Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna dupa

głupie stereotypy n/t kobiet

Polecane posty

Gość pixi @ dixi
ana nie ciśnieniuj się tak. walker to prowokator. Nie dawaj mu strawy myślowej to zwiędnie jak jego poglądy i jak każdy fiutek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana. anaaaaa
bo jak sadze koledzy ochajtali sie w wieku 20-23 lata. wg psychologi ludzie kształtuja sie przynajmniej do 25tki (wg numerologi ok 30stki) wiec wczesniejsze sluby powinny byc zabronione:P a sądzisz ze te pasje wystarcza Ci do konca życia? w sumie jesteś młody.. wszystko przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
walker ale ja znam kilku, którzy sami by chcieli zalegalizować związek, więc nie mów za wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pixi @ dixi stwierdziłas to po moich oczach czy dowodzie osobistym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna dupa ale zastanów sie czemu chca zalegalizować zwiazek?kazdy by chciał mieć dzienie sex kilkakrotnie bo faceci myslą że po slubie tak będzie a jest na odwrót ana. anaaaaa-Nie wszyscy,mam kolege co się ochajtał w wieku 33 lat po 7 latach zwiazku,po dwóch latach małżenstwa miał już wszystkiego dość,w ciągu roku jego czarne włosy zamieniły sie w siwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi @ dixi
masz kolegów cieniasów. stwierdziłam to po twojej głębi myślowej tudzież wielkości człona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
Chryste Panie, Walker, ale co z tego jak oni mają ten sex często, więc co ślub im zmieni ? Wydaje mi się, że uważasz, że jak Ty nie chcesz, albo koledzy powiedzieli (bo często gadają głupoty przy kumplach dla szpanu), to nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
zresztą co to za myślenie tylko o seksie ? cecha płytkich, wręcz pustych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana. anaaaaa
walker - ale przestań tak generalizowac bo nawet jezeli masz te swoje poglady honor itp to to że mwoisz "wszystkie kobiety sa.." pokusiłabym sie o stwierdzenie ze jesteś tak naprawde głupi. bo jak to ktos wczesniej powiedział tak przyczyniliscie sie do rozwoju cywilizacji ze głownym porzadanym przedmiotem sa pieniadze a nie miłosc troska i poznawanie siebie (tak jak w Pandozea z avatara). Gnoicie nauki psychologiczne a tak naprawde wiedza o sobie inteligencja emocjonalna w najwiekszym stopniu pozwala na szczesliwy zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana. anaaaaa
czarna d**a ale zastanów sie czemu chca zalegalizować zwiazek?kazdy by chciał mieć dzienie sex kilkakrotnie bo faceci myslą że po slubie tak będzie a jest na odwrót - inteligentny facet potrafi poznać temperament swojej partnerki.. potem nie ma rozczarowania. nie rozumiem co zmienia slub. ja tez chce seks codziennie a slubu nie mam. kwestia libido i innych takich. poprostu trzeba sie odpowiednio dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
dokładnie, sex można i 3 razy dziennie uprawiać bez ślubu, teraz nie są takie czasy, kiedy każdy trzymał cnotę do ślubu, więc nie rozumiem o co tak naprawdę chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojecie głupoty nie istnieje w nauce tak samo jak pojecie miłości,miłość opiera sie na seksie lub na macieżenstwie a głupota opiera sie na popełnianych przez ludzi błędach i niskiej inteligencji,nie wiem jaka ja posiadam inteligencję ale przechodziłem w zyciu dosc duzo psychotesów gdzie inteligencja również była badana i wszystkie przeszedłem dobrze wiec nie jest najgorzej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że masz żonkę w łóżku,a tak to nie spotykasz sie z dziewczyna co dzień a jak już to nie zawsze masz warunki do seksu,czasem rodzice sa konserwatywni i nie pozwalaj młodym oficjalnie spędzić nocy pod dachem,po za tym facet żeni się najczęsciej z tego powodu ze dziewczyna wkopała go w dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana. anaaaaa
widac ze nie byłes w zwiazku.. ja tez wielkiego doswiadczenia w tych sprawach nie mam bo w zwiazku jestem prawie 2 lata ale odczuwam milosć nie tylko przez seks. ale przez jego spojrzenie dotyk słowa opieke itd. to jest taka magia wiesz:) pewnie działaja na mnie jeszcze te hormony ale sie poprostu dogadujemy i lubimy siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana. anaaaaa
że co prosze? wkopała w dziecko? ale sorry to on nie potrafi gumy na penisa zakładac czy co? a to kobieta bierze i sama sobie penisa wkłada? aaaa! Ty tak nie znosisz kobiet ze widzisz tylko ich wady. a Tu ukazuje sie cały debilizm ludzki/meski:P to wiesz nie trzeba mieć żonki zeby z kobieta zamieszkać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana. anaaaaa juz pisałem że kobiety tego potrzebuja a faceci nie,ale twój sie do tego nie przyzna bo wie że wtedy byś z nim zerwała jak by ci powiedział że jest z tobą tylko dla seksu i dlatego będzie udawał i odgrywał tą swoja rolę,facet naprawdę sie rózni od kobiety i nie potrzebuje jej czułości i zrozumienia,wystarczy że nie będziesz mu seksu odmawiała i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana. anaaaaa
to sie myslisz mó drogi:) mój facet nie jest ze mna dla seksu o losie. nie tylko dlatego. nie wierzysz w to? udowadniać Ci nie bedę. Ja wiem lepiej czego on potrzebuje. a Ty sie znowu mylisz.. ja mam dobrych kolegów ktorzy prawde mi powiedzą i każdy z nich nie bedac w zwiazku mowił ze brakuje im czułosci. ale seksu takze ale wtedy zamiat pakowac sie w zwiazek zazwyczaj poszukali ugodowej pani. znasz facetów tylko z ich świnskich opowiadań czy co? rzdko kiedy facet -facetowi przyzna sie ze potrzebuje uczuciowosci. przeciez to takie nie męskie. a moi koledzy po co by mieli mi kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana. anaaaaa -dobra,wytłumaczę ci to inaczej,jak nie jestem rozładowany to tez lubie jak dziewczyna sie uśmiecha,lubię słuchac jej głosu i tęsknię za tym co piszesz,wtedy trochę zazdroszę tym facetom co maja laski,ale jak przyjdę przed komp i zrobie sobie wiadomo co,to z ta sama chwila przestaja mnie dziewczyny interesowac,nagle przestaje odczuwac te wszystkie potzreby które miałem pare minut wcześniej,między innymi dlatego normalnym zachowaniem faceta jest to że po seksie przestaje interesować go kobieta i odwraca sie i zasypia a jeszcze przed seksem był taki miły i poczebowałał czułości, a po seksie te wszystkie rzeczy przestały mieć dla niego znaczenie,po prostu odwraca sie i zasypia,ale ty i tak masz swoja teorie i powiem ci że dobzre ze ją masz bp prawda zepsuła by ci samopoczucie,a tak twój facet udaje a ty mu wierzysz i jest fajnie,bądź szczęsliwa,dobre kłamstwo tez daje szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana. anaaaaa
trochę upłycasz ten cały mechanizm. (pozatym ja tez zasypiam po seksie) zaraz po seksie tez odwracam sie tyłkiem i ide spac (bo tak wgle nie lubie z kims spac) ale na drugi dzien funkcjonujemy juz normalnie rozmawiamy ze soba czule żartujemy marudzimy itd. to jest udowodnione ze kazdy potrzebuje sie wyżalić porozmawiac pożartować. jezeli Ty wolisz to robic ze swoimi udreczonymi kolegami to okej. Tylko nie rozumiem czemu skreslasz nas jako rozmówców towarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty za rzeczy wypisujesz... po pierwsze milosc nie opiera sie tylko na malzenstwie i na sexie, do tego dochodzi jeszcze wiecej rzeczy i dodam, ze to nie sprzatanie robienie kanapek przez kobiete a po 2.gie mezszczyzna nie wiaze sie zwiazkiem malzenskim tylko dlatego, ze kobieta wpadla, znam duzo malzenstw ktore pierwsze braly slub ,a pozniej starali sie o dziecko do tego nie oceniaj wszystkich mezszczyzn bo kazdy ma inne zdanie na temat kobiet i malzenstwa itd. ty wogole wiesz co to jest milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze-Rozumiem że ty znasz definicję miłości,miłość to chemia która wynika z natury,po prostu chodzi o sex i mna tym opiera sie miłośc,potem jest macieżynstwo i to tez jest formą miłosci która opiera sie na naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana. anaaaaa-Ja tego nie potrzebuje,kolegą tez się nie zwierzam bo niby po co,nie odczuwam takich potrzeb jak podzielenie sie z kimś swoimi myślami czy kłopotami,wystarczy mi moja osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna znaczy jaka
Ale ty pieprzesz, jak zawsze zresztą. Nie odczuwasz potrzeb dzielenia sie myslami , tak? hahaha.... to co tu robisz? Hipokryta. A po drugie miłość o którą pytała koleżanka nie ma nic wspólnego z seksem ani tym bardziej macierzyństwem, wychodzi tu twój debilizm zyciowy. Miłość to stan w którym jedna jednostka osobowa bezinteresownie troszczy się o dobro innej istoty. Macierzyństwo bezpośrednio ociera się o miłość, jakoby naturalnie z tego wynika ale też nie zawsze. Miłość może wystąpić wsród jednostek niespokrewnionych więzami krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inna znaczy jaka-lepiej być hipokrytem niż chamem pospolitym,na tym polega różnica że ja dyskutuje a ty tylko obrażać umiesz,zauważ że tu jestem anomimowy i to cos innego,bo w realu najprawdobodobniej nie czuje potrzeby dzielenia się z kimś swoimi myślami dlatego że już nie jestem już anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna znaczy cham pospolity
jeżeli być chamem oznacza nazywanie rzeczy po imieniu, takimi jakimi są w istocie to niech tak będzie, jestem chamem. Jesli ci to ulży możesz tak mnie nazywać. Poza tym nie ma większego znaczenia gdzie człowiek wymienia się myslami, albo to robi albo nie ma takiej potrzeby. Ty sam sobie zaprzeczasz. Nie można być w połowie w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w realu można takiej potzreby po prostu nie odczuwać,to tak jak z tą sex fotką,w realu kobiety grają cnotliwe i pożadne kobiety bo nie czują potrzeby rozbierania sie i w realu raczej by tego nie zrobiły,a w świecie wirtualnym same się rozbierają i wrzucają swoje foty,sama widzisz że jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna znaczy cham pospolity
ależ nie jestem w błędzie tylko ty tego nie rozumiesz, co więcej generalizujesz zjawisko. Osoby, które tak robią, dopuszczają się takich zachowań, o których wspomniałeś mają jakieś zaburzenia, mogą być np. uzależnieni od jakiś zachowań, które umiejętnie maskują i pozwalaja sobie na ich ujawienie tylko w sytuacjach, kiedy są sam na sam ze sobą albo dla osiągnięcia jakiś innych celów np. zarobkowych bądz dla poprawy samopoczucia albo samooceny również ale nie postępują tak wszyscy. Nie wszyscy są hipokrytami i nie wszyscy poszukują potwierdzenia własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co cię zdradziła
czytam i widzę że czarna du..pa rozpętała burzę w szklance wody. Czarna ma specyficzny sposób myślenia. Kto nie z nią ten przeciwko niej. Zobiłam dyplom z wyróżnieniem. Dostałam nagrodę państwową. Więc jako kobieta osiągnęłam więcej niż niejeden facet. Teraz kieruję dużą firmą. W pracy 99% facetów, tylko trzy panie. Mam na codzień przez 12 - 14 godzin taki młyn, że po powrocie do domu pragnę tylko kąpieli, zjeść coś smacznego i pospać. Facet, nawet przyznam mój mąż, kąpiel mi przygotuje, obiadek poda, do lóżeczka zaprowadzi. pomasuje i wtedy odchodzi mi ochata na sen. Zaczynam odczuwać dzikie żądze i rzucam się na tego pożal się Boże faceta i bo biorę w swoje posiadanie. Czarna genernie masz rację tylko nie dońca. Z mężęm jesteśmy partnerami, kumplami i kochankami. 3 w 1. i tak jest pięknie. Ty chcesz widzieć wszystkich na swój obraz i podobieństwo. Kto myśli inaczej to d.u.p.e.k niewart spojżenia. Traktujesz ludzi jedną miarką. TOLERANCJA to taki dziwoląg który pozwala nam traktować i akceptować ludzi takimi jakimi są. Ty chciałabyś wprowadzić dyktaturę. Pewnego dnia trafisz na faceta który będzie Cię urabiał w rękach jak plastelinę. Będziesz jego bezwolnym narzędziem. Staniesz się jego niewolniocą. I na nic Twoje dzisiejsze dywagacje o wyższości i mniejszości. To co cię trafi my kobiety nazywamy miłością. Mój nik wcale nie znaczy że zdradziłam faceta. Zdradziłam swoje dziecinne wyobrażenie o kobiecie dominującej w świecie. Mam władzę w swoich rękach. Mówią o mnie wredna zimna suka. Ale przy swoim facecie jestem taka malutka, bezbronna. Wiem na pewno. Gdyby nie on nigdy bym nie osiągnęła tego co mam. To dzięki niemu jestem po prostu człowiekiem. Więc czarna i ta reszta sufrażystek przestańcie pieprzyć głupoty. W głowach wam się poprzewracało. Wróćcie do realnego świata. Z chłopami żle ale bez nich jeszcze gorzej. Wystarczy spojżeć tu na forum. To kobiety zdradzają najczęściej, a póżniej błagają o ratunek. To kobieta mówi o dawaniu jakichś tajemnych znaków facetowi tylko sama ich nie rozumie. A tak na koniec czarna d.u.p.o Jeżeli tego nie wiesz to KOBIETY RZĄDZĄ ŚWIATEM a nie faceci. To dzięki rodzajowi żeńskiemu jest tyle zmian, wojen, wynalazków i ludzi. Wystarczy za przykład trywialna wojna Trojańska rozpentana dzięki pięknej Helenie. To dzięki p. Walewskiej Napoleon stworzył Księstwo Warszawskie Przykładów można podawać setki i tysiące. Ty na pewno świata nie zmienisz i dzięki Tobie nie będzie nowej wojny. Zbyt mocno zapatrzyłaś się na siebie i swoje odbicie w lustrze. A szkoda mogłabyś być nie tylko piękną ale i mądrą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna znaczy cham pospolity
nie zgodziłam bym się z koleżanką odnośnie rządów kobiet. Pośrednio mają wpływ niebagatelny na mężczyzn ale jak się to ma do rzeczywistego rządzenia i wpływania na losy świata oraz poszczególnych jednostek oraz kreowania rzeczywistości zgodnie z wolą kobiet ? Tu bym polemizowała. Owszem kobiety, w których dużą się mężczyźni mają posłuch i mogą coś tam przeforsować ale... ile w tym jest ich własnej woli a ile nacisku z zewnątrz??? często pod wpływem innych mężczyzn. Troszkę demagogią powiało ale nie będę się czepiać. Ważne żeby żyć w zgodzie z samym sobą. A historia nie przekazuje nam obiektywnej prawdy, zwykle tworzą ją zwycięscy na potrzeby stworzenia symbolu, legendy, ktora złapie za serca ogół i porwie ku współdziałaniu bądz będzie przestrogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co cię zdradziła
W każdym związku facet to głowa, która z'myśli i rządzi" kobieta to szyja, która kręci tą głową w tę stronę, którą ona wybierze. A kobiety poza nawiasem to te co nie są w związkach. Ja mężowi nigdy nie robię wymówek przy ludziach. Ja z mężem rozmawiam o tym wszystkim co nas łączy, a nie oty co nas dzieli. Gdybyśmy zaczęli rozmawiać o tym co nas dzieli to by oznaczało, że nasz związek przestaje istnieć. Przyjmij to inaczej. Każdy związek to przedsięwzięcie składające się na początku z dwojga partnerów. Jeżeli krąg osób w związku powiększa się o intruza przestaje to już być związek. Powiększenie grona w związku możliwe jest tylko o dzieci. Ta reszta świadczy że zaczyna coś parnerów dzielić. A wtedy związek zgodnie z kontraktem przestaje istnieć. Następuje podział wkładów pierwotnych i zysków osiągniętych w trakcie kontraktu. Dochodzi jeszcze kultura partnerów. Ona daje wyobrażenie rozstania i jego formy. Zresztą ja broniłąm swego zdania do czasu gdy stwierdziłąm, że życie jest piękne z człowiekiem którego kocham i na którym moę polegać. Z człowiekiem, który ma swoje zdanie i potrafi je i obronić i przkonać mnie do jego słuszności. To po prostu nazywa się spełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×