Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość be2be

zmarszczki-botoks, kwas hialuronowy?,gdzie w Łodzi

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem jakie sa kliniki do polecenia w Łodzi, ale w Warszawie z czystym sumieniem mogę polecić Stenka Clinic z Wilanowa. Miejsce sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszał ktoś o wiszniowskiej gauer, jestem ciekawa opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mam sprawdzoną klinikę Dream-med z Łodzi. Pełen profesjonalizm i cieszą się dobra opinia pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam może mi ktoś tutaj podpowie? poszukuję dobrego dermatologa który potrafi wstrzyknąć kwas h. i botox ale tak aby nie było potem problemów ponieważ widziałam moją koleżankę której pół twarzy jest obwisła wizualnie niżej i teraz nie bardzo wiem gdzie się udać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi jeśli chodzi o wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym polecam lek. med. Marzena Majcherczyk! U mnie jest bardzo naturalny efekt, w zasadzie zmarszczki się spłyciły i ładnie to wygląda. Myślę sobie teraz że tak łudziłam się kremami w kwasami, ale one na serio to nic nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi na zabiegi z medycyny estetycznej, a więc również botoks czy kwa hialuronowy można się udać do gabinetu Kod Piękna. Opinie mają dobre, m.in. moja przyjaciółka korzysta z ich usług i jak niekiedy jestem w Łodzi, to mnie namawia na zabiegi. Możecie zajrzeć na profil FB https://www.facebook.com/kodpiekna/ - są tam również ciekawe porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez słyszałam dobre opinie o dr Majcherzyk z Dream-Med, ale jeszcze badam sprawę. Bardzo chcę spłycić lwią zmarszczkę, ale mimo wszystko mam jeszcze obawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś na botoks bym się nie zdecydowała, jak dla mnie to chyba za duża ingerencja... Czytałam o kwasie hialuronowym - http://www.esteti-med.pl/zabiegi/wypelnianie-zmarszczek-i-modelowanie-twarzy-kwasem-hialuronowym/ i chyba wolałabym się na niego zdecydować. Macie jakieś doświadczenia? Nie znam niestety specjalistów z Łodzi, ale uważam, że jeśli chodzi o urodę i jej poprawianie, to warto nawet jechać gdzieś daleko a mieć zrobione porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam dr Kosmowskiego. Bardzo profesjonalny, delikatny i dyskretny. Efekt zdumiewający i zero bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1978
W Łodzi zdecydowanie warto udać się do kliniki Look-medica na ulicy Lewa. Wysoka jakość usług oraz miłe podejście do klienta. Dobrze doradzają. U mnie jest bardzo naturalny efekt, w zasadzie zmarszczki się spłyciły i ładnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno znajdzie się jakieś sprawdzone miejsce, ja jednak byłam trochę dalej w Warszawie u dra Piotra Osucha. Dla mnie ważne były efekty i podejście do pacjentów, że moja koleżanka też tam była i była bardzo zadowolona, to wybór był dla mnie bardzo prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Łodzkich gabinetów (a chodziłam do kilku) polecam: 1. aesthetic i dr michał rogowski-tylman, 2. perfect-clinic i dr piotr wiśniewski 3. aesthetic i dr ziemlewski, ale u niego bardzo trudno o terminy, nawet po 2 miesiące sie czeka 4. anvita i dr tazbir, dobry lekarz ale słaba obsługa i wysokie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg u dr Kosmowskiego. Bardzo dokładnie, profesjonalnie i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio też skorzystałam z tego typu zabiegów bo niestety krem nie dawał już rady:) polecam http://www.dimedical.pl/, super się tam mną zajęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkasss
Z wszystkich zabiegów jakie są teraz na rynku to ja najbardziej polecam osocze. Jest całkowicie naturalne, a efekty są zaskakująco dobre i szybkie. W Opolu na dobrym poziomie takie osocze podają w Imeiaa. Pani Aleksandra ma dużą wiedzę, doświadczenie i też jest bardzo sympatyczna. Ostatnio sobie dłuższą pogawędkę z nią ucięłam i sporo się dowiedziałam odnośnie pielęgnacji mojej cery, makijażu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irekssrrs
Generalnie botox ma dość szerokie zastosowanie, ja się zdecydowałam na uniesienie brwi. Zabieg wykonała dr Agnieszka Ledniowska i mogę ją polecić. Dokładna, precyzyjna robota, nie musiałam nigdzie chodzić na jakieś poprawki itp., a z tego co wiem to akurat do pani doktor ludzie właśnie z całego regionu jeżdżą żeby im poprawiła fuszerkę po innych „specjalistach”. Doktor ma doświadczenie, wie jak wstrzyknąć toksynę, żeby efekt był jak najbardziej naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Politańska
Zapraszam na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, wolumetria, mezoterapia itp.) do swojego gabinetu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 56a. Jestem pielęgniarką po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oraz ukończyłam studia podyplomowe z Dermatologii w Nowoczesnej Kosmetologii. Posiadam preparaty najwyższej jakości, zawierające w sobie znieczulenie, dodatkowo pacjentki znieczulane są maścią, zabiegi dzięki temu są komfortowe i bezbolesne. Oferuję konkurencyjne i uczciwe ceny. Po więcej info i zdjęcia zapraszam na stronę fb:www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam dobrego lekarza z Łodzi aby powiększyć górna wargę do wielkości dolnej. Czy robi ktoś to na tyle precyzyjnie, żeby nie było widać róznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiak
Bardzo dobrą kliniką medycyny estetycznej jest MultiClinic https://multiclinic.pl/ mieszcząca się na ulicy Kilińskiego 185. Miałam tam dwa zabiegi mezoterapii na twarz i jestem zadowolona. Profesjonalna obsługa i dostępność terminów, to niewątpliwie ich zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też trochę napisze o swoim doświadczeniu z gabinetami kosmetycznymi. Prawdę mówiąc mam bardzo dobre porównanie dlatego z Łodzi polecam gabinet Dream-Med i tym samym dr Majcherczyk. Pani doktor jest profesjonalna, rzetelnie podchodzi do każdego zabiegu i do tego jest bardzo miła. A przede wszystkim w przeciwieństwie do niektórych jest naprawdę szczera, nie ściemnia i nie naciąga bez potrzeby na zabiegi. Polecam szczerze. Perfekcyjnie pomoże ci zrównać wielkość górnej wargi do dolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala2810
Polecam Ci się przejechać z Łodzi do Krakowa do kliniki Beauty Dent. Myślę, że warto. Maja super obsługę, jeszcze nigdy nikt mnie tak profesjonalnie nie obsłużył a do tego cena nie jest duża. Jak dla mnie to warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam ci klinikę Dermed i dr Dorotę Żukowską , rewelacyjna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam Dorote Żukowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam i polecam zabiegi przeprowadzone prze p. dr Majcherczyk są one wykonane w sposób profesjonalny, z użyciem bardzo dobrych preparatów, o czym świadczą długo utrzymujące się efekty. Moim zdaniem bardzo ważny jest przeprowadzony wywiad przed zabiegiem, a pani doktor zrobiła to szczegółowo i bez pośpiechu. Rekomenduję każdemu z czystym sumieniem Dream-Med z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_k
ja bylam na pierwszym zabiegu w gabinecie medin w lodzi na nawrot (chyba 82 albo 84) - niby normalna klinika bo maja tez ginekologie i internistow i jeszcze jakies zabiegi, ale gabinet estetyczny byl super. przyszlam zrobic sobie policzki ale Pani doktor odradzila mi to i zaproponowala zeby oswoic sie z zabiegami i zaczac od mezoterapii. autentycznie czuje ze moja skora jest zdrowsza. Pani doktor wszystko mi wytlumaczyla i wyszlam zadowolona. Wracam za miesiac, podziele sie wrazeniami po kolejnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby sporo tych klinik, ale w sumie nie wiadomo gdzie pójść ;) Zanim wybrałam klinikę do której pójdę naczytałam się o powikłaniach. źle zrobionych zabiegach i strasznie się bałam. Zrobilam porządny research i najwięcej ludzi polecało http://velvetclinic.pl/. Potwierdzam, świetny gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej jestem przeciwna tego typu zabiegom. Nie chciałabym nic sobie "wstrzykiwać". Ale coraz częściej jestem skłonna zrobić sobie usuwanie zmarszczek laserem. Co o tym myślicie? Warto? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpacjentka
Odradzam dr Zukowska z całych sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam klinikę Dermed na Piotrkowskiej i dr Dorotę Żukowska, nie tylko super chirurg plastyczny z dużym doświadczeniem ale i super wygładza zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×