Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Witajcie kochani,u mnie słoneczko...to chyba rewanż za wczorajszą pogode a raczej nie pogode.Ale dzis mi sie dobrze spało aż żal było wstawać.Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany N [usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Nieznudzonego.....[kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Nieznudzonego.....
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ale ktoś cię wielbi, Nieznudzony :D Mam propozycję i to od samego łobuza, żebym pobiegła z nim w maratonie warszawskim. Nie wiem, co z tym fantem zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony to chyba dobrze ze tak ładnie pisze ? Jak sie nie zgadzasz to nie bierz tego do siebie :P Fajnie,pytanie czy warto znowu sie tak katować dla kilka chwil szczęścia...Napisz mu żeby Cie jakoś przekonał :D zobaczymy co wymyśli ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, dla mnie to żadne szczęście z nim biegać. On odleci kilometr ode mnie i tyle go będę widziała :D Chyba i tak nie pójdę na to, bo to jednak 20km, a ja najwięcej przebiegłam niecałe 6 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczescie w sensie ze spotkasz sie z nim , bedziesz obok itd ;) Jak kiedyś kolega chciał z kimś pobiegac no i wypadło na mnie to od razu uprzedził że biegamy obok siebie i mnie nie zostawi z tyłu ;) No i w razie czego bedziemy sie motywować nawzajem więc nie ma co panikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kropci
👄.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nieznudzonego
👄 za stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie dorobiłam wielbiciela? :O Jak miło...No no nieznudzony to juz ma cała kolekcje tych buziaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:17 kropcia Nieznudzony to chyba dobrze ze tak ładnie pisze ? Jak sie nie zgadzasz to nie bierz tego do do siebie. Ależ biorę biorę, ja lubię być kochanym!;) I tak ładnie napisałaś ostatnie posty, że na pewno Twoje kochanie jest miłe.:) I żebyś mogła kolekcję powiększać, to proszę---->😘 Łałłłłl:))))) dziękuję miłe pomarańczki. [kiss}x 100 Fajnie- biegnij.:) Nieważne, że łobuz Cie zostawi na trasie, nieważne, że może nie przebiegniesz całego dystansu - to jest sport, w którym są wygrani, i są ci na dalszych pozycjach, tak bywało od samego początku zmagań sportowych.:). Weź tylko pod uwagę, że dystans, którego nie trenowałaś (20 km), pochłonie mnóstwo potrzebnej Ci w tej chwili energii, a czas regeneracji przeciągnie się na parę dni, i zabierze energię bardzo potrzebną dla Twojego mózgu w tej chwili.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony rozpieszczasz tymi buziaczkami ha ha ,ja właśnie skończyłam jeść obiadek no i nawet po deserku jestem..teraz tylko herbatka została ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maraton jest dopiero 26.09., więc dawno po moich poprawkach, a teraz i tak biegam codziennie albo co drugi dzień ;) Poza tym ruch poprawia krążenie i dotlenia mózg, co dla wysiłku umysłowego jest bardzo korzystne. To nie są moje wymówki, tylko naprawdę tak jest :P Ale nie pobiegnę, bo za koszulkę trzeba płacić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie czyżbyś szukała pomysłu żeby sie wykrecić? No widzisz wiec do tej pory złapiesz kondycje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegam już prawie 3 miesiące i coś nie widzę szans na wyrobienie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie > Poza tym ruch poprawia krążenie i dotlenia mózg, co dla wysiłku umysłowego jest bardzo korzystne. To nie są moje wymówki, tylko naprawdę tak jest ...... < Fajnie:))) zlituj się,.... i nie mów, że 20 km dla średniodystansowca amatora to jest" ruch, który pobudza krążenie i dotlenia mózg"!:) Takie coś się dzieje ale po dystansie, który przebiegasz normalnie i regularnie, codziennie czy jaki tam masz grafik biegów.:) Możesz dyskutować, ale boję się, że to ja mam rację. Miła dziewczyno.:) )))))))))) Nieważne zresztą, skoro to ma być w późniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
dla Bianko ..... moja miła Bianko......w końcu się trochę wyrwałem i mogę dla Ciebie zostawić specjalnego całusa Nio....nio..... buziaczki to mila sprawa:P zalezy od kogo;) Nie pisz do mnie moja ja nigdy niczyja nie bendem:P;) Boziumoj a skad sie wyrwales?? nie strasz.....D Buziaczek dla Ciebie😘....;> hmmmm:D Nieznudzony Tez kocham zarciki:P;* Fajnie Nie patrz na Lobuza, super okazja biegnij Dziewczyno, tylko rownomiernie rozkladaj sily. Wszystkim zycze milych snow😘;) ja jeszcze do pracowni zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie daj z siebie wszystko! zgodz sie na ten minimaraton:D aczkolwiek to prawdziwe wyzwanie:) moze zwieksz sobioe stopniowo dystans do biegania! nie wazne w jakim czasie przebiegniesz ten maraton, liczy sie udzial , jak przegniesz jestes wielka:) ja w Ciebie wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko milutkich:) Twoj wielbiciel pewnie bedzie nieco zszokowany ale moze mu sie to spodoba:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Setus Niebardzo rozumiem co moze sie podobac albo nie podobac..... Jesli KTOS mnie zna to wie ze lubie zartowac:P;) Wstaje wczesnie. Dobrnoc😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) B a skad maja Cie wszyscy tak od razu znac?;) mnie sie dobrze spalo mam nadzieje, ze Wam tez:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×