Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

Słońce sie "skończyło", przynajmniej u mnie, teraz leje i leje.. okropieństwo... a tak poza tym, to miłego dnia zyczę, moze ktos zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) chciałam rano cos skrobnąc tutaj, ale kafeteria mnie nie wpusciła.. pogoda taka, ze mnie normalnie trafia cos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem sliczne widoczki, piekna panorama, ale jakbym miała sie w piachu babrac hahahaha lub zeby mi słoma z butów miała potem wystawac lub z czegos innego :P hahahahaha to juz wole jakos tradycyjniej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz juz cos w sprawie pracy? jaja sobie robią, tak trzymac ludzi w niepewnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak hipotetycznie, to ja tez wszedzie moge, zwłaszcza ze odbyłoby sie to bez slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wariatka.. widocznie tak miało byc..:) A jak długo miłaby byc ten urlop? Kwiatek podlewa kwiatki:) a maxym zasypany robota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale są szanse, ze Ciebie zatrzymają? bo jka nie to moze cos innego znajdziesz, nawet na mniejszy etat, aby do kwietnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po znajomkach rozpowiedz, po rodzinie moze ktos cos wie, gdzie potrzebuja ludzi.. tak to jest zawyczaj, ze jak juz znajdzie sie prace, to za moment sa inne propozycje, a jak się szuka to cholercia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×