Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

zapraszam dziewczyny 19-20 lat podzielmy się problemami ;)

Polecane posty

ja dzisiaj wyjezdzam ale wracam jutro :) trzymajcie sie tak upalnie jak teraz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko ja mam 20 lat a właściwie wystuka mi to pod koniec września. Mój problem? Ojj dużo tego... Czuję się niesamowicie staro a to dlatego, że mam faceta rok młodszego. Potwornie się czuje, kiedy on patrzy na młodsze ;( Inny problem? Mieszkam z jego mamą ;/ Chyba nie muszę tego rozwijać? Następny problem- brak pieniędzy i pracy teraz, kiedy pieniądze są mi baaaardzi potrzebne. Kolejny problem? Brak wykształcenia. Następny? Chęć zmienienia swojego życia, bycia samodzielną i samowystarczalna... Ale jest On, a to największe szczęście :) Takie światełko pośród ciemności problemów:) Co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nisia666
kurde dziewczyny mam duzo problemow, teraz tylko dwa najwazniejsze... prace mam.. ale.. szkoda gadac... drugi? prblem z policja, taka mlodosc glupoty sie robi a pozniej męttlik w glowie czy bedzie z tego jakis przypał czy znow wszystko splynie jak po kaczce i zapomni sie o tym po miesiacu.. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnaaa 20
witajcie Kochane ja też mam mase problemów to chyba jakiś pechowy okres w moim zyciu 1 problem w pracy 2 problem z chłopakiem 3 brak pieniędzy mimo że pracuję 4 choroba 5 itd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol bez skrzydel
co do akademika to u nas jest tak: masz na wyposażeniu pokoju : lodówkę , zasłony firany, pościel dużo szafek , kosz, zmiotkę ,mopa :) żarówki bez limitu. Pokoje są duże, łazienki sprząta sprzątaczka , rzeczy mi nie giną ;) łazienki - jedna na moduł (5 osób) Akademik bardzo fajny można poznać dużo super ludzi ;) Fajnie się mieszka Kolejne plusy to : bliziutko do uczelni. 340 zł za miesiąc czyli mało, nie musisz sprzątać łazienki :) Minusy : ludzie myślą że akademik to taka przechowalnia, przychodzą do ciebie o każdej porze dnia i nocy, zostawiają swoje rzeczy bywa to uciążliwe :/ __ http://tnij.org/gv7r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolektywa_19
sprzątają wam łazienki?? :O kurna luksus :D ja płacę tylko 250 zł więc łatwa kalkulacja, a do pokoi można się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol bez skrzydel
Studiuję we Wrocku :) Fajne miasto bardzo miło mi się tam mieszka ;) __ http://tnij.org/haqy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie dziouchy, jak znacie kogos kto chce wynajac pokoj w Zielonej Gorze to dajcie cynka :) wlasnie z mama sie przymierzamy zeby powywalac stare rzeczy i udostepnic studentowi jakiemus pokoik, oczywiscie caly umeblowany, a w kuchni nawet zmywarka jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny? Co z Wami? Juz nie macie problemów? W sumie to fajnie ale jakoś tak smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy się zawsze znajdą wyżaliły się i uciekły albo czasu nie mają :) Mój problem na chwilę obecną jutro idę na urodziny na których będzie mój były chłopak z którym się nie widziałam hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol bez skrzydel
:) ale pogoda na dworze okropna :/ aż się nie chce wychodzić , nic mi się nie chce :( __ http://tnij.org/ho8e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wlasnie cieszy ta pogoda po tylu tygodniach upalow. i jak dobrze sie spi? ze az w nocy sie na siku nie chce wstawac tak mi dobrze. ;d musze sie pochwalic, ze dzisiaj mialam bliskie spotkanie z drzewem autem mojej mamy. na szczescie przyjela to z usmiechem na twarzy, ze powgniatalam jej blotnik i zgubilam cos plastikowego. :D pan na jazdach chyba srednio nauczyl mnie jezdzenia do tylu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam najlepsza mame na swiecie, to nie ulega watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolektywa_19
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisałam wczesniej ''czekałam'' na okres i maiłam dostać w piatek a jeszcze dziś brak i już świruje ;( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolektywa_19
robiłas tet ciążowy???? może to ze stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam bo . . . sie boje może to głupie ale ze strachu nie robiłam testu . . . ze stesu ?? hmm mam nadzieje ze tak choć do dziś bardzo sie nie stresowałam . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolektywa_19
może sama się tak nakręcasz, stresujesz i dlatego spóznia Ci się okres... lepiej zrób ten test, bd pewna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego ale jak pomyśle o zrobieniu testu to robi mi sie słabo . . . a jak wyjdzie pozytywny .. . wytrysku nie było przecież we mnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolektywa_19
nie panikuj :) bd dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina791
nie masz sie czym martwic mi sie spoznil ponad 3 tygodnie przez te upaly. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylkowa naklejklaa
Witam Was dziewczyny. Moim wielkim problemem na dzień dzisiejszy jest mój facet. Jest konflikt między nami od 2 tygodni. Mam już tego dosc. Prawie już ze sobą mieszkamy, w wakacje jestem u niego a jak chodze do szkoły to w weekendy a teraz przez 2 tygodnie musiałam byc u siebie.... i on o to ciągle się ze mna kłóci.. Jest zazdrosny, wiecznie obrażony, robi mi awantury przez telefon... Miał dziś po mnie przyjechac i nie przyjechał a już ta godzina:( Na gg ma wesołe opisiki i to mnie wkurwia bo robi to specjalnie. Wiem jakie to dziecinne ale co zrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×