Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlinaaA

CZY ODPUŚĆIĆ ZAJĘTEGO???????

Polecane posty

Gość AlinaaA

mam pytanie czy walczyłybyście o zajętego faceta???dodam,że mu też zależy(chyba) ale mam powody dla których nie moze sie rozstac ze swoją kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczyca12
jakie powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuscic
dla własnego dobra,a takie pierdolenie że nie może to jest dobra bajeczka dla naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaaA
do smoczyca 12 powody np: dziecko,ze ona mu je zabierze,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ona wychodzi
nie rozumiem po co sie w takie cos pakować, zostaw go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczyca12
sama widzisz jak sprawy stoją....skoro jest dziecko to po co sie w to pakujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia260
skoro nie może się rozstać z inną, to odpowiedż jest oczywista no chyba że lubisz trókąty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaaA
ale wiesz moim zdaniem jak 2 osoby chca byc razem to nie ma przeszkod! ani kasa ani dziecko ! chyba np od tego sa rozwody! a kurwa nie jestem moje drogie haha:) kurwy maja kozysci materialne a ja nie biore za to kasy!!!!!! polecam słownik pwn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie bardzo
Twoim zdaniem nie ma, jego zdaniem - są. Gdyby mu naprawdę zależało, to by się rozstał z tamtą. Jeśli jest ojcem, to ona nie ma prawa "zabrać" mu dziecka ot tak po prostu. Prawda jest taka, że facet nie chce się rozstać z tamtą. A Ty możesz liczyć tylko na miano kochanki na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinko, okreslenie
kurwa dotyczy nie tylko tych, ktore czerpią korzyści finansowe, rózwnież tych, które mają inne korzyści. Dla wszystkich ludzi zostaniesz kurwą, jeśli wejdziesz w ten związek. Sama piszesz o walce. A więc nie jest to sytuacja prosta i uczciwa. No, ale twój wybór. Ja wiem jedno: gdyby on chciał być z toba, to by był. Ale on nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaaA
niby macie racje ale to nie jest takie proste jeśli w grę weszły uczucia i to duże! i co teraz z dnia na dzień ot tak odpuścić udać,że nic się nie stało nigdy nic nie wydarzyło?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARISSA
odpuśc sobie ten cel.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neka
Skoro jest zajety po kiego diabla sie pchasz??? Swedzi cie??? Nie mozesz z Z kims innym isc do wyra???Ile mnie bylo by łez i tragedii bez takich pseudonaiwniaczek .Wyzerasz komus tez cos z talerza??? Siadasz tez na zajetym sedesie??? Myjesz zeby szczoteczka ,ktora ktos inny myje??? ZOSTAW WIEC ZAJETEGO FACETA- nie pchaj sie , odwal sie od zwiazku, nie dowalej jescze i ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaaA
jak ? tak z dnia na dzień? ! myslicie,że jest prosto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak cholera
z dnia na dzień. A jak on ciebie zostawi, to też bedzie z dnia na dzien. Cholera , lubisz resztki po kimś? Chcesz zostac szmatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaaA
Kurde może macie racje! Tylko,że To jest skomplikowane jak cholera może on potrzebuje trochę więcej czasu na To wszystko?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko nie słuchaj tu nie zyczliwych a miano kurwy czy kochanki nie sluchaj tego ja jestem w zwiazku gdzie mój facet tez ma zone i dziecko tyle ze razem nie mieszkaja nie wiem jak jest u was a ja mieszkam z nim i jego rodzina nie nazywa mnie kochanka czy kurwa a ona tez ma innego .czasem jest problem z dzieckiem to fakt ale dajemy rade:D powodzenia życze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są faceci i łajzy
facet jeżeli jest w nieudanym związku, to odchodzi, rozwodzi się, łajza żyje na dwa fronty i zwala winę na żonę, kredyt, chomika i oczywiście "straci dzieci", czekaj sobie! głupich nie sieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są faceci i łajzy
do kisssss tak, Twój nikogo nie zwodził, odszedł, a tu... może niech autorka zadzwoni do jego żony i będzie po problemie, otworzy kobiecie oczy, ta kopem pogoni dziada i autorka będzie miała skarba dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są faceci i łajzy m,oj facet nie odszedł tylko ona znajazła sobie innego i poszła w pizdu a teraaz ma kolejnoego i kolejnego ehhh zycie no ale fakt jesli facet autorki mieszka z zona to troche nie ten teges u nas było inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko chciałoby mieć tatę... a czym innym jest tata w domu i tata weekendowy. Z resztą, nie jest to dobry materiał na partnera, skoro chce opuścić swoją rodzinę dla innej kobiety - kosztem syna / corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam młode laski
żyjące z facetami żonatymi, bo przecież jeżeli taki facet walnie w kalendarz, to do szpitala, kostnicy wezwą żonę sprawy spadkowe, majątkowe też będą ustalali z żoną lub dziećmi ostatnio spotkało to przyjaciółkę, faceta odwiozła do szpitala, a siostra faceta powiadomiła jego syna, gdy przyjaciółka stała pod drzwiami czekała na lekarzy, syn zmieniał zamek w drzwiach mieszkania tatusia, chociaż od lat byli wrogami, przyjaciółka straciła komplet garnków, urządzenie do gotowania na parze, laptopa, firany i zasłony i różne drobiazgi, które trzymała u niego a nie u siebie, chyba to trafiło do eks żony, syn zarządził majątkiem, bo tatuś w szpitalu zmarł ok, miłość WIELKA jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczyły byście? Już na wstępie zadajesz kiepskie pytanie. Nie- ja bym nie walczyła. Gra byłaby warta świeczki gdyby to on walczył o Ciebie, a jak przedmówczynie mówią zwodzi, a ty go jeszcze tłumaczysz. Jeśli by mu naprawdę zależało właśnie na tobie najbardziej, nie byłoby wymówek, że coś jest trudne, potrzebuje czasu i inne takie kocoboły :) odszedł by raz dwa i pokazał, że chce być z tobą. A on ewentualnie sam nie wie czego chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwrooooo alino
on nie potrzebuje czasu. On potrzebuje spokoju. Potrzebuje żebyś zniknęła z jego życia. Jasne kurwo ??????????????? Lubisz się szmacić? To poszukaj w swojej miejscowosci lokalu, gdzie kurwy urzędują, tam sobie szukaj facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaaA
Chyba wszystkie macie racje To ja jestem głupia i ślepa a po 2 on nigdy nic mi nie obiecywał nie wiem na co czekam czym się jeszcze łudzę ,!! Czas odpuścić ! zacząć od nowa i wiecej nie kierowac sie sercem!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
rozumem warto się kierować:-) uczucia są piękne ale tylko wtedy, gdy przyświeca im mądrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaaA
ahhh Kot Juz nie wiem co mam robic mam straszny mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×