Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

zapraszam dziewczyny 19-20 lat podzielmy się problemami ;)

Polecane posty

co ty mówisz 3 tygodnie matko ja bym chyba przez ten czas zwarjowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina791
wychodzilam z siebie. a zwlaszcze ze niedlugo przed planowanym okresem kochalismy sie z moim chlopakiem bez . ale jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju obym i ja dostała napewno dam znaC narazie sie dołuje ;( gość - widzisz wiedziałam jaki topik założyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak dziewczynki moje kochane doradźcie mi coś :) nie wiem jak pomalować sobie paznokcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja to robiłam w dn płodne bez zabesp. ale nie doszedł we mnie poza mna .. i nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina791
dzis widzialam dziewczyne ktora miala pomalowane paznokcie w zebre ;) tzn biale a na bialym takie cienkie nie rowne czarne kreseczki slicznie to wygladalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze wpadlas???? to jednak lepiej nie miec chlopaka... ja tam wole najpierw skonczyc studia:) będzie wszystko ok zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialam w tamtym roku:( okres mi się spuźnial jak powiedzialam to chlopakowi z ktorym wtedy bylam to się wystraszyl i mnie zostawil..... bylam sama z problemem wyobrazalam sobie niestworzone historie...:( ale naszczęście wszystko jest ok. U ciebie tez tak będzie zobaczysz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ci sie spóżnił okres ?? a moj nie skonczył we mnie wiec widze cień nadzieji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się spoźnil jakies 3 tygodnie ale sądze ze to bylo ze stresu więc ty tez wyluzuj to stres robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo mialam na okres czekalam jak na zmilowanie:) jak go dostalam to bylam taka szczęśliwa nawet tego bolu nie czulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broTka, ja bralam tabletki i facet we mnie nie skonczyl i i tak jestem w ciazy, stosunek przerywany to nie antykoncepcja tylko igracie z losem. zrob sobie jutro test na spokojnie, skoro sie stresujesz to na bank w ciazy nie jestes, a przyczyn braku okresu moze byc wuchte i jeszcze troche. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane co tam slychac ? jak pogoda:) u mnie pada jest zimno ehhh jakie to lato jest beznadziejne... wgl to mam problem chcialam sobie pofarbować wlosy na rudo tylko ze naturalne mam ciemny brąz i nie wiem czy mi weźmie :((( a z tego co wiem to rozjaśniacz niszczy strasznie wlosy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie castinga, nawet jak ci wyjdzie jakis bodrowy to myj wlosy szamponem rumiankowym albo fructisem i bedziesz miala spokojnie rudy :) ja tak wlasnie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×