Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JoannaMŁ

szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Polecane posty

Gość gość
mój meil to magda27277@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika7311 to mój meil magda27277@wp.pl napisz czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam koleżankę/przyjaciółkę z którą mogę pogadać o wszystkim i o niczym, wyżalić się gdy trzeba. Masz podobnie? Odezwij się gocha781@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że jestem kobietą po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Wrześni iteż chętnie poznam nowe znajome :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznam kolezanki z Poznania, jest tu ktos? ja 28lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czuję się okropnie samotna. Chciałabym znaleźć bratnią duszę z którą mogłabym pogadać w gorszych chwilach, mam 41 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagódka podaj jakiś namiar do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati1991
Hej... mieszkam jakis czas w Poznaniu, ale nie miałam okazji nikogo poznac :( Jak nie jeżdżę do domu na Mazury to spędzam weekendy sama. Moze znajdzie sie dziewczyna która ma ochotę razem gdzies wieczorem wyskoczyć.? Ps. Mam 23 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny,a może wy jakiegoś przyjaciela szukacie i jeszcze o tym nie wiecie . Polecam się jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey, ja też chętnie poznam kumpelkę do pogadania, spotkania na kawkę. Mam 37 lat męża i 2 dzieci. Niestety brakuje mi przyjaciółki na babskie pogaduchy. monnow@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi91
Hej Nati1991 jestem z Poznania tez mam 23 lata jestem chetna na wieczorny wypad:-) odezwij sie, buzka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandi91 daj jakis namiar na siebie :) Moze byc mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati1991
Wyslij mi maila czarnapolka@gmail.com. Czekam na odzew, podrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi91
Sandi_1991_1991@tlen.pl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny moznaby zorganizowac spotkanie w wiekszym gronie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetanie , mozna:)Ktos jeszcze jest za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineed
Hej ;) piszcie maczuga888@wp.pl mam 30lat i nikogo normalnego przy sobie z kim mozna wyskoczyć na imprezę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 lat, narzeczonego ale bardzo brakuje mi bliskiej kumpeli. Jestem bezdzietna czego już nie zmienię chętnie poznam też bezdzietną kumpelę, adres do mnie: za5minut@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek075
A któraś z pań szuka kumpla do pogadania ja normalny 39 latek bliskie okolice poznania jak popiszemy pogadamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam 21 lat i od roku mieszkam w Poznaniu. Chętnie poznam koleżankę, z którą mogłabym wspólnie wyjść na miasto, imprezę... Mam chłopaka, który nie mieszka w Poznaniu, oraz kilku znajomych, jednak czuję że brakuje mi kogoś do pogadania o wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,mam 36 lat i szukam przyjaciolki z okolic Poznania. Moje gg52053518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jak każdy trafiłam tu z jakiegoś powodu. Jestem kobietą po 30, mam męża ale brakuje mi takiej bratniej duszy-przyjaciółki, z którą będę mogła pogadać o wszystkim i o niczym, wypić kawę, wyżalić się. Masz podobnie? zapraszam do kontaktu gocha781@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 32
Hej, ja pochodze z Poznania, mieszkam za granica ale z checia poznam kogos do, na poczatek znajomosci korespondencyjnej, a jak bede w Pozku to rowniez w realu. Mam 32 lata, meza i dwie corki. Jesli znajdzie sie ktos zainteresowany zapraszam pachnidlo77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Tez zladowalam po ponad 5l.wedrowce za granica do Poznania. Jestem bezdzietna singielka 34l. Nie szukam kolezanki co sie boi ze poderwe jej meza, chlopaka bo mam zasady no i powinnismy sobie ufac. Moj mail to 81agawronska@gmail.com. Nie umiem plywac ani jezdzic na rowerze. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mieszkam niedaleko warszawy,w strone marek mam 27 lat 2 coreczki 4,8 lat i dosyc skomplikowana sytuacje zyciowa jesli ktos chce rowniez podzielic sie swoimi doswiadczeniami zyciowymi piszcie na landrynka537@wp.pl lub 606876207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy jest ktoś z Kórnika i okolic? Ja wręcz przeciwnie niż wszystkie całe życie mieszkałam w Poznaniu a od nie dawna mieszkam w.okolicach Kórnika. Nie znam tu nikogo i chętnie bym.się z kimś zakumplowala mam w9 lat i 2 dzieci ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem Kasia mam 23 lata Jestem z Poznania Szukam koleżanki z którą mogłabym iść na kawę do kina i poplotkować o chłopakach itd. Tego mi brakuje Jak coś to pisać na maila kaaacha1993@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItajcie, mam 28 lat, 6letnią córkę. Mieszkam w Poznaniu. Szukam znajomości bo ze starymi koleżankami kontakt się wykruszył, brak tematów bo większość bezdzietnych... Na codzień pracuje zawodowo ale popołudniami i w weekendy chętnie się spotkam. Mam partnera, więc jak już My się zaprzyjaźnimy to możemy poznań naszych facetów :) zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×