Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość be2be

zmarszczki-botoks, kwas hialuronowy?,gdzie w Łodzi

Polecane posty

Gość gość
Najlepszy zabieg na jakim byłam to Geneo+ w Gdańsku w Cosmetologice. Mówi się inaczej na zabieg bankietowy bo widać odrazu efekty. Zmarszczki są o wiele bardziej spłycone, skóra jakaś taka bardziej nawilżona. Wcześniej miałam skórę bardzo suchą dlatego balam się też podchodzić do zabiegu ale nie żałuję. No i nie musiałam sobie niczego wstrzykiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastosowanie oczyszczonej toksyny botulinowej, w medycynie estetycznej, jest dziś bardzo bezpiecznie. Botoks blokuje tylko te mięśnie, do których został wstrzyknięty. Czy podzielacie tą opinie? Czy możecie coś więcej napisać o swoich doświadczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PReetyyWOmenn
ja już jestem po wizycie w klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej własnie . Efekt wygładzania zmarszczek super. Nawet nie wiedziałam, że lekarz zdecyduje jaki środek na co zastosowac, wydawało mi się wcześniej że jak chcę botoks to botoks itd. a tu proszę na moje zmarszczki pomógł akurat kwas hialuronowy. Zadowolona jestem bardzo z efektu, buzia wygląda znacznie młodziej. A klinika super , widac nowoczesność w każdym calu no i przemiły personel http://plastyczna.med.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzayaS
Gość pisałeś/aś o zabiegu Geneo + możesz więcej cos powiedzieć o tym? Wiem że w Sopocie robią takie zabiegi ale jeszcze tam nie byłam.. Poza tym to jest chyba też dra Michajłowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Łodzi przyjmuje dr Norbert w Magicznej Klinice, jak chcecie na wygładzić/wypełnić zmarszczki to tylko tam :) Miałam robione czoło , korekte nosa i usta (leciutko tylko 1ml) - efekt bardzo naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym miałaś wypełniane? Bo botoksy nie dla mnie.. Ja idę na Harmony XL w Clinica Cosmetologica w Gdyni w przyszlym tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna łódź
Proponuję wycieczkę do dr Agnieszki Ledniowskiej do Kliniki w centrum Katowic. Warto, zresztą można sprawdzić: https://gabinet-estetyczny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jeźdzę do Pani Doktor Żukowskiej na botoks, znalazłam ją dzięki stronie - http://plastyczna.med.pl/ i słyszałam też wiele pochlebnych opinii. Teraz sama dołączyłam do zadowolonych pacjentek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym zabiegiem na zmarszczki jest faktycznie kwas hialuronowy. Jest to troszkę nieprzyjemne, ale podobno całkiem do zniesienie i co najważniejsze przynosi natychmiastowe rezultaty. W gabinecie Dream-Med można wykonać takie zabiegi. Moja siostra wypełniała sobie bruzdy nosowe na polikach u doktor Majcherczyk w gabinecie medycyny estetycznej w łodzi na ul. Rydzowej 22 i jest bardzo zadowolona. Efekt powalił nas na kolana, nawet nie spodziewałyśmy się prawdę mówiąc, że wyjdzie aż tak dobrze Siostrze odjęło z 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwinska
Na piotrkowskiej w Łodzi jest klinika Dermed. Tam miałam wygładzane zmarszczki, powiem ci tak wszystko zależy czym ci wypełni dr od rodzaju zmarszczki. Ale na prawdę warto- efekty super. Polecam ci dr Dorotę Żukowską , jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osób które robiły wolumetrię twarzy,powiedzcie tak szczerze ,ile utrzymuje się efekt ,bo przecież w te bajki że od roku do dwóch to chyba nie ma co wierzyć .proszę o rzetelne opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka

Osobiście nabrałam już doświadczenia z gabinetami kosmetycznymi i medycyny estetycznej. Po wielu latach mam bardzo dobre porównanie. Dziewczyny generalnie o to chodzi, żeby lekarz był dobrym specjalistą i oprócz tego, że jest profesjonalistą z polecenia, bo koleżanką coś tam robiła musi szczerze i rzetelnie podchodzić do pacjenta. Ale to moja opinia. Ja akurat mam bardzo dobre porównanie dlatego mogę polecić rzetelną dr Majcherczyk z gabinetu Dream-Med. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronska

Na Piotrkowska jeżdzę do Dermed , polecam tam iść, dr Dorota Żukowska to sprawdzona chirurg plastyczna , rewelacyjna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na botoks jeżdżę pod Łódź do Konstantynowa do Allurestetiue https://a-estetyka.pl/. Tam się czuję po prostu komfortowo. Gwarantują dyskrecję, co jest dla mnie niezmiernie ważne. No a poza tym to same efekty - zawsze wychodzę z gabinetu zadowolona. Tam wiedzą gdzie i ile wstrzyknąć. Od nich nie wyjdziesz z nieruchomą twarzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Ja korzystałam z pomocy dr Boligłowy w Krakowie i jestem zachwycona z efektów zastosowania botoksu. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, że Allure Esthétique Clinique w Konstantynowie Łódzkim https://a-estetyka.pl/ to najlepsze miejsce na różnego rodzaju zabiegi z zakresu medycyny estetycznej 😉 Podchodzą tam do swoich pacjentek z ogromnym szacunkiem. A przy tym mają duży wybór zabiegów w tym własnie takie "podstawowe" jak botoks czy kwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam CosinusMED, szeroka oferta zabiegów w atrakcyjnych cenach. Do końca lutego - 50 % na botoks, co miesiąc nowe promocje. Polecam bo sama korzystałam z laseroterapii , wrócę tam  na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Łódz to zdecydowanie polecam Dermed na Piotrkowskiej i dr Dorotę Żukowską, u niej zmarszczki wygładzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy botoks na lwią zmarszczkę, więc trochę niepewności było. Efekt super, bez "blachy"na czole, naturalnie i młodziej 🙂. Sam zabieg z pełną informacją na temat zabiegu, wskazania na "po zabiegu", miła atmosfera, czysto - dr.P. Lik, , Lik Clinik w Łodzi, ul.Rewolucji. bardzo polecam. Doktor ma również doświadczenie w zabiegach onkologicznych, wykonuje z powodzeniem trudne zabiegi i ma delikatną rękę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi polecam klinike Dermed na Piotrkowskiej i dr Dorotę Żukowską, także jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi to możliwości jest naprawdę wiele, ale jak chcecie zrobić zabieg w nieco niższej cenie, niż standardowo to przy ul. Kochanowskiego 14A lekarze z magicznej kliniki przyjmują. Gabinet mobilny także pojawiają się pod tym adresem kilka razy w miesiącu, terminy znajdziecie na ich stronie. Dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magiczna Klinika ma teraz bardzo fajną promocję na zabiegi z kwasem hialuronowym, więc może warto z nimi się skontaktować? Sama likwidowałam cienie pod oczami tutaj i mam bardzo pozytywne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam o promocji w magicznej klinice! Chciałam ją też polecić, ale teraz sama chcę zapisać się na jakiś zabieg z kwasem hialuronowym. Taka promocja, że aż żal nie skorzystać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama się załapała na tą promocję. Dzięki niej wypełnienie zmarszczek wyniosło ją naprawdę niewiele, a efekt cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolona z toksyny botulinowej. Wykonałam ją u dr Wasiluka w Warszawie. Lekarz indywidualnie dostosował zabieg po przeprowadzeniu wywiadu. Mi akurat pomogło, ale niekoniecznie musi tobie ☺ Warto się konsultować bo podobne problemy są często zupeeeełnie różne ☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×