Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna 6666

Łozeczko turystyczne? dobry pomysl?

Polecane posty

Gość taka jedna 6666

Hej, we wrzesniu urodzi mi ssie synek. Mieszkam w dwupietrowym domku, i tak se mysle, ze dobrym pomyslem byloby kupienie takiego lozeczka na parter - na gorze ma urzadzony pokoik , ale przeciez nie bede mogla go tam caly czas zostawiac ani tym bardziej biegac po schodach tam i z powrotem. Lozeczko przydaloby sie tez na wyjazdy lub ew. zostawianie malego u rodzicow czy tesciow. co wy na to? glupi pomysl czy nie? http://allegro.pl/item1117932935_lozeczko_turystyczne_kojec_hit_cenowy_priz_baby.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam tylko takiego łóżeczka i jest super. Właśnie na wyjazdy do rodziców czy wakacje pakujesz i zabierasz. No i jeśli chodzi o codzienne użytkowanie to też super bo dziecko się nie obija o szczebelki. Ja byłam bardzo zadowolona i teraz przy drugim też takie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o siet
Tylko turystyczne!!!!! A jeśli chodzi o Twoje pytanie to jak najbardziej takie łóżeczko bardzo Ci sie przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie, ze lozeczko turystyczne moze dobrze zastapic normalne lozeczki drewniane normalnie tak na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o siet
Bardzo dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie łóżeczko to dobry pomysł. Co prawda w domu mamy tradycyjne, ale turystyczne przydaje się jak jedziemy do rodziny, czy zostawiam dziecko u babci na dłużej, lub jesteśmy u niej np. w porze dżemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjk,mngdffgh
ja rodze w styczniu i zameierzam wlasnie takie lozeczko kupic tylko dwupoziomowe. bo takie jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 6666
no to super. w takim razie kupuje:) dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×