masakra ;) Ja znam wesele, gdzie młoda się przewróciła i złamała naogę... szpital był grany...a wesele bez nłodych :P Serdecznie wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zapachu:) Dobrze, ze wypoczelas. W mojej rodzinie tez pogrzeb jutro, niestety nie moge jechac:( Przypomnialo mi sie , ze bylam kiedys na slubie a panna mloda do poprawin nie wytrzymala , pojechala rodzic:D Wiec mlodych tez nie bylo:) Milego dnia Wam zycze, ide do sklepu dokupic kilka produktow. Jutro robie impreze dla dzieci wiec mam troche pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek mory zresztą 🖐️ w kwiatki 🌻 pogrzeb zawsze jest tym smutnym wydarzeniem.... bez względu czy to rodzina, znajomy czy sąsiad... i nie ważne ile kto miał lat.... A teraz z innej beczki: jadę szukać stroju na wesele dla siebie i młodego. Nie znoszę ale jak trzeba to cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie - w tej kwestii to ja specjalistką nie jestem :P Lubię nagość :o Tak ogólnie - pisać Wam się nie chce? :P Jestem w pracy - wyjątkowo- i cholera wszystko wskazuje na to, że wylecę 😭 Pogoda do bani - ostatni dzień wakacji a tu leje i leje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×