Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

U mnie podobnie z włosami, tak po 3 miesiącu zaczęły garsciami wypadac,dodatkowo Amelka im pomaga. Ja caly czas nosze kitka bo w innym razie dzieki Amelce byłabym juz łysa.Dodam ze juz coraz mniej ich wychodzi, ja czytałam ze to normalne po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bettinka wszystkiego najlepszego ci życzę i obyś zawsze już była taka szczęśliwa. :) Co do nieświadomych słów to napisze wam kilka sytuacji z moim Wojtkiem, które wyszły przypadkowo: - Leży Wojtek na kocyku i próbuje ze wszystkich sił usiąść. Po kilku nieudanych próbach opada zrezygnowany i mówi: AAAA ku.. (całe szczęście że nie dokończył) - Ostatnio jak prasowałam malutkiego ubranka to mąż przyszedł z Wojtkiem do mnie i stoimy tak rozmawiamy. Mały "ma", za chwilę znów "ma". Na to mój mąż mówi: Wojtuś a teraz powiedz to razem. Wojtek na to "nie". - Jak byliśmy na święta u teściów to mały wogóle nie chciał spać. Siedział sobie wieczorem u dziadka na kolanach, więc ja mówię do niego: Wojtek może poszedłbyś już spać a on "nie" - Ostatnio leżymy sobie we trójkę rano jeszcze w łóżku, Wojtek obrócił się do mnie. Leży patrzy na mnie i mówi "ma", za chwilę obrócił się do T. i 'ta" - Wczoraj powiedział (oczywiście niechcacy) do mojego T. "tatia" - Miał też taki okres - co mu teraz minęło że jak zapalaliśmy światło to patrzył na żyrandol i mówił "ooo jeeej". Kotlinka ja daję małemu chrupki kukurydziane Mr Snacki, bo są wygodne Wojtkowi do rączki. Amelee amelka śliczna dziewczynka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Mój synek jest skorpionem i wcale nie uważam żeby był najgorszy. Cały czas się śmieje, nawet sam do siebie, nie wymaga w ogóle uwagi, potrafi sam godzinami siedziec jak ja jestem zajęta sprzątaniem lub gotowaniem. Marudzi tylko, a raczej jęknie jak jest zmęczony, więc wiem że mam go położyc spac i tyle jego marudzenia. Sam zaczepia obcych ludzi oczywiście smiechem. Póki co nie jest najgorszy... Gratulacje dziewczynki z okazji ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, amelee- witaj w klubie ja również Rak. Niania - ja nie wiem jak z chłopami :) ale znam kobietę skorpiona i naprawdę ciężko było z nią wytrzymać. Oczywiście to co napisałam - o strzelcu zabijace itp. to tak na luzie do śmiechu - nie żeby od razy dzieci nam szufladkować ;) Mi też włosy wylatują w zaskakującym tempie.... :( na razie nic nie biorę, bo czytałam, ze tak ma być - to co nie wyleciało w ciąży wylatuje teraz z tymi bieżącymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelee to Ty juz okres mialas?? przy karmieniu piersia?? Wow... to szybko!! No ja tez nie lubie kozierozcow, czy sa samolubne to nie wiem, ja po prostu nie zgadalam sie z wiekszoscia kozierozcow. Sluchajcie... z czym pomieszac buraczki?? Albo ziemniaki?? Ziemniaki probowalam dac malej to mi prysznic zemniaczany zrobila :D Nawet jak pomiaszalam z mlekiem to wyplula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczny ;))) merideath- tak się cieszyłam że mam spokoj z tym na dluzszy czas, a tu niespodzianka a karmię tylko piersią,,,,, ehhh trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przezylam slub i wesele :) nog nie czuje, a tu dzis poprawiny. Impreza sie po 4 rano skonczyla. Malutki byl w domu z opiekunka, greczniutki. Dzisiaj idzie bawic z nami :) pozdrawiam zmykam pospac troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko cycem karmie, ale mi jeszcze na nic sie nie zapowiada... Nie mam zreszta powodow do niepokoju, wiekszosc moich kolezanek karmiacych dostaly okres po 12 miesiacach karmienia (wciaz jeszcze karmily)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka ciesze ze ci sie wesele udalo! Ja tez jeszcze nie mialam okresu ale cos od wczoraj pobolewa mnie brzuch wlasnie jak na @ mysle ze dostane. Karmie go rzadziej bo dostaje te sloiczki i kleik z miseczki wiec praktycznie karmie go cycem tylko przed snem, w nocy i z samego rana. Dziewczyny czy jak moj maly cignie sie za uszko oznacza to zabkowanie? Pozatym sie slini, gryzie co popadnie, goraczki nie ma i jest strasznie marudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Bettinko ja również bardzo się cieszę i jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego . mnie też czasami boli brzuch jak na @ ale mam nadzieje że nie tak szybko wróci ,pytałam wczoraj koleżanki która dawała cycka do 1,5 roku ,przez ostatnie pół roku jako usypiacz tylko na noc ,mimo to dostała @ grubo po roku i jeszcze musiała iść po tabl do lekarza na zasuszenie pokarmu bo tak jej piersi bolały od nawału ,ja pierwszego karmiłam 6 mies a dostałam po 8 mies . Exposive mój też marudzi od około tyg źle sypia w dzień ,budzi się co chwila i jęczy , być może im się ząbki powoli wychodzą ,teraz ma humor ,z tatą przez skypa sobie pogadał ,starszy brat mu nie dokucza bo go nie ma ,powiem Wam szczerze że nudno mi bez Marcelka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od dłuższego czasu Was podczytuję. W końcu i ja coś napiszę :) Widzę ze temat pierwszego okresu. Ja dostałam juz dwa miesiące po porodzie!! A karmię tylko piersią. Mam synka Filipka ur 10.12. Od jakis dwóch tyg zrobił się bardzo marudny, zwlaszcza w nocy. Budzi się nawet co półtora godziny ! Nie ma mowy żeby spał sam. Mam nadzieje ze mu to przejdzie niedługo, może to ząbki? Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na wypadanie włosów polecam szampon dermena! Po trzech tygodniach używania ani jednego włosa nie traceł, a do tego odrastają nowe;-) Betinko gratulacje, że wszystko się udało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JBT -Witaj :) super ze nie tylko ja dostałam hahaha Wiecie co najwyzszy czas zeby naszym bobaskom powychodzily pierwsze ząbki. U nas też znow powoli zaczyna się slinienie nadmierne i wkladanie WSZYSTKIEGO do buzi ale noce jeszcze spokojne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Widać tak być musi że jedna kobieta dostaje zaraz po okresie połogu a inne po roku i widać karmienie piersią nie gwarantuje że się później dostanie miesiączki . Brak okresu ,nie ma znaczenia na płodność, , tylko pierwsze 3 tyg jest się całkowicie niepłodną , ,pełne karminie piersią zwiększa szanse na nie zajście w ciąże a już zwykłe dopajanie herbatką w okresie karmienia je zmniejsza .Tak że jak się nie ma @ można normalnie mieć owulacje ,mnie np jajniki czasami bolą . Obudził mnie durny sąsiad muzykę o 4 -rano sobie puszcza ,bałam się żeby mały się nie obudził bo tak smacznie śpi ,a ja jak spotkam dziada to tak go wyzwę że mnie popamięta ,cztery mieszkania na klatce to wyraźnie słychać u kogo gra ,ale chociaż dzień zapowiada się piękny 19 st na termometrze o tej godz i słoneczko pięknie świeci. Życzę przyjemnego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Wiola ja to bym dała popamiętać takiemu... U Nas to ząbkowanie trwa od miesiąca ponad ehh... jeden tydzień spokój a drugi tydzień makabra nawet nic nie chce jeść do póki nie posmaruje jej dziąsełek dentinoxem. A wy jakie macie żele na ząbkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy bobodent u nas niemal pewne że ząbki wychodzą ,malutki jest bardzo rozdrażniony ,bez czegokolwiek w buzi nie daje rady ,krzyk i pchanie rączek ,poci się okropnie ,jedząc co jakiś czas puszcza cycka i krzywi się bo go boli . Natalia oj jak przyjedzie moja to od razu do tego idioty polecę ,teraz nie chce zostawić malucha a z kolei na klatce przeciąg ,a ten dalej gra tą wieśniacką muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam nasza tabelke, ale moge dokopac sie tej drugiej ROZPAKOWANE kto-----------------data urodzenia---------płec/imię-------------masa i długość: karo31..............04.11.2010..........Wojtuś....... .........2550g 49cm herbataczerwona....09.11.2010..........Kubuś............ ......3150g 57cm Pampusia............18.11.2010 .........Mikołaj................3180g 54cm Niania666...........21.11.2010..........Patryczek..... ... ....3280g 52cm Agawa84.............22.11.2010..........Mariuszek...... .......3450g 56cm Kotlinka.............26.11.2010..........Radek........ ............3720g 53cm mammma80............27.11.2010..........Artur............ ......3225g 55cm pola_30_.............29.11.2010..........Maja.......... ..........3190g 51cm AgnieszkaW...........03.12.2010........Maksymilian....... ....3810g _kasik_.................05.12.2010..........Dawidek...... .......3700g 60cm Pasja24.................05.12.2010..........Kostek....... .........2640g 50cm Gwiazdeczka46.......06.12.2010............?.............. ........2850g 51cm lapia...................06.12.2010..........Piotruś..... ... .......3520g 56cm Amelee..................06.12.2010..........Amelka....... .........3670g 53cm IlonaK.................07.12.2010..........Alanek........ .........3750g 56cm kasia32................08.12.2010..........Maciuś....... ............3420g 53cm janym..................11.12.2010..........????.......... ..............3680g 56cm ewa0505...............14.12.2010............Wojtuś...... ..........3900g 58cm 21_joanna..............15.12.2010............Bartuś..... ..............???????????? Kasiulek1707............15.12.2010.........Sebastian. ...... ... 4160g 56cm gwiazdeczka32......16.12.2010..........Michalinka........ ....... .3280g 53cm wiola.sz................16.12.2010.........Mateuszek..... ...........3200g 56cm Kropka1111 .............16.12.2010 .........Mateusz..............3500g 57cm laura33.................17.12.2010.........Joasia........ ..............3500g 54cm explosive................19.12.2010...........Jannis..... . .........3460g 54cm izula 33.................20.12.2010..........Malwinka............. 3030g 54cm łe rety..................21.12.2010...........Jacek............ .........3650g 55cm bettinka87.............22.12.2010............Michał..... ..............2810g 51cm evangeline.............25.12.2010............Aleksander.. ..... ......4100g 56cm porcupine..............28.12.2010............Emilia...... ...............3890g 54cm basienka154............29.12.2010...........Jagoda....... ............3590g 56cm Natalia_1990...........30.12.2010.............Tosia...... ..........3170g 54cm olenia90.................02.01.2010.............????..... ................???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, JBT - witaj Ja @ dostałam w kwietniu mimo karmienia piersią, a teraz czekam na drugą i tak się zastanawiam jak długo będę tak czekać jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) U mnie pomimo karmienia piersią tylko i wyłącznie pierwszy @ dostałam jak mały miał ze 3 miesiące. Chyba nie ma reguły z tym brakiem okresu jak sie karmi. Mały wisiał na cycu co najmniej 10 razy na dobę i pił troszke herbaty koperkowej ale to tak z 60 ml maks, także nawet go nie dopajałam. Bettinka to super, że sie udała zabawa:) Zazdroszczę Ci, że masz juz za sobą. ja z jednej strony sie cieszę, bo sie w koncu zobaczę ze wszystkimi bliskimi mi osobami, z drugiej boje sie jak mój synuś z opiekunką będzie sie czuł. U nas jeszcze nie widać ząbków, dziąsła nawet nie rozpulchnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JBT fajnie, że się odezwałaś. Mój syn też potrafi się tak budzić w nocy a po tygodniu mu przechodzi i budzi sie raz. Może to ząbki a może coś się wydarzyło w Waszym życiu i mały przezywa. Mój jak chorował, zostawał z babcią na początku, jak wróciłam do pracy, to zawsze odbija sie to rozregulowaniem snu w nocy i częstym budzeniem. Po tygodniu dopiero mu przechodzi. Wiola m,nie to by też szlag trafił na takiego sąsiada. Dosyć, że sie człowiek nie wysypia przy małym dziecku to jeszcze ludzie dowalają. Ja to jestem taka, że bym juz w drzwi waliła o 4:) Jak mój mały miał 2 miesiace to u mnie zrobili sobie imprezę sąsiedzi. Muzyka nam nie przeszkadzała, bo mały i tak spał, ale śpiewy 30 latków napitych to już tak. jak poszłam na góre tak waliłam w drzwi, że myśleli, że policja:) No ale nie moja wina, że dzwonka nie słyszą. Od tamtego czasu już sie przestałam stresować jak mały w nocy popłakiwał, że sąsiadów pobudzi. W dupie ich miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam go przy samochodzie ,powiedziałam że muzykę tak głośno w dzień niech puszcza a nie o 4 rano ,a on na to że bardzo przeprasza bo jest nowy i nie wiedział że tu mieszkają dzieci -no myślałam że padnę ,dzieci nie dzieci muzyki tak głośno o 4 rano się nie puszcza to przepraszał mnie ,moją matkę ,jakiś dziwny teraz wracaliśmy ze spaceru to w oknie stał jakiś nieobecny,straszny jakiś ,ale trudno się dziwić skoro wstaje w nocy i muzy słucha a w dzień zamulony chodzi . Natalia była tylko ta tabelka z wagą urodzeniową i ile cm po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... moja mloda slini sie juz od 8 tyg i to tak, ze ta sline moge wiadrami nosic, od tamtej pory czesto ma zaczerwienione policzki, marudzi tak jak zwykle, zawsze byla marudna, gryzie wszystko co popadnie, ma swoje ulubione gryzaki, ktore dosyc dzialaja, nic innego narazie nie probowalam, juz niedlugo pewnie jej te zabki wyjda, bo tak dlugo widze te objawy a tu nic... no .... zobaczymy... W pogotowiu mam zel Bonjela, uzyty narazie dwa razy i wydaje sie skutkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mojemu malemu sie wczoraj wyrznela dolna jedynka.. widac biala kreske :D wiec czekamy az wyjdzie cala- ale masakra jest taki rozdrazniony wogole nie spi, zel i masaze nic nie pomagaja ;/ chyba kupie mu jakis nurofen forte albo cos...widze, ze juz sie pojawia tez druga dolna jedynka czytam, ze tu dzieci Wasze zaczynaja juz sylabizowac i prawie mowic ;) a moj jeszcze nie ;( choc tyle do niego gadamy... narazie to uwielbia mowic z kciukiem w buzi swoje gaaa, geee i guu... krzyczec i piszczec ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka mój też tylko gugu ,yyyy ,czasami jak krzyczy to mama mu wychodzi ,mają czas dużo czasu zdążą się nagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka nic się nie martw mojej Tosi też sporadycznie zdarza się coś powiedzieć i to przypadkowo, a tak to gada "hrrrrr..." hehehe To ja nie wiem co mi się pokićkało z tymi tabelkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo_31 - nie przypominam sobie żeby wydarzyło się cos co mogłoby na niego tak wpłynąć. Zwłaszcza że trwa to już ponad dwa tyg! W ciągu dnia tez bywa rozdrażniony. Nie używałam jeszcze zadnego żelu na ząbkowanie ale coś czuję że czas się zaopatrzyć :) Dziewczyny a codziennie myjecie maluchom głowy?? Bo mój mały jak go posadziłam w wannie to teraz chce się kąpać tylko na siedząco, jak chce go położyć to jest awantura! Ha :) ciężko mi umyć mu główkę i się tak zaczęłam zastanawiać czy musze mu ją codziennie myć. Jak robicie? I w czym kąpiecie w ogóle? Ja od początku tylko w oilatum go kąpię. Ale chciałabym to zmienić już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgnieszkaW mój mały też jakoś gadatliwy szczególnie nie jest. Już chyba dwa miesiące temu więcej z nami rozmawiał :D Jak przyjdzie pora to pewnie buźki im się nie będa zamykały. Filipek póki co otwiera buźkę żeby wszytsko do niej pakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×