Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

zapraszam dziewczyny 19-20 lat podzielmy się problemami ;)

Polecane posty

Gość xyxyxyxyxyxyxyxyx
hej dziewczyny. ja tez mam problem.. ostatnio przespalam sie z kolesiem, ktory teraz ma mnie totalnie gdzies.. naoobiecywal mi tyle,ze wkoncu po jego dlugich staraniach mu uleglam a on ma mnie gdzies:( boje sie ze bede w ciayz mimo, ze on nie doszedl ani we mnie ani poza mna bo nie mielismy zabezpieczenia i sie balismy. mimo to boję sie, ze moge byc w ciazy. bylam w 8 dniu cyklu. a moje cykle trwaja zazwyczaj 30 a czasem 35 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika paprotka
no to będzie baby albo nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ten topik stał się przechowalnią problemów ciążowych!:( ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawie kazdym topiku tak jest ;p o jak mi przyjemnie, dzisiaj w sam raz, nie za goraco, nie za zimno, tylko w nozki troche daje. co tam broTka? ;p test robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminia
Witam Wszystkich !! Wysyłam zaproszenia do serwisu gdzie można zarobić niezłą kasę, wystarczy się zarejestrować i dziennie poświęcić parę minut. Wyślij do mnie zapytanie o zaproszenie na adres amiami@wp.pl. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol bez skrzydel
jak mnie dawno nie było :) Ta fatalna pogoda sprawia że nie chce mi się nogą ruszyć :/ __ http://tnij.org/hma6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może ja ;) lat 19 ;D zaczynam studia w pazdzerniku na Uniwersytecie Gdańskim , 200 km od domu , troche sie boje , bo nikogo nie znam :( tysiac problemow jak zwykle .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spac, to teraz najwazniejszy problem. w dodatku mam czkawke i ochote na- kakao, pomidorowa z kluskami lanymi ale z przecieru mojej mamy, sok wieloowocowy koniecznie tymbarka, kubusia banan + marchew z lodowki, czekolade ale tylko 1 kostke i szarlotke na cieplo z lodami. :< ciagle o tym mysle i przez to nie moge zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w dupie mature, mam w dupie prace, ciagne kase od starych a mam ich gdzies, nie moge sie spotykać z moja Niunią, a jej starzy mi groża policja... Życie jest piękne.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje plany na kariere nie mają przyszłości, moj związek nie ma przyszłości...:( wszystko do doopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojebany świat Dlaczego menel pijący żyje, żyje pewnego dnia umiera na własne życzenie z własnej głupoty. A młoda kobieta idzie z kamieniami wraca z rakiem co za pojeban świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wakacje mam jak trza. Cały tydzień siedzę i zarabiam na wiśniach;/ ciężko jak diabli, ale zawsze coś tam zarobię:) a od poniedziałku idę na maliny, więc wakacje pracowite;-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ja na wisnie chodzilam jak wlasnie mialam.. 13 lat! :D za ciezka praca za mala placa. wole nawet isc do solarium za 7 zl/h. na szczescie nie musze nic robic oprocz rozkoszowania sie wolnym czasem, ktorego juz mam po dziurki w nosie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broTka m
meldujcie sie laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×