Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość be2be

zmarszczki-botoks, kwas hialuronowy?,gdzie w Łodzi

Polecane posty

Gość gość
same reklamy, zero prawdziwych i sensownych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi robią te zabiegi w BIO-SALONIE, zapytaj na ul. Piotrkowskiej 182, bardzo fajny gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do łodzi i ogólnie medycyny estetycznej no i botoxu no to mogę polecić centrum estetyki Beauty - http://www.beauty.com.pl/pl/botox :) Mają ciekawe zabiegi, ja jak do tej pory wyłacznie chodzę do Pań na depilację ale sądze, że do każdego klienta podchodzą miło więc śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do doktor Uszkiewicz www.ninauszkiewicz.pl robiłam laser na blizny po trądziku i powiększałam nieco usta. Jestem zadowolona, ceny przystępne dosyć, atmosfera mila no i zostałam wysłuchana,a poprzednio było różnie z tym i efekt przez to tez nie do konca taki jaki chcialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic od pacjentek, tylko reklamy.Wstydzcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, mam chęć pierwszy zrobić bruzdy nosowo wargowe, ale nie wiem jaki kwas hialuronowy wybrać. Może ktoś mi doradzi, bo troche się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz, nie dodałam- przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam robione stylage z lido i jest to bdb kwas francuski specjalnie utrwalony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewazonaadama
Zajrzyj sobie na stronę siemianowickiej euro-kliniki, tam fajnie mają opisane zastosowanie kwasu hialuronowego w leczeniu zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie opisać można wszystko,tylko ciekawe czy te kwasy są uznane za farmaceutyki. Jeśli tak to warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy - tylko zarejestrowany jako farmaceutyk, około 20 produktów w USA. W Europie około setki - rejestrowane jako urzadzenia medyczne - potem jako perły roku przez lekarzy dermatologów i testowane na nieświadomych niczego kobietach... Pilnujcie się Drogie Panie, by nie stać sie ofiarą testowanego kwasu hialuronowego, bo potem może być za póżno. Nie dajcie się nabrac na żadne nowości. Można skorzystac z nowości i ulepszeń przy zakupie nowego auta, ale nie przy wstrzykiwaniu nowego kwasu hialuronowego, bo nie wiesz co będzie za pół roku, 5 lub 10 lat. Auto możesz wymienic zawsze, ale twarzy nie wymienisz, a lekarz dziś jest niby od poprawiania urody z jakimś marnym certyfikatem, jutro będzie marnym internistą............... z marną ilością pacjentów. Powzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co do Łodzi nie mogę się wypowiedzieć, ale miałam styczność z gabinetem w Krakowie www.addent.pl - mogę ocenić na mega dużego plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest darmowa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyzelll
Zamiast kolejnej wizyty u kosmetyczki polecam drobny zabieg u dr Potockiego. Naturalny, bezbolesny i do tego naprawdę skuteczny. Tajemnicą jest osocze bogato płytkowe to składnik naszej krwi. Lekarz pobiera kilka kropel krwi , potem odwirowuje osocze i wstrzykuje maleńkimi igłami w miejsce gdzie chcemy. Efekt( piszę z autopsji) napięta, świetlista, gładka skóra. Jestem dwa miesiące po zabiegu i wciąż widać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do następnej darmowej reklamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam w szczecinie, a jestem z warszawy. wydaje mi sie, ze jak klinika jest dobra to nie ma znaczenia gdzie jest. polecam www.drmarosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dojechałam do Szczecina, ale właśnie z Łodzi i do Art Medical Center www.artmedicalcenter.eu . Słyszałam wiele dobrego o tej klinice i drze Śliwińskim, więc nie widziałam innej możliwości, jak udać się w podróż i nie zawiodłam się, gorąco polecam, zwłaszcza ze względu na podejście do pacjenta i bogatego doświadczenia lekarzy, którzy tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi to nie wiem, ale w Warszawie mogę polecić StenkaClinic. Mają bardzo duże doświadczenie. Zresztą niedowiarków odsyłam na ich stronę - http://stenkaclinic.pl/medycyna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o botoks to duzo informacji znajdziecie tutaj www.lekarze-kolber.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapoznaj się z usługą Pani Karoliny http://www.karolinakopec.com/ jest specjalistką z zakresu medycyny estetycznej, botoksu i wiele więcej. Korzystałem z usług poprawy niwelowania zmarszczek i efekt końcowy świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, Stenka Clinic to bardzo dobra klinika. Ja tam robiłam botoks i byłam zadowolona. Jeśli mieszkacie w Wilanowie, lub okolicy to warto sprawdzić to miejsce. Plus bardzo profesjonalni lekarze i dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nikt ci na to pytanie nie odpowie, a tak swoją droga co dzisiaj jest zdrowe? Ważne że pomaga i likwiduje zmarszczki. Sama usuwałam zmarszczki mimiczne botoksem i polecam. Zabieg prawie bezbolesny, da sie wytrzymać. A potem kilka miesięcy ładna, gładziutka buzia więc warto. Widzisz , ja korzystałam z usług dr Doroty Żukowskiej i kliniki Dermed w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale Ksandra
w Łodzi zdecydowanie warot skorzystać z zabiegów w Sthetica na ulicy Wydawniczej. wysoka jakość i baaaardzo konkurencyjna cena. bardzo profesjonalna obsługa, dobrze mi doradzono zabieg i jego "zasięg". jestem bardzo zadowolona, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×