Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość linger pozdrawiam
Secia nie kłamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sett, przyznaję ci rację. W swoim umyśle stoczyłam mega bitwę o to, ale sumsumarum :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
ja:) to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) .08.2010] 17:45 linger pozdrawiam nieznudzony, jestem pod wrażeniem tej ewangelii Linger pozdrawiam...:) dziękuję za uznanie.😘 ...i żebys tak, daj Boże, choć z trzydziechę miała !?.....- postarał bym się naprawdę wywrzeć wrażenie:P:P!! FAJNIE, no powiedz mi, czy jak się zastanowić, to rzeczywiście nie wygląda na "wirtualne zabawy-jaja" kogoś nienormalnego, kogoś kto dostał zabawki-ludzi, i robi z nimi co mu tylko na myśl przyjdzie. Mi to wygląda na bezmyślne, dlatego często okrutne, zabawy giga dzieciaka, który dostał zabawkę, i ją własnie próbuje. A ta zabawka to my wraz z całym Wszechświatem!? setunia ale podobno lepiej uczyc sie na czyichs bledach jak na wlasnych przynajmniej nie cierpimy tak. Settt, już mówilismy tutaj o błędach..... Wtedy padło stwierdzenie, że każdy popełnia błędy ale życie jest tak krótkie, że ledwo zdążamy popełnić dostateczną ich ilość, a juz powtarzanie błędów, jest niedopuszczalnym luksusem!:) Dlatego obie z FAJNIE chyba macie rację, bo najlepiej popełniac własne błędy, ale żeby zdążyć popełnić ich odpowiednią ilość, należy starannie je selekcjonować, i na podstawie obserwacji błędów innych ludzi, nalezy niektórych juz nie popełnieć, a to tylko dlatego, żeby zdążyć popełnić wszystkie własne!:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N sorry nie wiedzialam ze to takie straszne bedzie chcialam zeby mi ktos uswiadomil ze to neimozl;iwe ze takei cos ktos mogl przezyc i w ogole myslalam ze takiei rzeczy nei robia na mnei wrazenia ale to przebilo wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze pozdrawiam tajemniczą pomarańczkę. I całą ekipę. Nieznudzony, jeśli Twe życzenie - co do trzydziestki - dotyczy mojej osoby, to się nie spełniło. :P Miłego wieczorku dla Was wszystkich. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LINGER... to dla mnie prawdziwy cios!!!:( Postaram się jednak go przeżyć - przecież kiedyś musisz tą wyczekiwaną przeze mnie trzydziechę osiągnąć!???:P:P Sett, nie lamentuj, przeciez nic takiego się nie stało.:) Jeszcze raz, miłej i stosunkowo udanej,.......bay bay;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu, miłego dnia Ci życzę. :) 🌼 Nieznudzony, to tak dobrze o Tobie świadczy, że próbujesz wywierać wrażenie tylko na kobietach w odpowiednim wieku, bo inne przecież nie zasługują na zainteresowanie. ;) Pozdrawiam też tajemniczą pomarańczkę. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger, ależ oczywiście, że wszystkie inne też zasługują!!:) Z tym, że ja nie ukrywam preferencji, a to mi wolno przecież, tym bardziej wolno, że ten ulubiony wiek, jest bardziej wskazany dla realizacji moich niecnych zamiarów względem pań we wzmiankowanym przedziale, których to zamiarów tez nie ukrywam.;) Jak daje się zauważyć, to jednak rozmawiam, usiłuje nawet flirtować i z dziewczynami znacznie poniżej postawionego przeze mnie kryterium, i wg. mojego skromnego odczucia, jakos to się klei. Zatem proponuję nie zwracać uwagi na wyznaczniki i bariery, a włączywszy się do dialogów, bez uszczypliwych uwag, będzie można, myslę,...pogadać!?:) Jeżeli jednak ktokolwiek poczuł się urażony, niedoceniony, pominięty, opuszczony, lekceważony i co tam jeszcze,..serdecznie przepraszam! :))) )))))))))))) 😘........... iiiiii obiecuję poprawę.;) A gdybym komuś przeszkadzał , to też proszę o wyraźną informację, postaram się uczynić zadość życzeniu, mimo, że publiczne to forum, i niby każdemu wolno tu przebywać, głos zabierać itd., bo demokracja na to pozwala!!!! Niom!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko, skąd ja Cię znam? Z dawnych czasów? Nieznudzony 🖐️ - Chyba mnie wzrok nie myli, że napisałeś, iż szukasz przyjaciółki do pogaduszek, a w tym celu nie potrzeba określonego wieku, wystarczy wzajemne zrozumienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×