Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Dzięki, dla Ciebie też 🌼 - na wypadek gdybyś okazała się kobietą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
wolę 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to muszę Cię zmartwić, bo całusy mam już zarezerwowane dla Kogoś innego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że i pierwsza bywa ciekawa, ale tym bardziej i tym prędzej, i nieuchronnie prowadzi do drugiej. Ale zgadzam się, że na pierwszej, nawet ciekawej, też się zatrzymać można, co jednak pozostawia niedosyt jakiś z braku efektownego zakończenia dysputy!:P:) ))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
jeszcze nie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj robię pierwszy raz obiad dla całej rodzinki. Ciekawe czy ich nie otruję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
ale Ty trwaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
dlaczego :( ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
już nie będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia2143
Dziewczyny, koniec z samotnością! Zapraszam Was na www.kobitkowo.com Stron o tematyce kobiecej, w internecie, jest bardzo wiele. Dlaczego więc kobitkowo jest tym szczególnym miejscem w cyberprzestrzeni? To właśnie tutaj możesz się dzielić swoimi radościami jak i smutkami. Na kobitkowie czeka Cię masa ekscytujących dyskusji. Prócz kontrowersyjnych tematów znajdą się też takie dzięki którym dowiesz się wiele o pielęgnacji duszy i ciała. Na mamińcu podzielisz się z nami osiągnięciami swojej pociechy, a jeśli dopiero jesteś w ciąży to dowiesz się wiele o wychowaniu swojego potomka. Kobitkowo to istna skarbnica wiedzy a co ważniejsze - Ty też masz szansę tworzyć ją z nami. Nie zwleka, dołącz do nas już dziś. Rejestracja jest darmowa. Z nami możesz tylko zyskać. Nieważne czy masz 16, 30, 40 czy 60 lat! Dla każdej kobiety znajdzie się tu miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE, na wszelki wypadek niech wcześniej może rodzinka machnie jakąś modlitwę, nawet krótką,...i wystarczy!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowaśkę symboliczną i już.:) Wrona 🖐️,..coś dziwna jesteś!??:).. Nowe piórka czy co?? Tamte jakoś tak...wrONA były!? Ale tre też ładne, może być.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak świadczy o przytomności umysłu w każdej sytuacji i w każdych warunkach :D:P a ja nie mam siły na nic:Oja chcę nad wodę😭;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha:)..no dzieki za subtelne wyjasnienie.;) Ja mam kilkaset metrów do zalewu ale nie mam z kim tam iść, a wieczne "łowy" juz mi sie znudziły, bo jakies same cnotliwe przyłażą chyba,..... albo ja mam taki wykoślawiony gust i garbate szczęście na dodatek:O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi się zdaje ,że juz od dawna tak polujesz!:P skoro Ci się juz nie chce :DMoże odpuść polowanie ..po prostu chodź na spacery :) i trafisz na pokrewna duszę;)Masz pieska?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×