Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

No masz, zboczeńcu:)) Ale trafiaja się takie co chcą od razu i przed zachodem , po zachodzie i w ogóle bez zachodu - to jak je nazwać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz kota:D??Ja też :classic_cool::D Z kotem to raczej nie wychodź na spacery :D Wiem ,że sie zdarzają :DNie smiałam bym je nawet nazywać :D chociaż jedna nazwa mi się z nimi kojarzy "Napalone Kotki':classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sama widzisz, że takie "kotki" to nie jest to!! Chciało by się cos mniej napalonego, madrzejszego, ale trochę kicusiowatego też;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeejjj:DA ja już myślałam ,że Ty preferujesz tylko taki kociaki :D:P Rozczarowałeś mnie:(:D Więc musisz polwać bardziej wyrafinowanie:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O...., e nie..jakoś nie widze się z pieskiem, na smyczy, dostojnym krokiem, i łakomie na wlaścielki innyc psiaków zerkać!? Cos mi sie wydaje, że właściciele, a szczególnie właścicielki psiaków, z którymi na spacery chodzą, sa nieźle szurniete, bo to sie daje zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrono, coś trzeba gadać, żeby zwabić Kociaki, a za kociakami przeważnie cos bardziej powaznego nadciąga - takie są reguły.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz strategii łowów?? Ojjj, byłabys łatwym kąskiem, no i jakim atrakcyjnym, bo takim niewinnym.....!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie obiad został przetestowany na mnie samej oraz na moim bracie. Przeżyliśmy bez Zdrowaśki! :D A nawet bardzo nam smakowało (cóż za skromność ;) ) Aż normalnie foty zrobiłam i zaraz wam pokażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie na tym zupełnie...Właściwie to chyba Ciężko mnie poderwać ,bo z góry zakładam ,że każdemu facetowi zależy tylko na tym aby mnie zaliczyć :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wprawy w łowach.....?? no cóż, cięzka wieloletnia harówa....:);) Ale i do zaoferowania ma sie równie duzo jak dużo jest wprawy w łowach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no, nie..taki bez doświadczenia to w oczach ma napisane o co mu głownie biega!:) Idlatego straszy od samego początku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrono,...łowie, łowię..i daj Panie aby pomyslne łowy były, darz bór, bo ptactwo też trofeum przecie.;) ))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu :( ? Czy kiepsko to wygląda? :P Jeszcze tacie zrobię, więc może nie wszystko stracone i ktoś zdąży uchwycić mój żarłoczny wzrok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez brak mistrzyni na focie duzo stracilismy, niestety, chciaż dania pieknie sie prezentują, gratulacje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×