Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

N co do tesknoty za mna to zauwazyla moja nieobecnosc jedynie Lingusia:P i wtedy Ci sie o mnie przypomnialo;) Lingus za pamiec👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja jestem to jest cisza dziwne:P ide se do kinosa odezwe sie po cial🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D Zdałam fizykę najlepiej z całego roku :classic_cool: Byłam też dzisiaj na warsztatach z gotowania z moją mamą i było suuuper :D Dużo pozytywnej energii. Tylko łobuz milczy, no ale ja się dobrze bawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliberku nie strasz:D Fajnie,w eidzialam ze Ci tak swietnie pojdzie!:D gratuluje🌻:) w kinie bylo ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianeczko where are you ??????
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Settt,...i wcale nieprawda, że Linger pierwsza zauwazyła Twoją nieobecność!:P Ona była jedynie wyrazicielką naszych myśli - wszyscy myśleli o Tobie,...cały czas, a już ja to najwięcej,...i to jak myślałem!!;) Jeszcze teraz się rumienię od tych tęsknych myśli.;) ))))))))))))))))! Te nieme pytania dało się przecież zauważyć podczas naszych rozmów w czasie Twojej nieobecnośći. Rozmowy były suche i zdawkowe, bez żadnych czułości!!!:) Ot, tak tylko,żeby czas prędzej płynął, żeby aby doczekać Twojego powrotu!:) Zatem witaj nam, ach witaj miła Settt:) 🌻🌻😘😘🌻😘 uffffff.:) Fajnie:). Jesteś gigantką:)🌻😘!!!!!!! Taki wynik to jest coś!!! Fizyka była i jest zmorą prawie wszystkich studentów, i Twój bdb wynik świadczy, że dasz sobie radę w życiu.:) Twoje wcześniejsze przekonanie o pomyslnym wyniku, o czym wspominałaś w trakcie naszych pogawędek, mówi o Twojej klasie. Tak trzymaj dziewczyno.:) Łobuz milczy....., a to łobuz!!!:P:) Może oniemiał na chwilę, może też jest pod wrażeniem!??:) Odezwie się, jak to facet,.. spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo:) N oj juz dobrze:P juz nic nie pisze ad mojej nieobecnosci;) tak tylko sprawdzalam:P;) u mnei tez zimniej i pochmurniej niz bylo wczoraj ale mnei to odpowiada bardzp:) Fajnie bylam na "swietym interesie" na kino nie polecam:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koliberku:) Settt w czółko, jasne, ale co do mojej skromnej osoby, nie musisz się krępować, i możesz prościutko w sam środeczek buźki cmokać!:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Cze..;) Wszystki🌻 Fajnie Moje gratulacje ( ściskam najmocniej jak potrafie) Setuś Miło że wróciłas;)🌻 Za oknem kochane słoneczko😘:D Od rana mam duuużo spraw do załatwienia, będe pózniej ;);*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bianko👄 U ciebie słonko śieci, a u mnie zimno wietrznie bbbrrrr:o ale coz zrobić jesień:) Ja też muszę Was opuścić na 2 godziny, idę zaraz do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nieznudzonego
👄 od Pomarańczki Miłej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Bianeczko where are you ?????? Everywhere I am, there where be should and I should not. ;)😘 Witaj Kaliberek, coś poważnego z tym lekarzem?buziczek dla Ciebie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianeczko where are you ??????
szkoda, ze nie ze mna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Bianeczko where are you ?????? Pomarańczko, z Tobą?? to znaczy z KIM??? Dziękuje za buziaczka😘 zmykam na godzinke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Bianko....
Kaliberek Co powiedział lekarz? Możesz latać;) czy kołderka?😘 Jakich adoratorów:D nawet nie wiem kto do mnie na pomarańczowo buziaczki wysyła;) Ja też Kogoś lubie.. ale problem ta Osóbka nie przepada za mną:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy za Bianko
Wszyscy przepadają za Bianko, i ta osóbka też, ale wstydliwa jest i nie potrafi tego okazać.😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no!..docisnąć się do Bianko nie można.:) A juz o znalezieniu wolnego miejsca do ulokowania buziaka, to mowy nawet nie ma.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×