Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna dupa

głupie stereotypy n/t kobiet

Polecane posty

Gość czarna dupa

zaczynając dyskusję skopiuję swoje słowa z innego tematu drażni mnie taka generalizacja kobiet, stereotypy, że właśnie kobiety chcą tylko pieniędzy, sypiają z byle kim, kiedy się upiją od razu wskakują do łóżka. to bardzo krzywdzące, bo ludzie żyjący tym nie pomyślą, że np taka kobieta może kochać tego bogacza, ma dużo kolegów, ale z żadnym nie chodziła do łóżka lub upija się i myślą, że jeszcze chwila aż rozłoży nogi. aż mi przykro, że można kogoś tak poniżać dla własnej sastyfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa - zgadzam się , nawet jeśli mówicie, że nie patrzycie na kasę, to później zaczynają sie teksty w obecnosci faceta: - kochanie jaki ładny, srebny samochód tam stoi - moje auto musi mieć klimę żebym mogła wogole do niego wsiąść - mógłbys mi kupowac wiecej prezentów - dlaczego spedzamy wakacje tylko w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nikogo nie poniżam,po prostu żyje na tym świecie i wiele rzeczy można zaobserwować,zgodzisz się chyba ze pożądny i normalny facet nie ma dobrze z związku z kobietą?Zgodzisz sie chyba że kawaler ma sie dużo lepiej niż żonaty mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to ma do kasy? ja na przykład kupuje sobie samochod z klimą sama, bo słabo mi podczas upalow.. i jakbym ciagle jezdzila z facetem nad polskie morze to spytalabymz ciekawosci dlaczego zawsze tam? czy faktycznie tak to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcioszek, Twoja dziewczyna/była dawała takie teksty? nieźle się uśmiałam, bardziej żałosnych tekstów dawno nie słyszałam:D nie wierze,że są takie głupie panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
to już nie można powiedzieć, że samochód jest ładny ? tak jak ładna sukienka/obraz/zdjęcie. Co to ma wspólnego z materializmem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pomysle ze miałabym,
iść do pracy gdzie otaczałyby mnie przemądrzałe nudne kobity to juz wole facetom robić laske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcioszek masz absolutna rację,sa tez teksty w stylu: -A mąż od Magdy zarobił w tym miesiącu tyle że kupił jej nowy samochód -A mój kolega był biedny ale mądry i teraz żyje sobie na wysokiej stopie -Zamiast iśc na ryby mógłbyś poszukać sobie drugiego etatu,wtedy było by nam lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od tego w jaki sposób mowi sie generalnie wiekszosc kobiet dąży do tego żeby mieć wygodne życie sugerując facetom, że mają zapieprzac zeby spełniac ich oczekiwania finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
no przykro mi, jakoś nigdy nie miałam parcia na bogatych, więc coś tu się nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
szczerze to zawsze ta kwestia była mi obca i nie mam pojęcia skąd się wziął ten pogląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wre to wer
Jednak coś w tym jest. Facet, który utrzymuje rodzinę, zona w domu (problemy ze znalezieniem pracy, dzieci itd), który oddaje CAŁĄ wypłatę żonie, słyszy, że jest "mało romantyczny, bo nie kupuje jej kwaitów". To co, ma brać nadgodziny, żeby na te kwiaty zarobić? Czy baba może lepiej niech sobie znajdzie bogatszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna dupa-dobrze wiesz ze te teksy uderzają w nas i specjalnie je mówicie ,uderzaja w naszą godność i honor,nawet nie wiesz jak nas to boli,dlatego ja wolę być kawalerem bo wtedy nerwy mam spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo sytuacja: zapierdalam w słoncu (+50 st. conajmniej), leci ze mnie jak z kranu, zajechany wracam do domu , a pozniej słysze : jestes wiecznie zmeczony, nie masz czasu dla mnie, dlaczego nie jedziemy do znajomych a ja chce choc raz w tygodniu zrobic pranie dla siebie, posprzatac pokoj i ODPOCZĄC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek spod monopolowego -niestety ale z życia bo to prawda,gdyby nie seks to facet nawet by nie spojrzał na kobietę a co dopiero się z nią związał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
wiem o tym, ale sa np kobiety, ktore slysza codziennie od mezow pretensje, mimo tego, ze czesto zajmuja sie domem, dziecmi + praca, ze nie wygladaja jak te spod skalpela. to jest bardzo krzywdzace, w koncu Twoja kobieta powinna byc dla Ciebie najpiekniejsza, czyz nie ? i nie mowie tu o jakiejs totalnie zaniedbanej, z wielkimi walkami na calym ciele, tlustymi wlosami i ubranymi jak lump tylko mezczyzni tez czesto wymagaja nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauwazyłam ze faceci którzy nazywaja kobiety materialistkami są po prostu strasznie zakompleksieni że nie moga mieć tego co by chcieli .... co z tego że kobiecie sie podoba fajne sportowe BMW mój facet wie że pomimo tego że tak mówie nie oczekuje żeby on takiego miał tylko że ja bym chciała takim kiedyś jeździć... co do prezentów to chybva od czasu do czasu na głupia czekolade was stać co???? Wystarczy sobie kilku piw odmóic i jest git!!! Materialistka nigdy nie byłam i nie będe ale panów z kompleksami wysyłam do szkoły uczyć sie innego zawodu i żebyście się gorsi nie czuli , bo rozumiem że skoro wy byście mieli wszystko to kobiety tez nie możecie mieć bo wkońcu jak to moze byc żeby kochać majętnego mężczyzne - przecież to nie możliwe... kocha się tylko ludzi biednych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
marianka89 zgadzam sie, mysle ze to wynik zazdrosci, ze sami nie posiadaja pewnych rzeczy. watpie, zeby ktos naprawde wymagal kokosow, a sami panowie kiedy np chce im sie postawic piwo strasznie sie wzbraniaja mimo tych narzekan na to pozadanie przez kobiety pieniedzy. to wszystko jest calkowicie pozbawione sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna dupa bo faceci to już taki gatunek :) Chcą pięknych kobiet które będą w rzeczywistości ich służącymi czyli przynieś wynieś pozamiataj:) A sami o swój wygląd nie dbają . Jak usłyszą że ktoś dobrze wyglada to pełna obraza ale sami o sobie nie pomyśla żeby wykapać się , ubrać normalnie tylko nie... jak facet zadbany to od razu gej musi być.... Niech sobie gadają że jesteśmy materialistkami .... jak my takie jesteśmy na pieniądze to niech oni przestana wybierać i przebierać w kobietach czy ładna czy brzydka tylko niech biora co jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
a jeszcze lepsze jest to, że oglądają się za innymi, a w większości wiele sobą nie reprezentują, to jest brak szacunku do własnej kobiety, szukają ideałów sami nimi nie będąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu szufladkują
To jest proste :P Jak się kobiecie podoba "to srebrne auto" - to jest ona materialistką, gdy facetowi podoba się to "zajebiaszcze czarne BMW" - to koleś zna sie na rzeczy. Osobiście nie używam klimy jako kobieta "materialistka" bo od razu się przeziębiam :D, może przez to że jak jadę w dłuższą trasę sama to lubię sobie śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
no ta jak się powozić z kumplami to zajebiście, a kobieta to blachara i leci na furę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taltezbywa
Niestety, stereotypy na temat płci pieknej funduja babka inne babki. Przykład: Bardzo często słyszę, że facet to pies na baby, każdą by pyknął, instne zezwierzęcenie etc. Ostatnio jednak zastanawiam się czy to własnie babką nie odwala:) Pora walacyjna, %% w czubie, często podjadę srodkami komunikacji. I co widzę? Panienki, które świdrują oczkami kolesia nawet jak jest z kobietą, matki z dziećmi które zamiast pilnować dziecka świdrują kolesia. Świdrują tak jakby zaraz miały skoczyć i się zesrać w locie;) Wiem, że poczucie własnej wartości rośnie wraz z brązem na ciele i bieganiu wręcz w stroju kąpielowym po mieście jednak to nie znaczy, że macie połykać w całości i wręcz wykonywać dziwne ruchy w stylu pani szukającej klienta. Czy to znaczy, że wszystkie baby bez krępacji przejmują "stereotypową" pałeczkę po panach? I niektóre z was śmią nas nazwać świnkami:P Sterotypy są i będą jednak wartościowa babka oleje je ciepłym moczem. O babce z klasą nikt raczej stereotypowo nie pomyśli. Jednak najpierw trzeba mieć klasę jako człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wkurza to, że "podobno" każda kobieta ma coś z lesbijki. NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoko
Kobita też może powozić się zajebiście ... swoją furą. Podoba Ci sie kochanie inny, droższy samochód? Kup sobie :) No ale lepiej dupkę wozić i marudzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×