Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

Ulcia to nie pozostaje mi nic innego jak czekac :) ja juz zapomniałam co to znaczy przespac noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ulcia;-) Amlle próbowałaś smoczka dawać?? Może po prostu małemu chce się ssać, a nie jeść jak ząbki idą to smoczek też pomaga. Ja sobie obiecywałam, że smoczka nie będę dawała, ale jak zobaczyłam jaki to świetny usypiacz, że dzięki temu nie trzeba nosić lulać itd to stwierdziłam, że co będę jej broniła tym bardziej, że ona kocha tego swojego usypiacza i jak ją odkładam do łóżeczka to od razu otwiera dziobka żebym jej wsadziła smoczka;-) hehe Moja niunia ma 42 obwód główki, ale mówiąc szczerze to nawet nie wiem o co chodzi z tymi rozmiarami czapeczek? Ja zazwyczaj idę z Tosią i jej mierzę. Macie jakąś tabelkę z rozmiarami czapeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelle mój mały je o 19 cycka potem leży i zasypia przed 21 ,śpi całą noc zaczyna wiercić się o 5-6 nad ranem ,wtedy daje mu szybko cycka bo nie wyrabiam z bólu ,mam dosłownie głazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelle - ja mam córeczkę też z grudnia a dokładnie 12 , i moja Zuzia też przez jakiś czas budziła się nawet 5 razy w nocy na jedzenie, ale od jakiegoś tygodnia budzi się już tylko raz i to ok godz 4-5 i śpi jeszcze do ok godz 8 (no chyba ,że starsza córka ja obudzi :) ) tak więc to chyba taki etap w życiu naszych maleństw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelle spróbuj smoczka, mój od mies bierze smoczek ,wcześniej nie chciał ,może właśnie Amelka ma potrzebę ssania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co powinnam zrobić waszym zdaniem zrezygnować z leżaczka? Tosia tylko by ciągle siedziała ehh... Boje się, że się przeważy ten leżaczek. Fotkę wysłałam na maila jak będziecie miały chwile to zajrzyjcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaśc dziewczyny! witam nowe mamuśki i żegnam narazie was wszystkie:( Dzisiaj wielka przeprowadzka do nowego domu, który dostalismy z angielskiego urzędu miasta( coś jak polskie mieszkanie socjalne). Dom duży i o wiele tańszy niż ten co teraz wynajmujemy. Niestety nie ma tam lini tel. i musimy wszystko załatwiac żeby nam przenieśli tam linie i internet. Ale póki co, jutro jedziemy do polski na urlop na 3 tygodnie i tam raczej też nie będzie dojścia do netu:( W Polsce będziemy chrzcili małego. Babcia z dziadkiem juz nie mogą się nas doczekac, bo to ich pierwszy wnuk, a na razie widzieli malutkiego tylko na fotkach. No to trzymajcie się dziewczynki i zdrówka dla dzieciaczków:) odezwę się pewnie gdzies za 2 miesiące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niania - udanego urlopu zyczę i sprawnej przerowadzki ;) dziewczyny zaden smoczek nie wchodzi z grę, juz próbowałam ale ona wypluwa bo czeka na mleko, dawałam herbatkę to jak w dzien pije do dna, tak w nocy odsuwa glowę, poczym znów probuje i znow odsuwa bo mysli ze to mleko. Az w koncu wygrywa, daję jej mleko i zasypia. Widocznie muszę poczekać, juz myslalam aby sprobowac sztuczne mleko, może ona przed snem potrzebuje wiecej, nie mam pojęcia. Ulcia widzę ze tez masz Amelkę hihi a nasza Amelka miała być Zuzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ja tobie nie pomogę niestety , moja Amelka urzeduje na dywanach, siedzonko trzymam tylko do karmienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelee - Ulcia melduje ,ze ma synka:) Patrysia,ktory dzis tak mnie wpienia, ze nie macie pojecia.Oczywiscie kaszki nie, spac nie, tylko ryk i nie wiadomo o co chodzi ;/ .Niech te zabki sie skoncza... Mysle,ze kolki, ktore mial byly chyba lepsze niz to, co dzieje sie teraz.... Jeszcze pare dni temu, ktos mnie zapytal o 2 dziecko. ehe, niedoczekanie ;P, kiedy widze takie akcje ... Dziewczyny, a jak u Was z waga? No,ja powiem szczerze, ze po prawie 6 miesiacach karmienia piersia jeszcze przytylam :(:(:( i za nic nie wejde w spodnie sprzed ciazy ;(:(:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Ulcia , pomieszało się wszystko , widzę że jeszce jest Lijonka , przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amlle- u mnie też tylko do karmienia, ale właśnie o to chodzi, że już się nie da karmić, bo się boje, że fiknie. Teraz szukam jakiegoś fajnego krzesełka do karmienia z regulowanym oparciem. Z wagą niby ok, bo trochę mniej niż przed ciążą, ale i tak się odchudzam a właściwie wspieram mojego M, on ma do zrzucenia około 15 kg więc nie chce mu robić chrapki na różne smakołyki. Ulcia mi się wydaje, że jak nasze szkraby zaczną biegać a my będziemy za nimi ganiały to tak jak one zrzucą swoje wałeczki tak i my haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola.sz teraz ty sie mnie bedziesz czepiac?? wez dzieciaka na basen kilka razy zanurz calego w wodzie i po problemie... ja pierdole... niektorzy to maja problemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Natalia masz racje ;) i oby oby, bo ja nie moge na siebie patrzec . Nie wiem,jak to jest ,ze jeszcze tyje, skoro nie jadam slodyczy, bo karmie piersia , a czekolada wiadomo uczula.Nie jadam tlustych rzeczy, bo gotuje lub pieke. Juz nawet nie przez wzglad na Malego, ale dla wlasnego zdrowia. I co? I jajo, tyje ;(:(:(... Eh, no zobaczymy, moze jeszcze uda sie zrzucic, bo moj M planuje zakupic dla mnie mala bieznie do biegania.Moze tedy droga ?:) Ja dzis naprawde nie w sosie. Teraz Maly usnal,pewnie na 40 minut ;/. Wczoraj za to moj M wzial go na spacerek i spal 2 h + 1h w domku.Rekord ostatnimi czasy ;). Apropos tego chudniecia, co myslicie o takich specyfikach na chudniecie jak "goodbay apetite" albo Linea Detox ??? Na razie i tak nie moglabym stosowac , ale jak skoncze karmic piersia , to cos bede brala ,zeby przyspieszyc chudniecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia_1990 nie bardzo rozumiem po co o nie pytasz?? podejrzewasz ze mam raka czy cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaaa... w zwiazku z torbielami... kuzwa... no to popisalam sie polszczyzna, ja mialam operacje w UK wiec nie zajarzylam, tutaj to sie inaczej nazywa... nie wykryli mi nic niepokojacego - tak w skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to mi chodziło Merideath. A co do Wioli to przecież ona nic takiego Ci nie powiedziała moim zdaniem??;/ Tylko wytłumaczyła o co chodziło koleżance. Ulcia to są wspomagacze i działają ale tylko wtedy gdy się do tego ćwiczy i stosuje dietę. Niedawno się tym interesowałam i rozmawiałam o tym z dietetyczką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Niania miłego pobytu w Polsce:) bettinka miałaś naprawdę ładną sukienkę. A napisz proszę opiekunka przyszła do was czy woziliście dziecko do niej? Witam nowe dziewczyny:) Ulcia ja to mam 10 kg nadwagi do zrzucenia, karmiłam piersią i żarłam jak opętana, nawet czekoladę potem już podjadałam. Teraz wstaje o 5 lub 6 do małego. na 8 ide do pracy, potem lece do domu i juz do wieczora z synkiem, jakby mi ktos kazał jeszcze na bieżnię wejsc chyba bym od razu zemdlała:) Ja już po spacerach wczoraj wieczorem zaliczałam zgon. U nas też już chyba w końcu pojawią się zabki, w nocy mały popłakiwał co godzina, dopiero jak żelem posmarowałam dziąsła w koncu spokojnie spał. A Tosi to faktycznie bym już leżaczek zarekwirowała jak tak siedzi cwaniara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merideath wszystkie już wiemy, że jesteś niezwykła, ale wyluzuj już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem... mam wrazenie, ze to wlasnie ja jestem zwykla... ech... ja tam nie robie problemow gdzie ich nie ma i od razu sie mnie czepiaja... no co za swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno ,zachowujesz się jak byś wszystkie rozumy zjadła ,wszechwiedząca i z wszystkim sobie radząca .Jasne bo niewyobrażalne jest to jak można dać dziecku jedzonko ze słoiczka albo mieć problem z umyciem główki na siedząco -a co do Twojej ' zwyczajności ' to absolutnie jesteś zwyczajna aczkolwiek jedyna w swoim rodzaju.ŻEGNAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój tez robi mi od groma pobudek w nocy. Nie dość, że od początku ciąży latałam po 3 razy do toalety to teraz wstaje do ludzika. Ja też nie pamiętam kiedy ostatnio noc przespałam. Chciałabym Radziulę już po mału od piersi odzwyczajać, ale już widze, że cięzko będzie -zwłaszcza w nocy. A smoczka to on nałogowo ssie, więc w nocy nic nam nie pomoże :( Nie wiem co się u nas dzieje,. ale i wczoraj i dziś mały miał akcję, ze zjadł kilka łyżeczek jedzonka ze słoiczka i ryk. Musiałam szybko pierś dać, po czym znowu ryk, znowu kilka łyżeczek ze słoiczka i znowu ryk. Może to tez ząbki? Może ma tak samo jak Maksio Agnieszki, że nie może jeść łyżeczką? Nie wiem sama... A może to z brzuszka? Nianiu - do "zobaczenia" wkrótce :) Będziemy tu na Ciebie czekały. merideath - wiesz co? coś w tym musi być. Tyle osób przewinęło się przez to forum, a nie kojarzę, zeby jeszcze któraś prócz Ciebie była takim zapalnikiem powiedzmy negatywnych reakcji. Nie wiem z czego to wynika, może po prostu z tonu Twolch wypowiedzi - pewnie chcesz dobrze, ale rzeczywiście prawie wszystko co napiszesz ma podtekst : WIEM NAJLEPIEJ. I nie chodzi tu o to, ze ktoś chce się Ciebie pozbyć czy coś... Przecież to forum publiczne i każdy ma prawo pisac co mu się żywnie podoba, ale jeżeli czytałaś nas wcześniej to zauważ, że nie było takich akcji typu, że ktoś dla kogoś jest nie miły, a teraz nagle pojawia się napięcie i sporadyczne "kłótnie". Co do tych czapek - Natalia - jeśli chodzi o rozmiary to na metkach jest numeracja wg obwodu głowki. Ja też zawsze staram się mierzyć, ale jak mały akurat leży w wózku i śpi to nie chcę go wyciągać z niego, więc nakładam mu czapkę i niby z przodu OK, a jak wracamy to się okazuje, ze ledwo pół głowy z tyłu zakrywa i odciska się na czole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tak a propo nocy - mój brat pierwszy raz przespał całą noc jak miał 4 lata, więc ja się nie nastawiam, ze to tak szybko przejdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×