Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

Natalia ja mu po swojemu robię np brokuła,marchew ,ziemniak ,ugotuję i razem zmiksuje a osobno robię mięso lub rybę tego nie miksuję drobno siekam do warzyw dodaje masła lub oliwy i tak buraczki,kalafiora troszkę,pietruszka kombinowałam różnie i za każdym razem dla niego to jest blee ,dzisiaj kupiliśmy pstrąga ,mąż upiekł w foli to jadł nie było cofek,dzisiaj nad jeziorem zrobiliśmy grilla to w talerz się rzucił ,rękę w musztardę wsadził zlizał ,skrzywił się okropnie po czym znowu paluchy wsadził w musztardę. Joanna to super że udał Wam się urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny moje dziecko dzisiaj na czworakach przeszło kawał pokoju,odpychając się tak śmiesznie głową ale dupkę podniósł do góry . a z innej beczki czy używa któraś z Was -Parowaru ,zastanawiam się czy kupić czy to zbyteczny zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wiola ja mam zwykły garnek do gotowania na parze i jestem zadowolona, Robie w nim jednak tylko warzywa i kluski, mięsa jeszcze nie próbowała. parowar to już jest droższy. Wysłałam zdjecia na e-mail tak jak obiecałam, no i oczywiście mojego klocuszka też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Robiliśmy dzisiaj znowu wyniki tym razem robiła je mojego M. ciocia i niestety wyszły jeszcze gorzej. Dostaliśmy skierowanie do szpitala więc trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kupilam dzis Bartkowi fajna rzecz mianowicie takie sitko do np owocow i powiem wam ze super sprawa dalam malemu w tym banana a potem kawalek jablka i zajelo go to totalnie a ja nie martwilam sie ze sie zakrztusi dobra sprawa np na spacery dla tak marudnego chwilami dziecka jak moj Bartus:) http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/471-siateczka-do-podawania-pokarmow/page:3/group:2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa trzymam kciuki, bądź dzielna i myśl cały czas pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mam nadzieję, że to nic takiego strasznego i dalsze badania wykażą, że z Wojtusiem jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamietacie :). Nie odzywalam sie dluzszy czas , ale mielismy naprawde zawirowania :D. Mam do Was pytanie... Czy Wasze dzidzie mialy tez brak apetytu po jakimkolwiek szczepieniu ??? Moj od przedwczoraj nie chce jesc ;/.Normalnie wcinal po 3 deserki, 2 sloiczki kaszki dziennie , a teraz ... Szkoda gadac ;/. Co myslicie Dziewczyny?MI brak sil ... Pozdrowienia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa trzymamy MOCNOO B. MOCNO KCIUKI!!!! Dobrze ze nie czekałas do poniedzialku. Swoja drogą lekarka widzi ze cos jest nie tak a mowi by dopiero w poniedzialek przyjsc jak by nie mozna było od razu sprawdzic . Miejmy nadzieje ze to nic powaznego. Powodzenia Ulcia- u nas tez chwilami brak apetytu, czasem mała zje w cholere wszystkiego a czasem ledwoscią jedną łyzke łaskawie wciśnie. Zęby pewnie się kłaniają, w koncu juz ich pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo przesliczne fotki wstawiłaś, niedaleko nas też jest oceanarium , zastanawiam się teraz czy nie podjechac tam, może malutką tez zainteresują te pływające stworki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Amelee :). Natalia ja tez kupilam taki smoczek z siateczka i Maly zajadal arbuza ( przez godzine zajety wylacznie tym :)). My bylismy w srode na szczepieniu.Maly mial 3 klucia. Zniosl wszystko dobrze, nawet bardzo dobrze. Jedyne co, to od tego dnia praktycznie nie chce jesc NIC. Nawet swoja ulubiona kaszka manna pluje.Mam nadzieje,ze mu to minie szybko ;/. Mam pytanie tez do Kotlinki i Karo ... Probowalam znalezc kilka Waszych wypowiedzi wstecz wypowiedzi na temat przejscia z piersi na butelke. Jak bylo u Was? Wasze dzieci od razu wypijaly powiedzmy 180 ml ( odpowiednio dla np. 5 miesiaca zycia ) ? Wiem ,ze nie powinnam tym sie kierowac, ale moj tylko do setki podbije i wiecej nie wypije.Boje sie,ze moze za malo mleka wypija ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka fajna sprawa z tą siateczką nawet nie wiedzialam ze takie cos jest, z chęcia bym malej kupiła, tyle ze szukałam an ebay i nie mogę nic w tym stylu znalezc. Explosive jak by sie Tobie udało to przeslij mi proszę linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysłowa ta siateczka,nie widziałam wcześniej bądź widziałam ale nie zwróciłam na to zbytniej uwagi -czego to nie wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa.... trzymam kciuki i powodzenia ..... wiola.sz JESTEM w szoku że twój maluszek już raczkuje :) fajnie :) moja mała jeszcze nie jest taka silna :) he he ledwo siedzi a gdzie tu mówić i raczkowaniu :) gratuluje :) A swoją drogą dziewczyny co podajecie dzieciom do jedzenia i czy karmicie jeszcze piersia????????? Zastanawiam się czy mogę małej podac jakąś kaszkę lub kleik ryżowy ponieważ są one na mleku modyfikowanym i nie wiem czy nie będzie to przeszkadzało w tym że pije pierś a tu nagle coś sztucznego :) .Pozpowiedzcie proszę :) Kurcze kiedyś nie miałam tego problemu a teraz .......chyba wiek robi swoje ... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa trzymam kciuki, musi byc dobrze. Moj maly ostatnio nie chce jesc mleka, wszystko inne je, moze to na zeby. Trzeba go zabawiac i wtedy zaskoczy i je :/ Michalowi daje kaszki, zupki deserki nie wiem co mozna wiecej juz podawac. Moze cos doradzicie dziewczyny, bo ja w tym temacie to jestem zielona. Ten smoczek siateczka super pomysl. Dziewczyny czy wasze dzieci juz same siedzą? Bo mój Michał jeszcze nie, ale nie martwie sie bo wszystko robi tylko potrzebuje troszke czasu. Karo fotki super :) W takim razie to i ja sie pochwale swoimi, bo odebralismy wczoraj od fotografa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo...bettinka ...... JAKIE WY ŚLICZNE JESTESCIE !!!!!!!!!!!!!!!!Jakie boskie zdjęcia ślubne ....:) normalnie ......Nie wiem co powiedzieć Kochane SZCZĘŚCIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA !!!!!!!!!!!!!!Wiecie co ...może wszystkie powinnysmy wysłać swoje fotki na meila i pooglądac jak to kiedyś było :) ..To może ja pierwsza ....jak tylko znajdę ...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gwiazdeczko,ja daje małemu kaszkę na mleku modyfikowanym jak tylko skończył 4 mies ,mimo że karmie cały czas piersią ,kleik dałam raz do zupki żeby zagęścić ale zrezygnowałam i nie zagęszczam . co do raczkowania to wczoraj po podłodze raczkował ,a teraz tylko na łóżku oczywiście jak któreś z nas jest, a na podłodze w kółko się kręci,siedzi chwile sam ,ale za to nauczył się chwytać barierki w łóżeczku i siadać ,tak że już ma obniżony poziom . mojego ślubnego zdjęcia ,zresztą jedynego z parę lat nie widziałam ,kiedyś moja mama zabrała by sobie odbić i zdjęcie zniknęło , na pewno gdzieś u niej leży jak będę to poszukam i pośmieje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekie wielkie Ulcia...... super!! mogę zamawiac ja jeszcze karmię piersią no i głownie piersią, dodatkowe posiłki dla malej to sliwka z gruszką i pasternak , jak tylko dałam cos innego od razu powstały plamy ehhh.... wczoraj dałam jej pastenak z ziemniakiem i mieskiem to się ksztusiła a potem wszystko zwróciła a przeciez to sama papka tyle ze gęstsza. Betinka sliczne fotki, ten Twój mąż to wpatrzony w Ciebie jak w obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze dzieci są z Wami w pokojach czy osobno, nasz jest z nami w sypialni i zastanawiam się czy go nie przenieść do pokoju ,z tym że musiałabym dać do na górę obok pokoju Marcela a my na dół byśmy się przenieśli ,w nocy się nie budzi w razie czego mam nianie elektroniczną .Oczywiście zrobię to jak mój mąż wyjedzie a dzisiaj już wyjeżdża bo on to panikarz jest i wymyśli że mały jest za mały żeby sam być w pokoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) ulcia ja małego odstawiałam jak miał 5,5 miesiąca. Nie chciał butli. Jak juz zjadł to z reguły 90 ml chociaz niby wg tych tabel powinien 120. Po mału sie nauczył, zastepowałam jedno karmienie butlą tak pomału. Dzisiaj tż nie je tak jak jest wg tabel, je duzo mniej ale częściej i w sumie jakby policzyć ile zjada w ciągu doby to wychodzi, że więcej:) Jak jest za ciepło albo nie ma humoru to nie chce jeść mleczka przez pół dnia i nic mu nie jest. Ja daje już takie jogurciki dla niemowląt po 6 miesiącu. On jest w stanie zastąpić mu jeden posiłek mleczny, bo po jarzynach to potrafi po godzinie żądać mleka. Co do spania to my śpimy u małego w pokoju, przeniesiemy sie do siebie kiedyś, ale mój maluch za mały jeszcze. Popłakuje w nocy, nie chciałoby mi sie latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuz jest u nas w pokoju i narazie tak zostanie bo odkad wrocilismy z tych gor to jest masakra ze spaniem.Zasypa odrazu ale za to budzi sie juz po 2 godzinach i w nocy ze 2 razy i to z placzem nad ranem to samo a juz bylo tak pieknie raz tylko sie budzil ok 2 i tyle a to diwne bo myslalam ze jak tam pojedziemy to bedzie zle ze spaniem bo nowe miejsce i lozko a bylo ok tylko teraz jak wrocilismy nie moze sie przestawic cz c? Co do karmienia piersia to moj pierwszy plan byl ze karmie do 6 miesiaca a jest inaczej bo nadal karmie chociaz napewno mniej juz ale jest dzien ze ciagle jest cyc wiem ze zle robie bo albo tak albo tak ale jeszcze z miesiac tak pociagne i postaram sie juz na serio przestac:) A to moze ja tez wrzuce jakies zdjecie slubne.Bylam wtedy w 5 miesiacu ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj plan był aby karmic do 6 miesiaca, tyle że mala ma to uczulenie wiec przedluzam :) słyszalam ze najlepiej jest karmic do roku, co do spania to mała spi u nas w sypialni, ma łózko do naszego doczepione , takie duzze kombi ;) i nie myslimy o tym by cokowiek zmieniac. w dzien siedzi w swoim pokoju tam ma zabawki itd a jak tylko ma byc drzemka idzziemy do sypialni i wie ze ma sie kimnąć :) w nocy juz coraz mniej ale czasem pojękuje , no i karmię ze 2 razy nam to w ogole nie przeszkadza bo dla nas sypialnia jest tylko do spania, mam znajomych ktorych dziecko spało z nimi do 4 roku i w koncu samo chciało wstawic łozko do swojego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna fiu fiu zajebiste fotki macie , nie no rewelacja , fotograf bardzo pomysłowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Karo :D. U nas juz troche lepiej z tym mlekiem, ale glownie w nocy, bo w dzien musze inaczej kombinowac z kaszkami i kleikami ;D. Amelee nie ma sprawy ;).Ja dalam wczoraj malemu ananasa do tego smoczka, ale wokol ustek zrobila mu sie czerwona otoczka.Dzis juz prawie zeszla. Myslalam,ze uczulenie , ale na ciele nie ma sladow . NAjlepiej chyba dawac jabluszko lub banana. Moj synek spi z nami, w jednym pokoju i jednym lozku.Tak bylo mi wygodniej ,kiedy karmilam piersia, a teraz juz kwestia przyzwyczajenia jest silniejasza :). A co myslicie o mlekach owocowych z Nastle? Myslalam , zeby sprobowac w dzien .Moze zasmakuje malemu i chociaz w dzien wypije wiecej mleka. Co myslicie?Probowala ktoras z Was :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×