Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Ooo, mam takie same plany na jutrzejszy wieczór co Nieznudzony :D No chyba, że coś pójdzie nie tak, to pouczę się dalej fizyki i w sumie to byłoby dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, dostałam propozycję pracy jako opiekunka do dziecka. Jutro oddzwonię do tej miłej pani, ale zastanawiam się czy to ma sens... Nieźle płatne jak na nianię, w mojej okolicy i tylko raz w tygodniu. A łobuz się nie odzywa, więc jutro raczej fizyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak postanowilam ze w tym roku zadnych facetow to oczywiscie chyba wszyscy sie zmowili przeciw mnie <wrr>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze spotykac to jeszcze nie ale te ich maslane oczka,teksty itp eh moge sie podzielic z Wami chetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznudzony dzieki za wsparcie,ale mam nadzieje ze juz nie bedzie lepiej bo po dzisiejszym mam dosc,jeszcze jutro znajomi chca ognisko zorganizowac..jakos nie mam ochoty isc ;( pelno facetow i z 4 dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łaskawca w końcu stwierdził, że aktualny jutrzejszy wypad ;) Jednakowoż mam nadzieję, że uda mi się pouczyć jutro jeszcze fizyki. Co z tymi facetami? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu! moim zdaniem postatanowienie tego typu jakie sobie postawilas jest mega masochistyczne i szkoda zycia na tego typu postanowania, no chbya ze sie to wiaze z jakas cala wielka otoczka filozoficzno-religina[nie chce wchodzic w szczegoly] Moim zdaniem jestes mloda i powimnnas eksperymentowac, korzystac z zycia, bo pozniej mozesdz zalowac tych lat kiedy to olewalas facetow, postawilas na nich krzyzyk , bo wydaje Ci sie ze tym cos zyskasz i staniesz sie moze o wiele lepsza niz jestes;) ja bym Ci radzila wiec spotykac sie z jak najwieksza iloscia mezczyzn potraktuj to jako zdobywanie doswiadczenia/kurs/szkolenie:P nabywasz w koncu cenne umiejetnosci jak postepowac z mezczyznami, jak z nimi rozmawiac itd;) rob swoje , ryzyko jest Twoje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu ja bylam wiosna na ogniuchu gdzie bylo 5/6facetow i ja sama:) bylo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia wielkie dzieki..moze masz racje i moze nie bede ograniczac sie do zerowej liczby facetow a np do 1 :) dziekuje nie wiem co bym bez Was zrobila,nie nie ma zadnej otoczki :) Chyba czas na mnie bo jutro musze ranko wstac...i chyba nie bede sobie zalatwiac worka pokutnego,wrecz przeciwnie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ,spijcie dobrze.A jutro zycze Wam cudownego dnia przed weekendem pełnego miłych niespodzianek i w miare ładnej pogody.Pozytywna energia niech bedzie z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Milych snow😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Wstawaj spioszku;) Setus 7;04:P Milego dnia😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Niznudzony Dzien dobry;) A ja dzibka nie dostane? wstalam wczesnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, że...TAK muuuaa😘 "Kto wcześnie wstaje, ten dziubka dostaje";) I juuuuż mnie nie ma! (po odpowiedx zgłosze się zaś):) )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) ojjjjjjj wstalam o 8;6 czy jakos tak:P u mnei pogoda sprzyja wstawaniu:) muuuuuua ??????:P <-------gdzie to N podlapales?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×