Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blandi84

usunęłam ciążę i bardzo tego żałuję

Polecane posty

Gość katolicy nie usuwaja
ciązy bo szanuja przykazanie nie zabijaj ,mniemasz ze nia jestes cóz .... no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani Franki
Nie na jednym forum pokazała Pani,że jest Pani osobą niewierzącą!Co więcej pozbawioną wszelkich zasad morlanych-o czym świadczy Pani powyższa wypowiedź.Zatem takie osoby rzeczywiście są jak zwierzęta-pozbawione jakiegokolwiek uczucia.Ciekaw jestem czy kocha Pani swoje dziecko,skądinąd wiem,że było nieplanowane i było wielką niespodzianką..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani Franki
Nie na jednym forum pokazała Pani,że jest Pani osobą niewierzącą!Co więcej pozbawioną wszelkich zasad morlanych-o czym świadczy Pani powyższa wypowiedź.Zatem takie osoby rzeczywiście są jak zwierzęta-pozbawione jakiegokolwiek uczucia.Ciekaw jestem czy kocha Pani swoje dziecko,skądinąd wiem,że było nieplanowane i było wielką niespodzianką..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandi84
ja nie byłam do końca przekonana do tej aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru ciebie oceniac ja osobiscie nie zrobila bym czegos takiego, pozniej bym nie byla juz sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggq27
blandi kto ci takich glupot naopowiadal o endometriozie?? po pierwsze nie dostalas endometriozy od abrocji.. a po drugie ja mam endometrioze usunieta laparoskpowa, jak wiesz ona sie odnawia co raz, i jestem w 5 miesiacu ciazy, takze nie ma co dramatyzowac o przyszlej ciazy, zrobilas co zrobilas, mowi sie trudno zyje sie dalej, to jest Twoje zycie i dla nikogo nie musisz sie tlumaczyc, moze wlasnie tak mialo byc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemajunia
Witam, z tej strony Maja. Zajmuje się problemem aborcji, ponieważ mam dopiero 17 lat i nurtuje mnie ten temat. Czy chciałby Pani odpowiedzieć na kilka moich pytan? Jeśli nie będze Pani chciała, oczywiście zrozumiem, lecz byłabym wdzięczna gdyby odezwała sie Pani do mnie. Proszę podaję tutaj mój email: michalewskamaja@gmail.com Pozdrawiam, Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellbal
ja osobiście uważam, że usunięcie ciąży powinno być legalne ale najpierw niech sobie kobiety obejrzą film na yputube pt. "niemy krzyk" widać tam m.in. jak lekarz w nożyce łapie główkę dziecka i ją chce zgniatać a dziecko ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi bardzo przykro czytajac twoj post bo sama staram sie 8.5 roku o malenstwo.. Kazdy sam bedzie odpowiadal za swoje uczynki przed Bogiem.... Sa kobiety po aborcji ktore potem nigdy nie moga miec nigdy dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi bardzo przykro czytajac twoj post bo sama staram sie 8.5 roku o malenstwo.. Kazdy sam bedzie odpowiadal za swoje uczynki przed Bogiem.... Sa kobiety po aborcji ktore potem nigdy nie moga miec nigdy dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzeżenie
to ostrzeżenie dla innych chcących dokonać aborcji. Ale ty autorko chociaż masz wyrzuty sumienia,a inne to się z tego jeszcze cieszą.Dlatego Ci życzę byś była szczęśliwa. Ale o tamtym dziecku już nigdy nie zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że natura nie stworzyła takiego mechanizmu, że za aborcją od razu idzie sterylizacja. Typu, że nie ma aborcji bez sterylizacji i człowiek nic nie może zrobić. CHociaż z drugiej strony są kobiety, które rzeczywiście mają powód, żeby dokonać tej aborcji bądź jakieś poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzeżenie
stalingrad popieram cię w 100000000000000% sterylizacja dla takich co dla łatwizny to robią a te które naprawdę muszą ale tak naprawdę to bez sterylizacji ale tylko mogą 1 raz dokonać aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszracjeee
o "tamtym" usuniętym dziecku już nie zapomnisz.... i to jest chyba ten krzyż który będziesz nosić całe swoje życie. Ja swój krzyż noszę już 16 lat i jest coraz gorzej, pomimo 3 moich dzieci czekam na spotkanie z moim aniołkiem. Będę błagać o przebaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtr567aw
blandi84 -jak czytasz jeszcze ten post odezwij sie gtr567aw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandi84
jest grudzień a ja nadal nie zaszłam w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandi84
macie racje aborcja jest zła ale ja do samego końca przed zabirgitm miałam wątpliwości mam wade wzroku nie widze prawie nic może bałam się o swoje zdrowie i flatego usunęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandi84
sterylizować powinno się kobiety z patologicznych środowisk kobiety które głodzą biją albo wyrzucają jak śmieci po otrzymaniu becikowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandi84
udalo sin miesiac temu urodzilam drugiego syna teraz mam mieszane uczucia jesli chodzi o tamta aborcje poniewaz jak dowiedzialam sie otej o ciazy to tez chcialam uuruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooll
jak moglas sie poddac takiemu czemus?Jakos dalabys rade gdyby dziecko sie urodzilo.Jesrtes zwyklym smieciem ty i twoja matka,dobrze ci tak,powinna ci pochwa cala zgnic!!MORDERCA!!!!!!!MORDERCA!!!!!!!MORDERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MORDERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!MORDERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandi84
dla jasnosci w 2005 roku usunelam ciaze w2007 urodzilam syna w 2012 urodzilam syna mam endometrioze wiec dlatego napisalam ze sie udalo bo przez rok nie moglam zajsc a jak zaszlam to chcialam usunac nawet znalazlam ginekologa miala to byc farmakolgiczna abyrcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandi84
spadaj mala nie oceniaj mnie wiem ze zle zrobilam ale urodzilam przeciez dwoch synow a jedno usunelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlamane serce
07.02.12 popelnilam najwiekszy blad mojego zycia, podjelam zla decyzje. Cierpie bardzo!!! I chce ze soba skonczyc. Zabiegu dokonalam w Niemczech. Mam okropne wyrzuty sumienia, jestem zalamana tym co zrobilam. Poddalam sie jak tchorz, wybralam siebie sowoje spelnienie zawodowe zamiast moja dzidzie!!! Chce umrzec!!!Nie moge tego zrozumiec jak moglam!!! Ciagle slysze pytanie w mojej glowie; mamo dlaczego mnie nie chcialas?!!! Nie moge zniesc widoku kobiet w ciazy i malych dzieci serce mi peka. Jestem nikim, smieciem, tchorzem!!! I nie mam po co zyc. Pisze bo chce powiedziec tym ktore nie sa na 100 % pene co do slusznosci swojej decyzji nie powinny sie decydowac na taki krok. Nie da sie juz tego odwrocic, ja zaplace za ten krok najwyzsza cene. I prosze wszystkich ktorzy potepiaja aborcje o to aby nie obrazac kobiet, ktore nie wiedza jaka decyzje podjac ale przez slowa otuchy, wesprzec je na duchu i wytlumaczyc ze dadza sobie rade w roli mamy. Ja nikogo takiego nie mialam czulam sie osamotniona, rozdarta, napietnowana. Stracilam wiare we wszystko w milosc, rodzine, przyjazn!!! W bolu nie do zniesienia zegnam Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic więcej...
cześć czy ty kobieto zdajesz sobie sprawę że przyznałaś się do wykonania aborcji?? Możesz za to być skazana razem z tym lekarzem... Powiem Ci tak urodziłam dziecko jak miałam 18 lat i też jesem niewidoma i nikt nie namówił by mnie do aborcji. Było mi ciężko ale poradziłam sobie a teraz mam 2 dzieci a 3 w drodze i mimo pogęebienia wady wzroku zdecydowaliśmy żeby to 3 dziecko się urodziło bo oboje z mężem nie moglibyśmy żyć z wyrzutami sumienia a Ciebie one zgnębią i jeszcze zrobisz krzywdę tym swoim synom.\\ Piszesz o braku pomocy a rodzice od strony męża?? no chyba że jest on z domu dziecka.. Zastanów się nad tym jaką krzywdę wyrządziłaś całej swojej i męża rodzinie bo na pewno mieli wszyscy żal Myślę że najskuteczniejszą terapią ciebie było by się przyznanie i szczera rozmowa ze wszystkimi bliskimi osobami. Ale fakt zostanie faktem popełniłaś zbrodnie zabiłaś niewinną istotkę dziecko które teraz poszło by do 1 klasy miałabyś szczęście patrząc na swoją kochaną 3 dzieciaczków. Odnosnie Twojego drugiego tematu o niewidomej mamie ja nie odczuwam aby traktowali mnie jak odludka nikt też nie rzuca sie z pomocą więc masz inne spojrzenia na świat i ludzi. W przychodni w szpitalu czy w przedszkolu nie odczuwam abym była "marginesem" społeczeństwa mimo swojej niepełnosprawności... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjshjdhalksdjkdsj
blandi, złamane serce, potępiam was. jesteście dzieciobójczyniami. Jak można przez jedną chwilę decyzji o aborcji zniszczyć całe swoje życie. Nienawidzę was za to. Biedne te dzieci. takie małe, niewinne, nie ma nikogo bardziej bezsilnego niż istota w łonie matki. I to waszą decyzją one zginęły. nie pojmuje tego, nie pojmuje. dlaczego Bóg nie wyrywa wam macicy wraz z tymi dziećmi, które zabiłyście? dlaczego? Boże błagam cię, zabierz tym kobietom zdolność do bycia ponownie w ciąży. Są tego niewarte. szczerze, zabiłabym was własnymi rękami! albo nie...rozszarpałabym was tak jak wy rozszarpałyście swoje dzieci na małe kawałki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanaa13
Witam! Jestem po zabiegu ktry mialam 2 dni temu w 9 tyg ciazy . Byla to najgorsza i najtrudniejsza decyzja w moim zyciu , ktorej ogromnie zaluje. Chcialam tylko napisac zeby nie kobiety ktore o tym mysla przemyslaly calkowicie bo czasu nie cofniemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanaa13
A do potepiajacych : to zagladajcie w swoje macice a nie innych . Rozne decyzje trzeba podejmowac w zyciu i nie zawsze sa one dobre... Kobiety , ktore podejmuja decuzje o aborcji cierpia juz na samym wstepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelkoo
hjshjdhalksdjkdsj, idź człowieku do domu dziecka, zaangażuj się tam na pełny etat, zajmij się tymi niewyskrobanymi dziećmi, wyprowadź je na ludzi i dopiero potem wróć tu z takimi popierdółkami. Bo pisać jest bardzo łatwo. Działaś - cholernie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×