Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość .......Bianko....
Cze..;) Dziewczyny. Wrociłam z Gd, straszne korki. Setus wysłałsm na fcb jak prosiłas. Nieznudzony Nie jesten śpiochem wstaje wcześnie i zbyt pózno chodze spać:P 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Kropcia u mnie też pada, musze lecieć do garazu i sprawdzić czy nie podtapia mi autka masakra, po ostatniej ulewie był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się nie chce uczyć :P Przerobiłam 6 pytań, poczytałam książkę, ale to i tak wierzchołek góry :( Oczywiście jakieś 3 godziny spędziłam przed tv :P No i tak jak czytam o fizyce relatywistycznej, to mam przed oczami łobuza. Jestem za to na siebie bardzo zła :O Chciałabym być mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam szacun. Wykucie się na pamięć to żadna sztuka. Chciałabym to naprawdę rozumieć, a rozumiem tylko w jakiejś tam części. W ogóle teraz tak sobie pomyślałam, że może się zapiszę do koła naukowego na wydziale. Chciałabym zacząć coś tam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza dzis :( U mnie leje ze az smutno...Pajaczek sie zadomowił na mojej szybie ale deszcze go zmyły :( wszyscy gdzies imprezuja a ja w domku ;/ Słodkich snów kochani :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano ciszowo-nastrojowo:) lubie jak pada:) slucham sobie milej nastrojowej muzyczki:) prawie bajeczka!:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Miałem wyjazd dziś rano,...ale wczoraj byłem w raju, ach.. jak tam pięknie. Tam jest wszystko, i to w pierwszym gatunku.:P Zmykam, bedę po poludniu. 3mcie się miłe dziewczyny;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Cze...;) Milego nia. Setus Chyba jednak zmienie zdanie.....jak ktos tak bardzo prosi.... Nieznudzony Ciesze sie ze Masz dobry humorek, ja tez😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w raju? Ja też chcę, proszę mnie tam zabrać! :P Smutno mi ostatnio jakoś :( I dzisiaj znowu nauka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N pierwszego gatunku?:P no dobra niech Ci bedzie;) moze to raj utracony? a mzoe ziemia obiecana? B tylko krowa zdania nei zmienia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko, trudno nie mieć humoru po wycieczkach do rajskich ogrodów, gdzie owocu zakazanego co niemiara, gdzie ambrozja, tylko ręką sięgnąć!:P Fajnie,.. chętnie zabiorę,..ale Ty świeżo po dziesięciodniowym jesteś, więc możeee.. troszkę później ?..., ale obiecuję,że będzie równie pięknie!;) Settt, ojj..., drobiazgowa jesteś...!:) Wiadomo, że są też inne raje, zatem prawidłową a co najważniejsze obiektywną ocenę można wystawic po porównaniu z tymi innymi.:) A Twoje złote myśli są trafione, bo po utraconym raju może być ziemia obiecana, i to jest przedsmak następnego raju, uważam!?? Linger,... cześć:))), miło Cię widzieć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Nieznudzony Zgodze sie z Toba *raj* to pojecie wzgledne.....:P! Kazdy ma inne odczycia i pragnienia....;) Cze..Linger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia właśnie widze ze 3 tys ale 101 str jest Twoja :) brawo...Zakon?Myslalam o tym ale ... hmm raczej nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam..:) a czemu nie dla mnie? :) Poza tym w weekend tak sie wszystkim objadlam ze czuje jakby mi 3 kilo na brzuchu i w talii przybylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowanie w tajin
zapraszam do obejrzenia nowej kolekcji tagine - marokanskich naczyn do gotowania. Zdrowe i egzotyczne gotowanie. marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×