Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość be2be

zmarszczki-botoks, kwas hialuronowy?,gdzie w Łodzi

Polecane posty

Gość 123454345
te reklamy sa straszne! zdzitowiecki, certyfikowani lekarze - nie korzystajcie z tego bo to jest sciema i reklama. w łodzi z dobrych gabinetów masz: dream med, estetico i aesthetic najlepiej umów się na konsultacje do kilku gabinetów (najcześciej konsultacje sa bezpłatne) porozmawiaj z lekarzami i sama wybierz który ci najbardziej odpowiada. Nie szukaj lekarza na forum bo zaraz dostaniesz kilka nazwisk, nie koniecznie tych dobrych lekarzy bo dobry lekarz nie musi reklamowac sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima11
Szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej w którym będę mogła pozbyć się w końcu tych nieszczęsnych zmarszczek.. czy może ktoś mi doradzić coś w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zmarszczki
tylko lifting moja droga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie gabinetów certyfikowanych, to warto z nich skorzysta, ponieważ taki certyfikat posiadaja lekarze, którzy ukończyli Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging - czyli coś więcej niż 1-dniowy kurs ostrzykiwania botoxem... Ponadto są to gabinety lekarskie, a nie jeden wolny fotel u kosmetyczki - czyli większe bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam z zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, w krakowskim Gabiecie NewU. Jakie są różnice między botoksem a kwasem hialuronowym? Generalnie jest tak, że kwas hialuronowy wypełnia głębokie i utrwalone zmarszczki, a botoks rozluźnia, relaksuje mięśnie odpowiedzialne za skurcze i marszczenie się. Zresztą tutaj znajdziecie więcej info: http://newu.pl/botox-vs-kwas-hialuronowy/ . Nie ma się co bać, takie zabiegi są szybkie i bezbolesne, choć bywają nieco nieprzyjemne. Tam gdzie ja chodzę, można skorzystać z bezpłatnego miejscowego znieczulenia. Ale jeśli macie problemy ze skórą pod oczami, to polecam zabieg light eyes ultra - jest naprawdę rewelacyjny, usuwa cienie i obrzęki pod oczami. Zawiera też kwas hialuronowy, więc małe zmarszczki stają się wygładzone;) Ktoś tez korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam z zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, w krakowskim Gabiecie NewU. Jakie są różnice między botoksem a kwasem hialuronowym? Generalnie jest tak, że kwas hialuronowy wypełnia głębokie i utrwalone zmarszczki, a botoks rozluźnia, relaksuje mięśnie odpowiedzialne za skurcze i marszczenie się. Zresztą tutaj znajdziecie więcej info: http://newu.pl/botox-vs-kwas-hialuronowy/ . Nie ma się co bać, takie zabiegi są szybkie i bezbolesne, choć bywają nieco nieprzyjemne. Tam gdzie ja chodzę, można skorzystać z bezpłatnego miejscowego znieczulenia. Ale jeśli macie problemy ze skórą pod oczami, to polecam zabieg light eyes ultra - jest naprawdę rewelacyjny, usuwa cienie i obrzęki pod oczami. Zawiera też kwas hialuronowy, więc małe zmarszczki stają się wygładzone;) Ktoś tez korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_kurcze
jak mówi tytuł tego wątku "zmarszczki-botoks, kwas hialuronowy?,gdzie w Łodzi" - więc nie rób śmietnika tą żałosną reklamą krakowskiego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddyt a
Jesli chodzi o Kraków to ja znam jeden taki gabinet Bona Dea i dr Ornatowską do której spokojnie mozecie sie wybrać właśnie na zabiegi medycyny estetycznej. Zreszta poczytajcie sobie w sieci pozytywne opinie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puannej
a w warszawie gdzie warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmajakas
w warszawie to juz w gabinetach stomatologicznych oferuja botox i to jest rozsadne wyjscie bo tanie i bezpieczne np gabinetrodzinny.pl warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_pegi
" jak mówi tytuł tego wątku "zmarszczki-botoks, kwas hialuronowy?,gdzie w Łodzi" - więc nie rób śmietnika tą żałosną reklamą krakowskiego gabinetu. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_pegi
sorry - warszawskiego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja mam dla Was super alternatywe jesli chodzi o botoks... NANO CORRECTOR efekt botoksu. Skuteczna alternatywa bez uszkodzen skory i działań niepożądanych. Stymuluje produkcję kolagenu dzieki czemu wygładza zmarszczki. efekt widoczny już po 7 dniach stosowania. nawet trzykrotne zmniejszenie ilości zmarszczek z jednoczesnym zachowaniem naturalnej mimiki. Rozwiązuje problem "podwójnego podbródka" i worki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA8964
Usuwałam zmarszczki kwasem hialuronowym w klinice cosmed w Łodzi i z naprawde dobrym efektem. lek. med. zydek bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakajak
a ja z łodzi polecam dr kulesze - jestem bardzo zadowolona z zabiegu, robiłam bruzdy i botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OH!!
mogę napisać tylko tyle ,że do "aes.." już nie pójdę:((zamiast wielu małych wstrzyknięć, kilka dużych na siłę rozmasowanych,wątpliwy estetyczny efekt utrzymuje się od roku:z jednej strony twarzy dziura, z drugiej bąbel,o siniakach nie wspomnę-wchłonęły się po 2 m-cach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka_1975
Ja wykonuje sobie zabieg botoksu w gabinecie Lookmedica w Łodzi. Poleciła mi go koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Przyjmuje tam pani dr. Kardias. Wszystko spokojnie wytłumaczy i doradzi. Stronka kliniki http://www.lookmedica.pl Co ważne pani doktor jest certyfikowanym doktorem medycyny estetycznej, co dla mnie było bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Moge polecic z Wroclawia dr Kulczycka. Wspaniała atmosfera w gabinecie i profesjonalne podejście sprawiły, że na pewno jeszcze tam wroce! Efektami zabiegu jestem zachwycona. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej gabinetu, przesyłam Ci link: http://kulczycka.pl/pl/zabiegi-estetyczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka197811
Botoks w Łodzi, jeśli tak to tylko w klinice Lookmedica. Ja korzystam tam często z zabiegu botoksu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani doktor jest bardzo sympatyczna i w pełni profesjonalnie podchodzi do wykonywanego zabiegu. http://www.lookmedica.pl/pl/botox tu możecie sobie troszkę poczytać o zabiegu w tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardziej polecam kwas niż botox, kwas jest czymś naturalnym a botox naturalną trucizną... Kosmetyczka w salonie Femmalium w Krakowie opowiedziała mi o jednej prezentacji która widziała na jednym z targów w USA, pokazywali zdjęcia kobiet po 20 latach od wstrzykniecia botoxu by zredukować zmarszczki... botox zbierał się pod skóra tworząc brzydkie grudy w miejscach jego wstrzykniecia (nie musze mówić że im więcej botoksu się wstrzykuje tym wiecej się go gromadzi..) i jedyną możliwościa jego usunięcia jest łyżeczkowanie co przypuszczam jest bardzo bolesną sprawą i zostają po niej ślady.. Tak więc ja do redukcji zmarszczek używam tylko i wyłącznie kwasu hialuronowego, fakt faktem trzeba częsciej zabieg powtarzać ale uważam że zdrowie jest ważniejsze niż wygoda. Jak już wspomniałam salon z któego korzystam znajduje się w Krakowie nie w Łodzi tak więc jest to trochę po za tematem, ale jeśli ktoś jest zainteresowany tematem to naprawde polecam zajżeć na stronkę http://www.femmalium.pl/pl/menu-zabiegow/zmarszczki.html w dodatku znajdują się tam inne rozwiązania tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InnaM
Co prawda nie są z Łodzi, a z Warszawy, ale dla takiego efektu warto. Mówię o Extravaganza Wyspa Urody. Cudowny efekt. Naturalny i w pełni satysfakcjonujący. Bałam się przed, ale to były nieuzasadnione obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Lookmedica - http://www.lookmedica.pl/pl/botox, żadnych skutków ubocznych nie było, więc mogę polecić. Oczywiście, pewnie nie jest to jedyny dobry adres w Łodzi, ale jak zobaczysz podstronę certyfikaty zyskasz przynajmniej pewność, że zabieg przeprowadza certyfikowany lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×