Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NCREUI

trądzik !!!!!! ratunku przez ten syf nie wychodze z domu :(((((((((((((((

Polecane posty

Gość Anitkaa12
Ja stosowałam Qcere, właśnie dermatolog mi polecił ten krem i jestem bardzo zadowolona :) serio są efekty. Twarz wygładzona. Od siebie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra używa kremu Qcera. Korzystnie wpływa na istniejące zmiany trądzikowe i ogranicza powstawanie nowych. Nadaje się przy każdej postaci trądziku. Tylko trzeba używać go systematycznie na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _alka
W jakiej cenie jest ta qcera? Skoro wszyscy ją tak wychwalają, to może się skuszę... Ale nie wiem czy cokolwiek mi jeszcze pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie zaszkodzi :) ma dobry skład. Kosztuje 30-35 zł, tylko bądź konsekwentna i regularna, nie poddawaj sie za szybko. 3mam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niektórych aptekach nawet za około 25 zł kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefektos32
Wyjdź raz weź receptę na Epiduo od swojego doktora i już, jak nie wierzysz poczytaj opinie na tym forum. rilly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gremliniksa2
Spróbuj z Epiduo i gwarantuje, że za jakiś czas wyjdziesz z domu:))) Ma dużo opinii w internecie i nikt na niego nie narzeka. Ja polecam bo go używałam i jestem zadowolona. Bardzo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganbio039
Epiduo działa podwójnie leczy z trądziku i uszczęśliwia:D a na serio to na prawdę warto wydać kilka złotych i mieć z tym spokój. Polecam pójść do dobrego lekarza po receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczcie te nachalna propagande gooovien, cholerni spamerzy :O ja mialam tradzic i mi pomogl malo znany wtedy w PL zestaw ProActiv. ale musze przyznac, ze wczesniej nie bralam zadnych lekow na tradzik- nie byla to najsilniejsza jego postac, ale faktem jest ze od tamtej pory (a uzylam 1 pelny zestaw) tradziku nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×