Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

a i fot z takim dekoltem tez nie wstawie ;) uwazam to za neismaczne co najmniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, za ten dekolt. Coś mi się wydaję, że jednak niepotrzebna to sensacja i zaraz to usunę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się pobijcie. :P Nie wytrzymałam, musiałam się wtrącić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger,.. dzięki:) Ale Sett jest dziś jakas zgryźliwa, i na dobrą sprawę to okresleniem "niesmaczne " zdjęcie obraziła tez Fajnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zgryźliwa. Może ma gorszy dzień, ale jestem pewna, że nie chciała nikogo urazić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N nadal tu jestem wiec nei mow o mnei w trzeciej osobie;) i nic obrazliwego nei napisalam moze tylko przemowilam do rozsadku:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, Sett ma rację poniekąd, ale ja to już nawet przestałam zwracać uwagę na takie dekolty, bo się tyle naoglądałam takich dziuń na mixerze, że teraz sama mam takie wpadki :p Jak to cała kafe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, sądzisz, że ciekawscy kafeteriusze nie kliknęli w ten link? :) Wiele osób zagląda tu i nawet się nie wpisuje, po prostu podczytują. Co do dekoltu, rzeczywiście to nie było potrzebne, bo masz inne atuty, które w zupełności by wystarczyły do pokazania i nie mówię tego przez zazdrość, czy też złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejjj:O Sett, wracaj, przecież nie chcialem od Ciebie niczego wiecej ,prócz wyłudzenia jeszcze jednego buziaka!! To teraz poprosze dwa buziaki i zgoda???? Wyciąga łapę!----->🖐️ PS. Wszystkich innych też przepraszam za niestosowne może, moje zachowanie Buziaki😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N to nie gniewasz sie jzu na mnie??? tak 100%??? Kropcia to ja narobilam burzy w szklance wody!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄👄👄👄🌻:)🌻👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sett, no przecież na Ciebie nie mozna się gniewać, na10000000000000000000%:)! A gdzie buziakii??:P Kropcia dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko:)))))))))))))))))))))) To wszystko dla mnie???? >wniebowziety< Settt, chyba zaraz Ci sie oświadczę, ale chwilke poczekaj, bo na razie mi mowe ze wzruszenia odebrało.;)😘 <---tylko dla Settt, nie kraść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc "wyzej" a jest na poprzedniej stronie:P N na ciebie tez sie gniewac nie mozna;) ani zlego slowa o Tobie tez powiedziec nie mozna👄👄:P a teraz dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt, dawaj dla innych jeszcze raz ( ale zdecydowanie mniej) bo tamten dywan to ja zwinąłem caly dla siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×