Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość piatek wieczor i.........
nie ma samotnych? niemozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zas jest no
setuna stara panna ciagle poszukujaca wrazen na kafe i nieznudzony bez dzidzi hahaha a wezcie sie razem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drach1
Hej..u mnie tez troche nudno...samotnie...co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zas jest no
setuna jeszcze nic nie zarwalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek wieczor i.........
na kafe siedzimy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek wieczor i.........
nie jest tu nudno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że nie jest tak nudno! wygraliśmy mecz:P czas na wieczorną toaletę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są róóóżżżni, różniściii!:) Są samotni i chcący kogos poznać. A ci co nie chcą, to "kij" im w oko!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N widzę , że jeszcze nei śpisz:) cóż staliśmy się obiektem zainteresowań innych :D nie musimy się z niczego tłumaczyć na pewno,,,,,,,,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpisz jeszcze??:) O jakim tłumaczeniu mówisz?:) ...jeżeli o pomarańczy, to przeciez znasz moje zdanie. To biedni ludzie, ale nie współczuję im, bo sami chcą takimi być, i dla mnie nie istnieją.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nei polazłam, zamierzam trochę jeszcze posiedzieć:) pomarańcza pomarańczy nie równa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N ale się wczoraj ululałeś, że jeszcze śpisz :) u mnei tak ponuro, że aż trzeba lampkę zapalać;) idę posprzątać nieco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Nie ululałem się - nie było z kim.:) Porządki koło domu robię od samego rana. Po stopnieniu sniegu straszny bałagan pozostał, jakieś smieci, piasek, butelki ( ciekawe skąd sie wzieły), popiół i inności.... Rano utopiłem się też samochodem, bo wjechałem jednym kołem na nieutwardzone.:) )))) Sorrki, ale nie wiedziałem, że umierasz z tęksknoty za mną. Gdybym przypuszczał,....;)!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnei leje deszcz prawie cały czas , więc nei ma mowy o żadnych pracach na dworze :D poza tym i tak sie nie opłaci, bo neidługo pewnie śnieg zaś spadnie chociaż osobiście bym wolała , żeby taka temperatura i bez śniegowa aura utrzymała się już do końca zimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnei leje deszcz prawie cały czas , więc nei ma mowy o żadnych pracach na dworze :D poza tym i tak sie nie opłaci, bo neidługo pewnie śnieg zaś spadnie chociaż osobiście bym wolała , żeby taka temperatura i bez śniegowa aura utrzymała się już do końca zimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że chciało by się bez śniegu i mrozu przetrwać do wiosny.:) Niby zima ze sniegiem to normalka, a snieg uroku jej przydaje, ale uroki zimy juz były i wystarczy.:) U mnie dość ładnie, słoneczko sie pokazywało, lekki wiaterek, chociaz rano było gorzej, bo mokro, i zapowiadało się deszczowo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo a ja już nie mam Twojego numeru gg;) oglądam właśnie meczyk polska argentyna na razie prowadzimy;) odezwę się po meczyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N niedobrze, niedobrze;) nasze rozmowy zaczynają przypominać spotkania dwóch sąsiadek:P ja wczoraj zasnęłam ok 3ciej a potem o 6;36 sie obudziłam i w efekcie spałam do 11:o co tam dziś planujesz robić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) A pewnie, że niedobrze!:O ..Powiedziałaś, że pokutę mam odbywać to pokutuję.;) Utrwalił się taki "sąsiadkowy" schemat rozmów i trudno będzie go zmienić......:P Pewnie pójde połazić, jaki oboiadek zaliczyć, może jakąś dzidzię sie uda:P, może tylko jakaś przegryzka w Mc Donaldzie, zobaczę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N oj ale nie aż tak pokutować, nie chcę mi się gawędzić o pogodzie,,,,,,,,,,,szczególnie , że ostatnio nic się w niej nie zmienia :D Le niedziela a Ty do maca się wybrałeś?:o oj staczasz się!!!!!! trza się za Ciebie wziąć chyba :D a ja standardowo, zaliczyłam dwa filmy w tym jeden taki , co oglądałam już z 50 razy :D [rozmowy kontrolowane] ale jestem nudziara:P chyba zadzwonię do znajomej z pomorza,,,,,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) No własnie, czas najwyższy, żeby sie ktoś za mnie wreszcie wziął.:P Żebym sie nie szlajał, żebym sie kogos bał, to i może na ludzi bym wyszedł jeszcze? O pogodzie nie mówimy, pokuta nie skończona, więc o czym by tu???;) No jest temat, ciągle aktualny, miły, rozwojowy w perspektywie, aleee.. też chyba pokutą obłożony.:) To ja juz nie wiem.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a to zacznę od pogodowych relacji:D u mnie dzis słonecznie, roślinki zaczynają wegetacje:classic_cool: normalnie "wiosna panie sierżancie":D:D wstałam też już wcześniej niż wczoraj więc chyba ta pogodowa aura pozytywnie działa na mnie;D aż sobie pościel na balkon dałam;) mhmm ale będzie mi sie spało:P a dziś w planach mam zrobienie faworków , w końcu karnawał to można ze słodkościami poszaleć aż do tłustego czwartku, później zaś będę pościć;) a przez ten czas to może jakichś oponek się dohoduję :P:P tfu tfu ;) to opowiadaj co wynikło z Twojego wczorajszego szlajania się ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) W życiu nie!:) Nie mogę opowiedzieć co się działo, bo by mnie zawiesili na cafe dożywotnio.:P Może po dwudziestej drugiej coś niecoś opiszę co działo się nim zgasło górne światło, i to tez tylko po starannej selekcji.;) No i i do wiernego, i obrazowego opisu, konieczne sa ręce, żeby pokazać jakie były okrągłości, i w którym miejscu.:) Nawet sam się robię czerwony jak sobie szczegóły przypominam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×