Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Bianko nie jestem jakimś tam Rybakiem;) nie wiem skąd takie pomysły;) Rybki lubię ale w kuchni a nie je łowić:P No chyba, że innego rodzaju połowy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam drzemik zurawinowy, to musze sprobowac plackow w tym wydaniu :D Lingus ona byla "dlanikogowszczegolnosci":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Binko.... Nieznudzony Ja tez robie super placki, wiec moze jutro ja dla Ciebie tez wymysle pyszne Bianko:O..... z wirtualnych "dań" to jedynie cybersex jest do strawienia, ale to tylko substytut! Natomiast dania cyber-gastronomiczne są mniej atrakcyjne ze względu na brak jakichkolwiek doznań, poza wzmożeniem apetytu.;) Jak by coooo,... to apetyt już mam!:P Ale dziękuję,...buziak.:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdziez tam grożę! Ostrzegam tylko, co by ktoś tego nie wykorzystał, jak będziesz na śpiku .;) )))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
dla Bianko ..... To mile ze nie Jestes rybakiem ;* Nom ja tez nie lapie rybek ale lubie jesc;) Nieznudzony To super ze Masz apetyt:D ja tez nie narzekam apetyt ma zwylke duzy:D 😘;) Jaka sennosc po jakim *drzemiku* to nie chodzi o dzemik??:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Cze..;) Fajnie Mam fajna burze za oknem z gradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F witaj ponownie:P mam nadzieje, ze nei oszukujesz i sie faktycznie uczysz, jak Cie nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej FAJNIE:) Binko, kto ma apetyt ten ma czyste sumienie, albo inaczej: "Kto ma czyste sumienie ten ma i apetyt":) Sam to wymysliłem:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Binko, kto ma apetyt ten ma czyste sumienie, albo inaczej: "Kto ma czyste sumienie ten ma i apetyt" Sam to wymysliłem ! Nieznudzony A Twoim zdaniem to jakie mam sumienie?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binko....:) Przecież z treści sentencji wynika jakie musi byc sumienie, żeby dopisywał apetyt!:) A skoro twierdzisz, że go masz...... więc!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widać że ktoś się nudzi cały czas, na placki mnie zaprasza:D Zjadłoby się ale nie wiadomo jakie kto lubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zjadla placka po wegiersku;) z zurawina to moze oscypka albo camemberta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×