Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Muhahaha :D Ależ jestem z siebie dumna :classic_cool: A jeśli chodzi o łowy, to ja mam pieska, właściwie suczkę i mogę Nieznudzonemu pożyczyć na podryw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, krocze mam niewygolone, a piersi krzywe, więc na szybko nic z tym nie zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywaj Wrono, miło było, dzięki za pogawędkę:)🖐️ Tez uciekam, bo FAJNIE mi zapetyt zaostrzyła swoimi kulinariami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a ja musiałam pomidory dokroić do tej bruschetty :P No cóż, do wieczora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy FAJNIE przeżyła swój obiad???:( Szkoda by jej było, strata byłaby niepowetowana z kilku względów;)! Bo i mila i mądra ii...oczy ma śliczne, i kto tam wie co jeszcze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam :P Ja się umiem bronić. Zresztą mój brat lubi dziwne jedzenie: kebaby albo coś mega ostrego, mój ojciec najlepiej by jadł schabowe na zmianę z mielonymi, a moja mama nic nie je. Natomiast ja jem to co mi smakuje i to sobie gotuje, i w ich gusta nie zawsze to trafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia chyba gdzieś wybyła, na gg też się nie odezwała, więc pewnie zajęta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh:) ))))))))))))) Przy tak zróżnicowanych gustach to właściwie nie grozi Ci dożywotnie zesłanie do kuchni, bo nie sposób wszystkim dogodzić. A zresztą, zawsze jest wyjście - można spaskudzić jakąś potrawę raz i drugi,... i podać się do dymisji w razie jakiejkolwiek reklamacji lub najmniejszego skrzywienia się kogoś przy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem, ale jak wróci, to na pewno nam opowie. :) Tak sądzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×