Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

Gość schola4
Ja też bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam że jest ktoś kto będzie rodził w krośnie i akurat w tym czasie.Także może się spotkamy.TYlko wiesz jak to z tymi terminami może być wcześniej może póżniej.A tak zapytam można wiedzieć ile teraz waży twoje dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) mam do sprzedania dwie paczki DUPHASTONU data ważności 2015. Zostały mi z czasu ciąży jesli by była któras zainteresowana piszcie na maila caarion@wp.pl kupiłam za 45zł paczke sprzedam za 30zł ;) a ponadto na ukcjach mam koszule ciążowe, pasy ciążowe ze ślicznymi stópkami , super nowy rożek, UBRANKO DO CHRZTU dla dziewczynki itp. podaję stronkę może któraś skorzysta:) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10836940 powodzenia wam życzę i zdrowych maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schola4
oczywiście ze tak to mój meil justyna3829@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dziękuję za słowa otuchy:-) Niestety ale musieliśmy wrócić do domu. Pojechaliśmy rano do szpitala,synusiowi pobrali krew i założyli wenflon (miałam już łzy w oczach jak słyszałam Jego płacz). Później czekaliśmy na lekarza dwie godziny! Co się na końcu okazało to,że nie przyjechał anestezjolog który znieczula małe dzieci i wyznaczą nam inny termin! Normalnie śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlesksaP
Ale wy się dziewczyny rozpisałyście przez ostatnie dni. Ja nawet nie miałam czasu tu zaglądać bo praca, egzamin i sprzątanie w domu czasem też trzeba zrobić. Evangeline powodzenia, wszystko się ułoży, bądź dobrej myśli Uaktualniam tabelkę bo jeszcze się nie dopisałam a niedawno do Was dołączyłam. kto--------wiek-----------TP------------------płeć----- - ------miasto lub woj...tydz..waga ..termin porodu z usg.. Pampusia...26............02.12.2010.. ......chłopiec ... ok. Lublina maczek2...34............03.12.2010 ........chłopiec _kasik......26.........05.12.2010 ........chłopiec....zach-pom some........26........... 05.12.2010. ..........? herbataczerwona....26..06.12.2010 .....chłopiec .... ok.Bełchatowa AleksaP........31.........06.12.2010.....chłopiec.....Jersey pola_30_..................08.12.2010......dziewczynka karo31......31...........09.12.2010.........chłopiec lapia.........25...........09.12.2010..........chłopiec. .........Białystok AgnieszkaW..23.........10.12.2010.........chłopiec...... .Wrocław Gwiazdeczka46..........11.12.2010.... ....chłopiec wiola.sz....32.............11.12.2010 . ......chłopiec....Gdańsk explosive...33............13.12.2010. .. .....chłopiec....Berlin szkocja.....33............13.12.2010..........chłopiec.. ...Gorlice kasia32....................14.12.2010. ..........? bettinka87..23..........15.12.2010.. .......chłopiec..podkarpackie kate1111.................15.12.2010.. ............? mammma80..30..........15.12.2010..... ....chłopiec Amelee ......28 lat ...... 15.12.2010 dziewczynka, Baden-Wrttemberg ewa0505....26............16.12.2010.........chłopiec łe rety....26./..16.12.2010...chłopiec.. .Ustrzyki Dolne... 31..2120..8.12... Pasja24....24...16.12.2010...chłopiec....Warszawa....31. ...1700...brak TP Kropka1111 .29..........20.12.2010 .........chłopiec Natalia_1990..20........15.12.2010... ........Dziewczynka.... Wrocław anetaza.......32........24.12.2010.......dziewczynka GoSiAcZeK_85...........24.12.2010.......dziewczynka.....G dynia basienka154...30.......26.12.2010.......dziewczynka....Wa rszawa Minia85................ ..25.12.2010 . .......chłopiec evangeline..25..........27.12.2010. ..........? Namanowcach..........31.12.2010........ chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evangeline ... szczerze te nasze szpitale to porażka, synek przeżył koszmar wbicia igły i sam widok szpitala, zapewne następnym razem będzie się bardziej bał, jestem z Tobą i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze Bettinka .. jak wczorajsza wizyta u lekarza, jaki duży juz jest chłopczyk? ja mam dziś wizytę i się denerwuje że położą mnie do szpitala, czasem sie zdarzają skurcze mój dzidziuś dziś trenuję kickboxing :) chyba naoglądał się wczoraj z mężem jakiś sportów jak drzemałam przed tv :D pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! moja kruszynka wazy 1900, klocuszka z niego chyba nie będzie.To pewnie przez ta moją cukrzyce bo jem troche inaczej. Przytyłam tylko 0,5kg od ostatniej wizyty. Juz sama nie wiem co jesc zeby przytyć a przy tym zeby cukier byl w miare dobry. A tak poza tym wszystko ok, martwily mnie skurcze ale szyjka sie twardo trzyma :) Jeśli chodzi o wage to ja wogóle sie wierze ze zaczynam 33 tydzień. Lekarz wyliczal z OM jakbym miala ja co 28 dni, a moja nigdy nie przychodzila o czasie raz bylo co 35 dni, 43 a raz sie zdarzylo nawet 60. Takze mi sie wydaje ze dzidzia sie troszke później urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evangeline trzymaj się kochana, wiem że ta nasza opieka zdrowotna jest do ... Kurczę nawet tego nie mogli dopilnować żeby był anestezjolog. Biedny ten twój maluszek. Bettinka ja też zawsze miałam nieregularny okres. Wahał się zawsze w granicach 21-60 dni. Zawsze to była niespodzianka - niestety bardzo bolesna. Ten ostatni cykl monitorowałam i wiem kiedy miałam owulację (tak jakbym miała 28 dni), więc u mnie chyba dobrze wyliczone.... a dzidzia i tak sama zadecyduje kiedy będzie chciała przyjść na świat, ciągle mam wrażenie że to będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ta ciąża to cud :) staralismy sie prawie rok i nic. Zrobilam badania, prolaktyna wyszla 84 przy normie do 25 ja załamana. A tu @ sie spóźniała jak zwykle i coś mnie tknęło zrobilam test i piękne II kreseczki wyszly, ja oczywiscie nie uwierzylam hehe w sumie 4 testy zrobilam potem lekarz potwierdzil i nastała wielka radość :) Normalnie Cud, bo przy takiej prolaktynie to małe szanse są na ciążę. Nawet lekarz mi nie potrafi powiedziec jak to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
Cześć dziewczyny ja dzis kiepsko spałam brzuch miałam okropnie twardy i przewracałam sie z boku na bok w dodatku ciagle drętwieje mi lewa ręka a na dodatek boli mnie brzuch na wysokości pępka z lewej strony. Chyba dopadł mnie dziś jakis pech:( Betinka, ja jak pamietam przed pierwszą ciążą tez miałam problemy z prolaktyna i o ile dobrze pamiętam brałam bromergon i dopiero jak go odstawiłam to zaszłam w ciążę , troche to dziwne ale chyba wtedy organizm się zbuntował bo kiepsko sie po nim czułam i proszę po odstawieniu miesiąc póżniej byłam w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka46
Witam Grudnióweczki, Bettinka nalepiej kierowac się terminem wg USG jeśli taka była u Ciebie sytuacja. Ja w sumie zawsze miałam bardzo regularne 28 dniowe cykle a tu niespodzianka - zaszłam w ciążę między 24 a 28 dniem. Nie wiem jak to się stało...ale i tak to największy cud jaki w życiu mnie spotkał. Teraz jest problem z wyliczeniem daty porodu bo z OM wynika 2 grudzień a z USG różnie (11 -18 grudzień) dlatego chyba lepiej ufac USG. Evangeline - współczuję Tobie i Twojemu Synkowi stresu niestety a to Polska właśnie. A tak poza tym jak się czujecie mamusie? Ja jeszcze pracuję ale to jest ostatni tydzień - już nie mam siły. Miałam wcześniej jak pisałam silny ból w prawym nadgarstu i przeszedł w jednym momencie. Nawet nie wiem kiedy ale dosłownie w ciągu może godziny nie miałam żadnych już dolegliwości bólowych a bolało naprawdę mocno.W sumie nie wiem co to było. Za to spojenie boli jak wcześniej a w nocy muszę się nieźle natrudzic żeby zmienic pozycję. (och te ciemne strony ciąży) i jeszcze ta zgaga. Łykam regularnie Ranigast tj 1 tabl/dzień i mam troche obowy, żeby malutkiej nie zaszkodzic ale niestety nie daje rady bez. Czytałam w książce "Leki a ciąża", że Ranigast należy do kategorii B leków w ciąży czyli istnieje znikome prawdopodobieństwo, że coś się może stac. Ojoj ale się rozpisałam. Nadrabiam zaległości...bo jakoś po pracy zabiegana jestem i nie mam czasu do Was zajrzec. POzdrawiam Was i miłego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczko ja mam taka zgage ze ledwo przez nia zasypiam, a jak juz zasne to budzi mnie w nocy :(. Jednym słowiem tragedia. Ja sie wspomagam Rennie bo jakoś ranigastu sie boje chociaz zawsze mi najlepiej pomagał. Zgage mam niestety codziennie. Bolą mnie biodra, i jak pochodze troszke wiecej to krzyż wysiada. No i z oddychaniem ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka46
Bettinka przeczytałam gdzieś, że praparaty zawierające glin raczej nie są polecane. Poszukaj może trochę o tym w necie. Ja nie pamiętam gdzie o tym przeczytałam dlatego samowolnie wziełam Ranigast ale jak powiedziałam ginowi o tym to nawet polecił codziennie brac i nie czekac aż zaczynie piec. U mnie jest zgaga gigant...aż mam z tego tytułu odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co wiem to rennie fruit mozna, lekarz mi nic nie mowil ze nie moge no i pani w aptece tez mowila ze moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac co lekarz to inna opinia. Staram sie unikać lykania czegokolwiek prócz witamin ale jak sie zdarzy zgaga gigant to jedna biorę do ssania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja też mam mega zgagę :( i nic nie pomaga, nie biorę na to żadnych tabletek, wolę unikać czegokolwiek oprócz tego co muszę ale sie dzis wystraszyłam, miałam ból brzucha jak na @ i ból krzyża i zdarzyły się dwa skurcze ... ale wszystko ustało :) uuuuuffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_30_
ja tak miałam wczoraj - bóle jak na okres i skurcze jakby okresowe, dziś na szczescie cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja słyszałam, że Rennie można brać bez obaw. O ile cokolwiek można brać bez obaw ;] mnie na razie zgaga omija (odpukać), za to synek szaleje w brzuchu jak opętany ;] Mąż ma radochę, bo lubi się z nim bawić. Delikatnie naciśnie w jedno miejsce i zaraz dostaje kopa zwrotnego, naciśnie gdzie indziej i wtedy znowu kopniak. Zabawa na całego, tylko czemu wewnątrz mnie :D Jeśli chodzi o CUD zajścia w ciążę to ja też jestem tego przykładem ;] ostatni okres miałam 8lutego (wcześniej nie miałam okresu przez 3miesiące), także termin wychodzi na 15listopada jak w mordę strzelił. A według USG w ciążę zaszłam ok.8marca i termin się waha między 6 a 13grudnia. Najczęściej powtarza się 6 i 9grudnia, ale to chłopak, to może przenoszę. W ogóle to największa moja przerwa w miesiączkowaniu to nawet pół roku, wyobrażacie sobie...? Także te nasze szalejące na potęgę w brzuchu Szczęście to prawdziwy CUD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka46
No tak zgadza się co lekarz to inna opinia. Nie mniej jednak skoro lekarze mają doświadczenie w leczeniu zgagi to pewnie można i to i to. Dla mnie maalox jest za słaby nie pomaga a zgagę mam nawet po herbacie. Teraz popijam mleczko czasem ono mi pomaga ale nie zawsze. Czy na tym forum jest ktoś z Lublina? Może na porodówce się uda nam spotkać:). Ja jak narazie mam planowane cesarskie cięcie ze względu na wadę wzroku i cieńczejącą siatkówkę ale przyznam się, że panicznie się tego boję. Przede wszystkim przeraża mnie fakt, że będę przytomna w trakcie jak będą mnie ciąć i we mnie grzebać. Jak o tym pomyśle chce mi się wymiotować więc myślę, że na tym stole będzie mnie darło. W sumie zastanawiam się czy nie lepiej rodzić naturalnie pomimo ryzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczko nie masz co się obawiać cc, to lepsze niz sn. Znaczy dla Ciebie w Twoim przypadku bezpieczniejsze no i nie bolesne, bo znieczulają Cię dokładnie i nie czujesz bólu. A przy porodzie siłami natury to wiadomo... aj, nie chcę o tym myśleć ;] Wiele osób załatwia sobie cesarkę na życzenie, aby zaoszczędzić sobie tej męki przy porodzie naturalnym, tak więc wierz mi, że jest wiele osób, które jeszcze za to płacą ;] Później szew rwie, no ale jakbyś rodziła sn to byłoby pewnie nacięcie i też by Cię szyli. A poza tym jesteś zasłonięta kurtyną i nic nie będziesz widziała i czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka154
Gwiazdeczko, lapia ma rację cc jest naprawdę ok. ja jestem tego najlepszym przykładem, wiadomo póżniej boli jak cholera i rwie cie szew ale to i tak mniejszy kosmar niz poród naturalny( rodziłam 11 godz i niestety sie nie udało) bo dzidzius nie chciał współpracować, wiec jak juz mnie poinformowali ze musi byc cc to mi ulżyło. Podczas cc nic nie czułam tylko łzy mi poleciały jak pokazali mi juz małą:). Teraz tez mam nadzieje ze skończy sie cesarką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka ja wprawdzie nie mieszkam w Lublinie ale zamierzam tam rodzić jeśli zdążę dojechać. ;) Mój lekarz pracuje na Jaczewskiego i tam się wybieram. A ty w którym szpitalu rodzisz? Tylko że widzę, że termin masz 1,5 tygodnia po mnie, więc możemy sie minąć. Jeśli chcesz to możemy wymienić się numerami tel. w razie czego. Ale na naszej poczcie, nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) melduje sie:) ja juz podleczona i szczesliwa ( wyszlo ostre zapalenie nerek z niewydolnoscia, bialko CRP-113mg, mialam wyladowac w szpitalu, ale szybko antybiotyk i zadzialalo), choc dzisiaj na kontroli wyszlo, ze szyjka sie skrocila o kolejne 5mm.. ale trzyma.... (prawdopodobnie zaczela sie skracac od tego zapalenia, bo niby kazde zapalenie w ciazy jest skorczorodne i moze konczyc sie przedwczesnym porodem) widze, ze nie jestem odosobnionym przypadkiem, bo ja tez mialam klopoty z @ itd :/ Moja historia jest wogole troche dluzsza, bo pierwsza @ mialam w wieku 11 lat, a pozniej nagle w wieku 16 lat zaczela spozniac sie miesiaczka i zamiast niej wystepowalo dlugotrwale plamienie... i okresu brak.. po 2-4 miesiace. Leczylam sie diana35 i innymi hormonami az nagle w wieku 20 lat powiedzialam sobie dosc! Odstawilam i moje miesiaczki byly dalej nieregularne i skape, brak jakiejkolwiek owulacji. Leczona bylam luteina, wiele lekarzy powiedzialo mi, ze to menopauza i nigdy nie bede miala dzieci, az wkoncu trafilam do swojego dr co prowadzi mi ciaze, i on powiedzial, ze wiele kobiet teraz ma taka przypadlosc, nie wiadomo czemu, i chcial zobaczyc jak reaguje po clo i wszystko pieknie, owulka 14 dzien, miesiaczka normalna 28 dzien, i w 2 cyklu leczenia zaszlam w ciaze, choc bralam clo tylko dlatego, zeby pobudzic jajniki do pracy :) Dzidzia nie planowana :P tez mam mega zgageee........ i nic nie pomaga :/ zakupy wyprawkowe robi moj N. z moja mama; mamy zamowione juz lozeczko na allegro: http://allegro.pl/lozeczko-ola-materac-gryczano-kokosowy-120x60-i1293114557.html do tego dzisiaj zamowimy ladna posciel; w weekend jedziemy po wozek i reszte zakupow wyprawkowych w nastepnym tygodniu :) jak mi sie cos przypomni czym chcialam sie z Wami podzielic albo o co zapytac to dam znac:) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×