Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość saldek

dominacja kobiet

Polecane posty

Gość Miła:)))))))))
"WIAZEMY ICH ZA JADRA I KAZEMY ZEBY JEDEN DRUGIEGO PRZECIAGAL SA NA CZWORAKA A MY SWOJEMU PIESKOWI DOPINGUJEMY POPRZEZ BICIE GO PO JADRACH ZEBY BYL AKTYWNY I SZYBSZY OD DRUGIEGO" Aż to sobie wyobraziłam i się podnieciłam. Podoba mi się taka wizja. Swojemu uległemu jeszcze nie wiązałam jąder, ale może przyjdzie na to czas. Podoba mi się na filmach jak się uderza w takie spuchnięte czy wręcz fioletowe. Ale raczej za długo nie można tak trzymać żeby krew nie dopływała. Jakby przez przypadek obumarły to by dopiero była katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUSZYSTA WIOLA
WIDZE ZE JEST ZAINTERESOWANIE MOJA TRESURA MOICH PIESKOW . OTOZ CHCE WAM POWIEDZIEC ZE WESZLAM W UMYSLY SETKI FACETOW I ZDOBYLAM WIADOMOSCI NA TEMAT MESKIEGO SEXU I TO MI BARDZO POMAGA W OBCOWANIU Z FACETAMI ULEGLYMI , CO BARDZIEJ SA MI ODDANI , NAUCZYLAM ICH INTELIGIENTNEGO SEXU CZYLI MASTURBACJI PRZEZ NICH SAMYCH NAWET GDY ZONA SPI TO ONI GWALCA SIE ZE ONA NIC O TYM NIE WIE , BO TO TRZEBA IM ZAPISAC W ICH PSYCHICE I OBCOWANIE Z PENISEM ODBYWA SIE DELKATNIE DWIEMA PALUSZKAMI KTORYMI PORUSZAJA PO PENISIE BEZ WIEKSZEGO RUCHU , A MYSLAMI SA ZE MNA , CZYLI MOCNE NASTAWIENIE PSYCHICZNE NA MNIE AZ DOCHODZI DO ORGAZMU , KTORY PO OSIAGNIECIU SPIJAJA JA KU CZCI SWOJEJ PANI , GDY JEGO ZONA SIE BUDZI I MA OCHOTE NA SEX , ON MA JUZ TO ZA SOBA I NIEMA ZAINTERESOWANIA NIA , CHYBA ZE BARDZO ROZGRZEJE SWEGO MEZA DOJDZIE DO STO SUNKU , TO ON ZAWSZE W MYSLACH BEDZIE TO ODBIERAL JAK BY SIE KOCHAL ZE SWOJA PANIA . U FACETA W PSYCHICE ZAKODOWANY SEX TAKI JAK ON POTRZEBUJE POZOSTAJE NA ZAWSZE I TRUDNO TO ZMIENIC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhd
Wilka nie wypisuj tutaj jak bys była tak adobra to bys tu nie pisała wyłacz po za tym caps lock!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty mąż
wiola twoje pieski to skundlone nieudaczniki sexualne wspaniałego sexu z zona nie zastapi żadna spasiona "grycanka "taka jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUSZYSTA WIOLA
GDY BYS MIAL UDANE ZYCIE ZE SWOJA ZONA TO BYS NIE ZAGLADAL NA TEN PROFIL ,, DOMINACJA KOBIET,, JESTES TROCHE ZAGUBIONY I ZAKLAMANY BO WIDAC ZE COS W TWOIM ZYCIU SIE NIE UKLADA , JESLI CHODZI O MOJA TUSZE TO MI JESZCZE DUZO BRAKUJE DO GRYCJANKI , MAM 72 KG I JESTEM ZADOWOLONA Z MOJEJ WAGI , CHOC MOJE FACECI LUBIA PUSZYSTE PANIE , ZEBYS DO MNIE TRAFIL TO BYS MUSIAL PRZEJSC PRZEZ TEST PRAWDOMOWNOSCI I MYSLE JUZ ZEBYS ODPADL BO JESTES ZAKLAMANY OSZUST MUSISZ SIE UDAC DO PSYCHIATRY BO Z TOBA SIE DZIEJA RZECZY NIE CIEKAWE , PO PROSTU JESTES CHORY BAJ BAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petroniusz
Czyram te wpisy i po stylu widać, że 3 dominy to jedna i ta sama osoba. Ja osobiście lubię być pieskiem i lubie też być panem. Ot zwykła realizacja fantazji. Samo stanie się pieskiem i tresura na czworakach to super przeżycie. Psie imię, obroża i smycz dodają smaczku. Bicie po jajach to dla mnie przesada ale analne bzyknięcie przez panią jest niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek 36
wiolu napisz co to jest masturbacja czyli gwalt inteligentny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUSZYSTA WIOLA
WITAM WSZYSTKIE OSOBY ZAINTERESOWANE ,, DOMINACJA KOBIET NAD FACETAMI ,, , NIEKTORZY PISZA ZEBY CHCIELI SIE ZE MNA UMOWIC , OTOZ JA MIESZKAM W DUZYM MIESCIE W POLSCE , I MOJE OGLOSZENIE UKAZUJE SIE RZADKO NA ,, ROKSIE ,, BO MAM BARDZO DUZO STALYCH SWOICH KLIJENTOW , A TAKZE UTRZYMUJE DUZA DYSKRECJE SWOJA JAK I FACETOW , Z TEGO WZGLEDU ZE MAM FACETOW ZONATYCH , JAK I FACETOW POSIADAJACYCH NARZECZONE , NIECHCE ICH NARAZAC NA JAKIES KLOPOTY Z MOJEJ STRONY .Z MOJEJ OBSERWACJI WYNIKA ZE FACECI LUBIA CO RUSZ PEWNE NOWOSCI W SEXIE , TO TEZ PRZYBYWA DUZO OSOB ZONATYCH , CHCACYCH POZNAC UROZMAICENIE ROZNE DAJACE PRZYJEMNOSCI WE DWOJE . STALY ZWIAZEK MA TO DO SIEBIE ZE MALZENSTWO JEST TROCHE ZAFALSZOWANE POD WZGLEGEM ZDRADY , FACECI PO NOCNEJ IMPREZIE Z ZONA WRACAJA DO MNIE ZEBY SIE UPAJAC ZE MNA MILOSCIA ? PRZYKLADEM JEST TU NA WPISIE FACET KTORY MOWI NAJLEPIEJ KOCHA SIE Z ZONA , A CIAGLE ZAGLADA NA TA STONE I CHCIALBY TEZ SKOCZYC W BOK Z INNA OSOBA , TAKICH FACETOW JEST MNOSTWO I JA PROBLEMOW Z NABYWANIEM KLIJENTOW NIE MAM ZADNYCH , TO TEZ U MNIE JEST NAJWAZNIEJSZA DYSKRECJA , NA POCZATEK MOJEJ ZNAJOMOSCI Z OSOBA NOWA , SPOTYKAM SIE RESTAURACJI LUB KAWIARNI W CELU WSPOLNEGO ZAPOZNANIA SIE , FACET MUSI MI SIE PODOBAC , ROZMAWIAMY O JEGO ZAINTERESOWANIEM NOWEGO RODZAJU SEXU I ULEGLOSCI WOBEC NOWEJ KOBIETY , CO BY DO NIEJ ZROBIL , CO BYLO JEGO PRZYCZYNA ZE DO MNIE ZADZWONIL ITD.. PO WSTEPNEJ TAKIEJ ROZMOWIE JESLI SPELNIA MOJE OCZEKIWANIA ,ZAPRASZAM NA NASTEPNE SPOTKANIE JUZ U MNIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieciekawie miec w zyciu samych facetow opartych na tych relacjach pewnie nie bylas nigdy z kims kto nie mial takich upodoban ,jak sama wspomnialas wczesniej sie toba nie interesowali ,i teraz tez jestes ta druga osoba ktora czasami moze im urozmaicic zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina danka
witam Wiolu przeczytałam twoje wszystkie recenzje ze spotkan z facetami uleglymi i ci musze powiedziec ze duzo porad od ciebie wzielam do swoich praktyk milosnych , jesli chodzi o moja wiedze to ci musze tez powiedziec ze ja zawsze przed spotkaniem biere kapiel ciepla z roznymi olejkami i miejsca intymne zawsze dodaje kropelke perfum i to na moja myszke szczegolnie , bo faceci sa do niej najbardziej wrazliwi o nie mal by ja zjedli , choc to dozuje pomalu aby oni jak najbardziej sie tym podniecali i mnie pożądali namiętnie a to się im utrwala w pamięci na dlugi czas , wiem ze zawsze lubia krótkie spodniczki mini lub z rozcienciami albo bardzo obcisle spodnie a pod nimi widoczne stringi , tez dobrze sprawdza sie lampka wina czerwonego daje im to duzy poped , wodka powoduje ze facet jest ospaly , takze jest duzo innych sposobow na usidlenie faceta w swoich szponach sexualnych a co dominacji psychicznej to jest najlepszy sposob na faceta , mowienie im kilkanascie razy tej samej wiadomosci utrwala mu sie to w glowie , i do czestego powtarzania tego to jest sposob ze po pewnym czasie zapytam go sie kim jest to on zawsze powie ze jest psem -suka do uslug swojej pani , nawet we snie jak go spytalam to on mi to odpowiada , i wiem wtedy ze juz ma zakodowane w swoich myslach pozadanie tylko mnie i ubóstwianie mego ciała do tego stopnia ze wykona dla mnie rózne i kary jakie mu zadam . trzeba tu jest ważne zeby mu w glowie przestawic psychike jego na swoja strone taka jak my chcemy , myslec musi zawsze po mojej stronie , trzeba mu z glowy wyeliminowac inne nawyki a stworzyc mu takie zeby czul sie zawsze psem i suka na nasze potrzeby , on musi nas w pierwszej kolejnosci zadowalac a potem dopiero ja mu na to pozwalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmus
Domino Danko - opowieści wspaniałe ale większość facetów rozdziela sex od uczuć. Ja chętnie będę pieskiem mojej kochanki, bo oboje tak lubimy. Oczywiście inne rodzaje seksu też próbujemy. Ciągła zabawa w dominację szybko się znudzi. Większość opisów to tylko fantazje i często pozostają tylko fantazjami. Prawdą jest jednak, że tego się szuka czego żona nie da. Polecam zabawę w pełną zaminę faceta w psa. Kup mu ogon z analnym wejściem żeby musiał nim merdać jak prawdziwy pies. Niech szczeka, apotruje itp. Musi być dosłownie psem. Wrażenia super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina danka
dominacja kobiet nad facetami to dlas najlepsza rzecz odczuwania satysfakcji ze mozemy narzucic facetiowi wszystkie nasze zachcianki i potrzeby w sexie i fantazje ktore staja sie rzeczywistioscia , bez uleglosci drugiej osoby nigdy bym nie spelnila swoich fantazji erotycznych , a to jest wspaniale ze rozwody dochodza wtedy ze jedna ze stron nie umie spelnic drugiej osobie jego fantazji i potrzeb sexualnych . musze tez dodac ze faceci przychodza do mnie to zdawaja sobie sprawe czego odemnie oczekuja i ja im zawsze to daje , tez zawsze przed spotkaniem jest wstepna rozmowa czyli spowiedz mojego kl;ijenta odnosnie swojej uleglosci i przyjscia do mnie czyli swojej pani - dominy . musze nadmienic ze sex z pania domina jest w rozne sposoby urozmaicany , zarowno dla niego jak i dla mnie ze nie ma mowy na zadne nudzenie sie , godzina tak mija mu szybko ze zawsze prosi o przedluzenie ze mna spotkania , kazdy facet jakich do tej pory mialam zawsze prosza o nastepne spotkania i milo wspominaja te byle juz , jesli chodzi o zdobycie facetow to nie ma zadnego problemu bo zainteresowanie ta forma sexu jest u nas jak i na calym swiecie corraz wieksze , tradycyjny sex juz sie szybko wszystkim znudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masochista szok
kocham sadystki chętnie poznam i dam się zniewolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzesanajlepsze
Która z Pan chciałaby i umiała przede wszystkim! Zdominowac 24cm bardzo grubego penisa którego właściciel jest typowym samcem? Jeśli są Panie które czują się na silach lub maja podobna fantazje to piszcie na maila. Śląsk i okolice. Malolatom dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aton
a ja mam fantazje od lat aby moja dziewczyna mnie zdominowala i np skopała jądra przed minetką. To jedno odważyłem się zaproponować. Niedawno rozstaliśmy się i chciałbym by wróciła. Ją zawsze kręciło jak na kolanach przed nią stałem, ze sterczącym, więc może lubi w tajemnicy. Nie chciała rozmawiać, więc mówię, że nie musi być ze mną ale mogę zostać jej facetem na gwizdek. Nie chciałbym aż tak, ale ja bez niej.. Miałabyś niewolnika. "jak to niewolnika" - powysyłałem jej sporo fot, linków, filmów. Na drugi dzień- Boże, co ja zrobiłem, teraz jużprzepadło. Napisała (pierwszy raz sama), że się zastanwia. Tak pragnę aby mnie ukarała, ale chciałbym, żeby mnie przyjęła. Cóż, jak się spodoba jej, to może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aton
Przeczytalem me wypociny i może się wydać iż jestem albo pijany albo cholera wie co ( niedorozwinięty). Ale tak się od niej uzależniłem! nie wiedziałem , że tak można. Zgodziłbym się absolutnie na wsio. PS. nie wiem czy to coś wnosi w dyskurs ale musiałem to wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aton
Do tego widziałem ją ostatnio na żywo!! Ja pier!!! Wszystko bym zrobił! Może pomyślała, że to żarty. Ja bym się nawet zgodził, żeby zabrała na taką sesję koleżanki (noo z jedną, dwie), jeśli jej raźniej by było.. A ona lubi rządzić.. Bez kitu, jak ją zobaczyłem, to BYM CHCIAL wyciągnąć to z marzeń do realu. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
witam was moje mili panowie , dlugo nie bylam tutaj , ale nie wiem czy chcecie jeszcze czytac moje relacje ze spotkan z moimi pieskami uleglymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry Pani ;) Pozole sobie dac glos za wszystkich milosnikow obcasa na plecah ;p "oczywiscie ;) czekamy z utesknieniem" ;* hihi choc nieukrywam, ze pobawil (a raczej posluzyl bym do zabawy) w nieco bardziej realnych okolicznosciach... Takie piekne sloneczko ;D szkoda siedziec w domku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rec1
Kobieca dominacja jest extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
opowiem wam kundle jak wprowadzilam w swiat sexu niesmiala puszysta kolezanke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
kiedy mialam umowione spotkanie z moim pieskiem poprosilam moja kolezanke basie zeby przyszla na to spotkanie , na poczatek na odwage wypilismi sobie drinka a potem kazalam pieskowi ja adorowac choc ona sie bardzo wstydzila swego ciala pokazywac ze jest puszysta . wiec kazalam sie jej rozebrac pomalu tak zeby piesek sie toba podniecal i kiedy mu juz kutas stanol mocno to chcial jej wlozyc ale ja na to ze napierw musi sie na jej c*pke mocno napalic ogladajac ja i tez kazalam mu jej wygolic jej myszke zstawiajac tylko u gory maly trojkacik co i sie jej to bardzo spodobalo i nabrala wiecej pewnosci do swojego ciala , widzac jak facet jest na nia napalony , to tez kazalam mu dojsc do orgazmu samemu choc widzialam ze ona tez jest cala mokra z tego powodu , to tez kazalam zeby sie wspolnie pokochali co ona nabrala wtedy tak mocnego wigoru ze nie chciala go puscic i wtedy uwierzyla w siebie ze choc jest puszysta osoba to i tak faceci poleca na nia tylko musi sie odpowiednio nastawic do nich i pokazac swoj sexapil . po takim spotkaniu zawsze chciala sie umowic na spotkanie z innymi facetami i zobaczyc czy inni ja tez tak mocno akceptuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
wspaniale atykuly az sie chce czytac.wiola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
mistress vanessa ale jak miec z toba kontakt , kiedy twoj email nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
Wiaj , Pani Vanessa i chce powiedziec ze zaczelem cwiczyc twoje rady i wskazowki ; usiadlem przed komputerem i zaczalem sie masturbowac , zwiazalem jadra , a penisa wzialem do reki i poruszalem nim , w druga reke wzielem kapcia i zaczelem bic po jadrach zeby szybciej przyspieszyc orgazm , udalo mi sie osiagnac 5 razy w ciagu godziny, ale juz przy koncu musialem mocno walic po jadrach zeby przyspieszyc orgazm . po tej godzinie padlem na tapczanie z wyczerpania ,nogi mi sie trzesly nie moglem ustac ,nie myslalem ze to jest tak wyczerpujace , po paru godzinach odpoczynku odezwaly sie moje jajka obolale , byly spuchniete ze nie moglem dotknac , kiedy na nastepny dzien wlozylem spodnie nie moglem chodzic wszystko mi draznilo i obcieralo moje jadra co mi jeszcze podniecalo mojego penisa ktory tez nabrzmiewal , miale problem przez kilka dni z chodzeniem ale takze ze spaniem , ciagle odczuwalem to bicie po jądrach , ale juz dzisiaj ze mam to juz poza soba ,musze powiedziec ze bylo to wspaniale uczucie i zrobie to jeszcze nie jeden raz, a moze mi w tym pomoze jakas pani domina to by bylo wspaniale przezycie . jesli chodzi o drugie zadanie to zwiazalem mocno sobie jadra i chodziem po miescie kilka godzin , rozmawiale z roznymi osobami i paniami , i one najbardziej mnie podniecaly ,musialem co chwile przebierac nogami ,bo mi penis ciagle stal a ruch nogami powodowal dotyk spodni do jader co go bardzo draznilo , po przyjsciu do domu to musialem wystrzeli od razu trzy razy , tak mocno zwiazane jajka dzialaja na wyobraznie i sex faceta ze nie idzie sie temu oprzec , nawt teraz gdy jestem w domu to sobie wiaze jadra i chodze po mieszkaniu mocno napalony ze w kazdej chwili moge miec orgazm . moja najwieksza fantazja jest sluzyc swojej pani , i spelniac jej zachcianki i rozne kaprysy sexualne , tak zeby z tego czerpala same przyjemnosci >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Bercia
jak ktoś chce się zabawić ze swoją niunią dominującą, to koniecznie musi kupić erotyczny strój dla puszystych Domina z pejczem i obrożą !!!! Świetna sprawa. Sprawdź na www.modapuszystych.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie poznać dominujące kobiety, które chętnie umówią się na spotkanie? Jeśli tak to proponuję odwiedzić jakiś serwis pokroju mynago, a na pewno Wam się poszczęści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×